Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Pedig szerintem nagyon érett vagyok a kormohoz képest. Klasszikus zenét hallgatok meg operettet. A volt barátom szerint jól nézek ki, de még sincs barátom.

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, de ő szar volt. Ilyen rapper volt. Meghallgattam hogy mit is hallgat és ledöbbentem hogy miért hallgat ilyen moslékot és miért nem olyan érett mint én vagyok. Nekem egy komoly fiú kell. Olyan aki el tud bűvölni ZENÉVEL tud táncolni és nem ilyen szart hallgat mint ez http://www.youtube.com/watch?v=7CrinUeettw

vagy ez http://www.youtube.com/watch?v=F0S_K2wfjdY&feature=player_em..


2010. aug. 15. 18:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/129 anonim ***** válasza:
2010. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/129 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállásod miatt. El kell, hogy keserítselek, az érettség nem függ össze a zenei ízléssel. Te a komolyzenét szereted, oké, más a reppet, a techno-t, van aki a popért van oda. Én meg a rock-ot, nah? Akkor mivan? Éretlen vagyok, azért mert én ezt szeretem?

http://www.youtube.com/watch?v=oiaRGDIUIHE

Mellesleg nincs jodog lesz@rozni más zenéjét, csak mert neked nem tetszik. Sértő, és bunkó, ráadásul éretlen dolog.

2010. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/129 anonim ***** válasza:
100%

Lakótelepi? Ezt nyilván egy hollywoodi, hogyan riszájuk a seggünket filmből vetted, ha olyan művelt és komoly lennél, tudhatnád, hogy nem suttyó, csoró parasztok laknak Mo.-n a panelházakban,jó olyan is van, de szerintem nem kell általánosítani, tudod ezt egy olyan érett nőnek mint Te szívecském tudnia kellene.

És, hogy ki milyen zenét hallgat egyéni döntése...

És kiscsillag azét nincs barátod, mert az ilyen sznob seggeket mint Te nem igazán kedveleik a pasik, sőt szerintem még a csajok sem....

Most ez a menő a 12 évesek körében, hogy valakit lenézünk a stílusa miatt, csak gratulálni tudok...:S

Szánalmas vagy! sorry

Örülhet abarátod, hogy megszabadul tőled...

Ha meg ezt a kérdést csak úgy random poénkodásnak szántad, nah annak is gyengusz volt...:D

2010. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/129 anonim ***** válasza:
100%

Minden eddigi válaszolóval egyetértek. Én már nem is ragozom, csak annyit tennék hozzá, hogy a nem klasszikus zenét játszó zenészek is lehetnek nagy tehetségek.

http://www.youtube.com/watch?v=EtPDm2kaj1c

Én pl. imádom a Children of Bodomot, és szerintem ők igazi művészek, hihetetlenül jól teszik a dolgukat!

2010. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/129 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el az összes választ, bocsi. Szerintem: dicséretreméltó, ha szereted a klasszikus zenét, keress valahol olyan fiút, aki ebben hozzád hasonló, például olyat, aki játszik valamilyen hangszeren (komolyzenét) De ettől még nem kellene sz*rnak nevezned más zenei műfajokat. Igenis mindegyikben van valami jó/szép, csak tudni kell meglátni! Én 19 éves lány vagyok, szintén szeretem a komolyzenét (zongorázom), ezen kívül a popot, elecrot(/technot), latint, rockot, rapet, mulatóst, és még sorolhatnám a többi létező műfajt is, de hosszú lenne. Mindegyik jó, attól függ, mit hallgatok, hogy éppen milyen a hangulatom. Egyébként nem attól lesz érett valaki, hogy milyen zenét hallgat, hanem attól, ahogyan viselkedik a környezetével, ahogy megoldja az életben a feladatait; de persze ez is nézőpont kérdése. Mindenesetre szerintem ne azon mérd le valakinek az "érettségét", hogy milyen zenét hallgat, filmet néz stb. Ez ettől azért összetettebb dolog.
2010. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/129 anonim ***** válasza:
100%
Na te ki a fasomnak hiszed magad?Tom kivagy és ne csodálkozz hogy nincs palid mert egy beképzelt hülye pic$a vagy és még csak jól se nézel ki. És képzeld én is avason lakok és engem qrvára nem zavar söt jobb mint ha egy ilyen bekepzelt fas lennek
2010. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/129 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésednek erős, képernyőn is átütő kamuszaga van. Az önjellemzésed alapján, ha nem a stílusát, hanem a tartalmát figyelem, egy szerény, művészi érzékkel megáldott hercegnőnek kellene lenned. Ám az említett ranggal nem az anyagi, hanem a lelki gazdagságodra gondoltam...

A szókincsed viszont nem éppen egy kedves, kislányosan tiszta bájú fiatal hölgyre enged következtetni...

Két lehetséges magyarázatot tudok elképzelni:

1. Ezt a kérdést provokáló szándékkal tetted fel, és kíváncsi voltál, vajon meddig lehet húzni az oldal látogatóinak idegeit. Ez a verzió jobb volna.

2. Tényleg egy elkényeztetett kis csitri vagy. Azt tanácsolom, az "arisztokrata f@asz vagyok"-felsőbbrendűségi érzetet árasztó viselkedés helyett próbálj kissé visszafogottabb lenni, és a komolyzenét ne csak hallgasd, hanem engedd, hogy a durva személyiségedet is finommá varázsolja.


+ én is avasista vagyok, de még sosem láttam olyan lányt, aki az általad említett luxus ruhadarabokat viselte volna az iskolában. Ezért is vagy gyanús o_O

2010. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/129 anonim ***** válasza:
100%

Már neis haragudj de mit képzelsz magadról b*meg?!?!?!

Miaz hogy lakótelepi gyökér mi???

Miaz hogy Sz@r?

Belegondoltál hány ember él lakótelepen? Hányan aggódnak amiatt hogy lassan a lakásukat elveszik tőlük mert szerencsétlenek nemtudják fizetni a rezsit? Vagy abba hány embert sértesz meg evvel a stílussal? Szerintem nem.

Mint írtad a barátod nemtudott elmenni veled mert dolgozott. Na elmagyarázom ez mitis jelent:

Szegény srác tanul, dolgozik, azért hogy legyen pénze amiből élniük kell és hogy, ha jut rá akkor még megis ajándékoz amivel tud. Szerencsétlen a semmiért hajtott.

Egy ember nem attól érett hogy ilyen meg olyan zenét halgat, vagy ilyen meg olyan táncot tud tökéletesen.

Had kérdezzem meg: Tudod miaz a kétkezi munka? Szerintem nem. Azonkívül tudod hány külömböző ember van? Annyi ahány élő személy van a földön. Sokan szeretik a rappet, sokan a technot és még órákig sorolhatnám. Egytől egyig mind UGYANOLYAN érző lény mint te. És attól hogy te más zenét halgatsz nemvagy érettebb. Nemtudom milyenek a körülmények amelyek között élsz de a szöveg alapján állítom hogy egy úrigazdag fap.csa. Egyébként mégvalami:

A MONDATOKAT NAGY BETŰVEL KEZDJÜK!!!!!

2010. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/129 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem a stricidnek kicsi szívem hogy igazán felpofozhatna,mert szánalmas amit művelsz.Tudod milyen hatást keltesz?Ostoba,elkényeztetett ri*anc,és luxusku*va szindrómát,de boldog lehetsz.Az életben nem fog senki méltatni még arra sem hogy leköpjön,amíg nem változtatsz az undorító stílusodon.
2010. aug. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/129 anonim ***** válasza:
Akarjátok tudni ki a kérdezö?
2010. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!