Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Pedig szerintem nagyon érett vagyok a kormohoz képest. Klasszikus zenét hallgatok meg operettet. A volt barátom szerint jól nézek ki, de még sincs barátom.

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, de ő szar volt. Ilyen rapper volt. Meghallgattam hogy mit is hallgat és ledöbbentem hogy miért hallgat ilyen moslékot és miért nem olyan érett mint én vagyok. Nekem egy komoly fiú kell. Olyan aki el tud bűvölni ZENÉVEL tud táncolni és nem ilyen szart hallgat mint ez http://www.youtube.com/watch?v=7CrinUeettw

vagy ez http://www.youtube.com/watch?v=F0S_K2wfjdY&feature=player_em..


2010. aug. 15. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 A kérdező kommentje:
jah lemaradt az hogy 16l
2010. aug. 15. 18:46
 2/129 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=MMlVFa_754o

én ezt hallgatom XD bejövök?

21f

2010. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 A kérdező kommentje:

nem jön be

én csak komoly zenét szeretek

2010. aug. 15. 18:49
 4/129 anonim ***** válasza:
76%
mert a fiúknak nem kell egy beszáradt fapic.sa :) és mert nagy az arcod
2010. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/129 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érett lehetsz, hogy csak így, egyszerűen leszarozod a volt barátodat, mert ő rapper volt. Igazán kifinomult empatikus készségre vall... :D
2010. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 A kérdező kommentje:
de nekem nem kell egy ilyen lakótelepi gyökér
2010. aug. 15. 18:51
 7/129 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az érettség nem a zenei ízléstől függ, nem akarlak elkeseríteni. Inkább úgy van ez, hogy aki marha nagy jelentőséget tulajdonít a zenei ízlésnek mondjuk még huszonévesen is (pl. "nem járok vele, mert én rocker vagyok, ő meg diszkós"): na ez például qrva éretlen.


Amúgy abban igazad van, hogy kevés tizenéves hallgat klasszikus zenét sajnos. Mennyire meghatározó Neked a zenei ízlés? Azzal sincs gond, ha nagyon az, csak úgy mondjuk tényleg nehezebb lesz (ebben a korban) párt találni. Esetleg neten, zenei fórumokon?


Elhiszem amúgy, hogy nem tetszik, amit az exed hallgatott, de szerintem nem számít az, hogy ki mit hallgat.


Sok sikert a párkereséshez! 25/L

2010. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 anonim ***** válasza:
69%
első vok... vaszeg frigid vagy igen..de vaszeg még azt se tudod mit jelent...:D szal felesleges több eütést fecsérelni rád...
2010. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/129 anonim ***** válasza:
94%
szerintem keresgélj a kretének közt akik orgonamuzsikát hallgatnak,és egyáltalán nem vagy érett, csak nagy az arcod :D
2010. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 anonim ***** válasza:
97%

Érett nő mikor használja azta szót hogy:szar???????????

Te érett?! egy beképzel senki vagy! Azért mert te klasszikus zenét hallgatsz azt hiszed hogy ettöl vagy valaki? elárulom neked hogy ettöl függetlenül senki nem vagy csak egy sznob.

2010. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!