Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Pedig szerintem nagyon érett vagyok a kormohoz képest. Klasszikus zenét hallgatok meg operettet. A volt barátom szerint jól nézek ki, de még sincs barátom.

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, de ő szar volt. Ilyen rapper volt. Meghallgattam hogy mit is hallgat és ledöbbentem hogy miért hallgat ilyen moslékot és miért nem olyan érett mint én vagyok. Nekem egy komoly fiú kell. Olyan aki el tud bűvölni ZENÉVEL tud táncolni és nem ilyen szart hallgat mint ez http://www.youtube.com/watch?v=7CrinUeettw

vagy ez http://www.youtube.com/watch?v=F0S_K2wfjdY&feature=player_em..


2010. aug. 15. 18:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/129 A kérdező kommentje:
de, oda
2010. aug. 16. 13:37
 62/129 anonim ***** válasza:
100%
hmm.elgondolkodtató.esetleg kaphatnák egy msnt ?elmagyaráznám részletesen.
2010. aug. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/129 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként a két rappentyű kimondottan az igényesebbek közül való, én pl. nem bánnám, ha a gyerekem ilyeneket is hallgatna (meg persze klasszikusokat is). Különösen az első tetszik, de azt te, kedves kérdező, nem érted, mert életedben nem dolgoztál multicégnél hetvenhetedik egyensenkiként, és valószínűleg nem is fogsz.
2010. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/129 anonim ***** válasza:
100%
sznob vagy.. ezen nincs mit ragozni.. ilyen szöveggel remélem egyedül öregszel meg a sz@r operáidat hallgatva mint a barátok köztös Klaudia.
2010. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/129 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye pi.csa! Legszívesebben lenyomnék a torkodon egy jó nagy zsíros fa.szt tudod? Szerencsétlen melózik mint az állat, és még vele akarod megvetetni az estélyidet? Meg felháborodsz, hogy ahelyett hogy elment volna veled plázázni, inkább gürizett? Még szerencse. hogy már nem vagytok együtt, sajnálnám is szegény srácot, tönkretennéd az életét! És azt ki nem ba.ssza le, hogy te táncra jártál, meg komoly zenét hallgatsz? Hidd el, ha tehettem volna, én is járnék. A nyári szünetben-jól figyelj- DOLGOZOM, hogy legyen miből kifizetnem a nyelvsulit! Jól jegyezd meg ezt a szót, az életben úgyse fogsz vele többet találkozni. Remélem SOHA AZ ÉLETBE NEM LESZ BARÁTOD, már csak azt kéne, hogy szaporodjon a fajtád. Felfuvalkodott kis ri.banc.
2010. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/129 anonim ***** válasza:
100%

89 éves milliómos bácsikat tudok neked ajánlani...

Szegény exbarátod...

2010. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/129 anonim ***** válasza:
100%
Lődd már fejbe magad te szerencsétlen. Vagy olvasd vissza azt a sok hülyeséget amit itt összehordtál és hátha rájössz mért nem kellesz egy pasinak se.
2010. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/129 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, úgyis csak azt látja, amit látni akar. Menthetetlen :)
2010. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/129 anonim ***** válasza:
100%

most látom csakXD

aramni táskája van:D

2010. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/129 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ilyenje is csak neki lehet :D
2010. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!