Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős hapsi vevő lenne egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős hapsi vevő lenne egy kis szexre, érdemes elmondanom neki, hogy szűz vagyok? 26/N

Figyelt kérdés
Eléggé egymásba vagyunk esve. Persze csak vonzalom, elmondta, hogy nem fog elválni, ami nekem tökéletes. Odaadó, nőnek érzem magam mellette, sokkal többet kapok így is tőle mint az eddigi szingliktől akiket kifogok. Mivel csak szexről lenne szó, valószínűleg egy nagyon jó dugásra vágyik, nem is feltételezné a magabiztosságom és a korom után hogy még nem nyúlt hozzám férfi.

2020. szept. 4. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 17-essel, nem valószínű, hogy nő vagy, inkább csak troll, aki vadul fantázál. Egy szűz nem akar házas pasival szexelni, csak úgy, mert vonzónak találja. Főleg, hogy a sztori szerint ki is jelentette, hogy nem akar válni. Nem életszerű az egész, szóval kamu.

De játsszunk el vele: teljesen mindegy lenne, hogy elmondod-e, vagy sem, mert úgyis kiderül, ha mást nem, menet közben. Ha elhagyna emiatt, dugás után is elhagyna, és el is fog idővel. 21 évesen elég szomorú és szánalmas életcél egy eldobható kedvtelésnek lenni.

2020. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 A kérdező kommentje:
17! Az itteni válaszolók meg mind nők voltak, mert csak azok akadnak ki ilyesmin. 3 férfi kollégám van az irodában és mind a 3 félremegy, sok pasi szerint ez még jót is tesz a rendes kapcsolatában.
2020. szept. 4. 11:41
 23/89 anonim ***** válasza:
94%
Te egyedül vagy ennyire hülye, vagy esetleg páran segítettek és betoltak hozzá?
2020. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
97%
#22 persze, biztos jót tesz. A félrekúró félnek mindenképp. De csak rövidtávon, amíg ki nem derül. Aztán jön a válás, a gyereknek meg a rossz gyerekkor, trauma. És lesz a gyerekből egy olyan gyökér felnőtt, mint amilyen az apja volt, vagy mint amilyen te vagy. Szép jövőkép ennek a rothadó társadalomnak.
2020. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 A kérdező kommentje:
24! Nincs gyerek még ezért ez nem lenne gond.
2020. szept. 4. 11:50
 26/89 anonim ***** válasza:
95%
Ja, nincs gyerek? Akkor OK! Azt hittem, családról van szó. Akkor szarni bele, mehet a dugi! Kis vér spriccel ide-oda, az meg kit érdekel.
2020. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
93%
Erre érdemes volt tartogatni magad 🤣🤣🤣
2020. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
91%
Ha a női nemnek van kitüntetett szégyene, a mai napra elnyerted!
2020. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csináltasd is fel magad vele.
2020. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
91%

"Az, hogy elmondta nem válik, szerintem nagyon korrekt."


A nap vicce :D


Intelligence has left the chat...

2020. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!