Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős hapsi vevő lenne egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős hapsi vevő lenne egy kis szexre, érdemes elmondanom neki, hogy szűz vagyok? 26/N

Figyelt kérdés
Eléggé egymásba vagyunk esve. Persze csak vonzalom, elmondta, hogy nem fog elválni, ami nekem tökéletes. Odaadó, nőnek érzem magam mellette, sokkal többet kapok így is tőle mint az eddigi szingliktől akiket kifogok. Mivel csak szexről lenne szó, valószínűleg egy nagyon jó dugásra vágyik, nem is feltételezné a magabiztosságom és a korom után hogy még nem nyúlt hozzám férfi.

2020. szept. 4. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
100%

#72 vagyok. Nem arra értettem hogy nem-e ciki az egész, hogy nős pasival akarsz kezdeni, azt kifejtetted hogy nem és elfogadom.

Arra értettem hogy nem-e ciki, hogy tényleg valami vad szexet vár a pasi, mert otthon nem kapja meg az asszonytól, aztán neked meg fájni fog, ha próbálod titkolni és hagyod hadd nyomja ezerrel, lehet el is sírod magad a fájdalomtól. Aztán ha vérzel, akkor vagy azt hiszi megjött és undi, vagy egyből levágja hogy szűz vagy és hallani sem akar majd rólad, mert ez nem olyan dolog, amit eltitkolsz.

2020. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 A kérdező kommentje:
81! Ezért mondom el neki. Az az ipse, aki meg a véres hüvelyt undinak tartja, az ne dugjon. Tudniillik aktív szexuális életvitel mellett is vérezhet szex közben egy nő. 🤷‍♀️
2020. szept. 5. 17:01
 83/89 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy verezhet. Egészséges nő aki már rég elvesztette nem vérzik. Az egy dolog hogy szűz vagy és tapasztalatlan de legalább ne akarj olyanról okoskodni amiről gozod sincs.


Ja és amúgy rohadtul meg fogod szívni mert azok alapján hogy képes vagy egy ilyen feregnek adni a szüzességed és ahogy mosdatod, mentegeted már most látszik hogy tokatol bokáig bele vagy zugva. Ha a szeretője leszel meg pláne. De megerdemled.

2020. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom meg buta is vagy 😂😂😂😂

Fokozd meg ribizli

2020. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nem te vagy az, aki autóval szeretett volna pasizni a pirosban? :D
2020. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire el akarod veszíteni, szervezhetünk rá egy egész hétvégét, akkor időd is lesz kipróbálni mindent... :DDD
2020. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig itt tartunk? 😁 Dugasd meg magad azt jólvan. Ha erre vágysz csináld,teljesen mindegy mit írunk,te eldöntötted és kész. Gondolom csak reklámozni akartad,hogy szűz vagy,de szerintem nem igazán érdekel senkit
2020. szept. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
17%

a kérdés az volt érdemes e elmondania neki hogy szűz.

erre válaszolt itt vki egyáltalán? :-D


sztem nem kell feltétlen elmondani,ha utána rákérdez elmondthatod.

2020. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Válaszoltak rá-
2020. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!