Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Pedig szerintem nagyon érett vagyok a kormohoz képest. Klasszikus zenét hallgatok meg operettet. A volt barátom szerint jól nézek ki, de még sincs barátom.

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, de ő szar volt. Ilyen rapper volt. Meghallgattam hogy mit is hallgat és ledöbbentem hogy miért hallgat ilyen moslékot és miért nem olyan érett mint én vagyok. Nekem egy komoly fiú kell. Olyan aki el tud bűvölni ZENÉVEL tud táncolni és nem ilyen szart hallgat mint ez http://www.youtube.com/watch?v=7CrinUeettw

vagy ez http://www.youtube.com/watch?v=F0S_K2wfjdY&feature=player_em..


2010. aug. 15. 18:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/129 A kérdező kommentje:
nem kretének akik komoly zenét hallgatnak. azok a kretének akik azt a szart hallgatják amit linkeltem. csak hallgassatok bele
2010. aug. 15. 18:54
 12/129 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=fB3iPhpLXx0

nem kell komolyzenének lennie ahhoz,hogy ilyen gyönyörű legyen egy dal...

2010. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/129 anonim ***** válasza:
100%

"de nekem nem kell egy ilyen lakótelepi gyökér"

NEkem meg nem kéne egy olyan sznob rongyrázó p.csa, aki nem tud élni. De ettől még lehetsz jó ember. Csak egy kicsit fel kell nőnöd agyilag. De az menni fog!

2010. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/129 anonim ***** válasza:
100%

Öööh. Hát ne haragudj, de a megfogalmazásaid, a stílusod egyáltalán nem komoly egyéniséget mutatnak. Az, hogy az ember klasszikusokat és operettet hallgat, még nem elég a komolysághoz, különösen, ha az "ilyen rappet" és egyéb "moslékot" érettségi kérdésnek tekinti. (És akkor különösen, ha ezt olvasva elgondolkodás helyett felháborodik, hogy mit beszél ez a hülye össze-vissza. Én pl. élek-halok a klasszikusokért, de a másik két kedvencem a Kormorán, és a techno. Bizony, a masszív, emberi hangtól mentes, egész ritmusú, repetitív digitális csűrdöngölő.)


Olyan helyekre jársz-e, ahol megismerkedhetnek veled, vagy fenn vagy-e társkereső oldalakon? Ha nem: hogy találjon rád bárki is? Ha igen: mi alapján "előszűrőzöd" a jelentkezőket? (Ezekre a kérdésekre ha válaszolsz, mehetünk tovább az eredeti kérdésedre való válasz megkeresésével.)

2010. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/129 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/129 anonim ***** válasza:
94%

te meg nem jössz be a fiúknak a kék véreddel, a palotáddal, meg a kifinomult burnyesz ízléseddel. mért jártál vele ha egy pöts volt? dobott téged, berágtál rá és azért mondasz most ilyeneket ugye? lakótelepi... istenem, nem választhatja meg a családját, hogy most arrogáns gazdag seggarcnak akar e születni (mint te), vagy csórónak...

attól még mert ilyeneket hallgatsz, nem vagy érett... majd ha minden nap főzöl a családodnak, 12 évesen elveszted az anyukád és apukád egy balesetben, úgy hogy egy szó nélkül kibírod, takarítasz, és részmunkaidős vagy, akkor azt mondhatod hogy érett vagy a korodhoz képest...

17/L

2010. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/129 anonim ***** válasza:
100%
hülye vagy ennyi,attól,hogy rappet hallgat attól még lehet nagyon kedves és szerethet,viszont te egy sznob cafat vagy,biztos találsz majd egy 50 éves faszit majd 20 évesen akitől majd gyöngysort kapsz és kardhalat zabáltok Bach mellett
2010. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/129 A kérdező kommentje:
de csak nézz rá egy lakótelepen felnőtt tizenévesre. egy se tud hangszeren játszani ellenben velem. táncoltam 6 évig. elhívott bálba és olyan fa lába volt
2010. aug. 15. 18:58
 19/129 anonim ***** válasza:
100%
a 17 éves HÖLGY megmondta a frankót... bevagy oltva keményen.. sztem te azt se tudod mi aza ZENE.. csak kapaszkodsz valamibe.. ami egy nagy semmi...
2010. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/129 anonim ***** válasza:
100%

Neki fa lába volt, neked meg fa puncid. :)

Amúgy te hol laksz ? Elég kamu szaga van ennek.

2010. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!