Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős hapsi vevő lenne egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős hapsi vevő lenne egy kis szexre, érdemes elmondanom neki, hogy szűz vagyok? 26/N

Figyelt kérdés
Eléggé egymásba vagyunk esve. Persze csak vonzalom, elmondta, hogy nem fog elválni, ami nekem tökéletes. Odaadó, nőnek érzem magam mellette, sokkal többet kapok így is tőle mint az eddigi szingliktől akiket kifogok. Mivel csak szexről lenne szó, valószínűleg egy nagyon jó dugásra vágyik, nem is feltételezné a magabiztosságom és a korom után hogy még nem nyúlt hozzám férfi.

2020. szept. 4. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 A kérdező kommentje:
27! Talán nem mindenkinek adatik meg mindig a lehetőség. Előbb kicsit el kellene gondolkozni mielőtt így rárontasz valakire.
2020. szept. 4. 12:02
 32/89 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem itt te vagy az akinek el kéne gondolkoznia.
2020. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
94%
Csak szólok; szerintem sarki fűszeres is vevő lenne egy kis szexre. Meg ezen az oldalon vagy hatvanezren. Őket nem akarod megörvendeztetni?
2020. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem vigyétek el állatorvoshoz, nehogy valami komolyabb baja legyen.

Vagy ez most melyik kérdés? Ja, ez. Akkor jó.

2020. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
22%
Na a tipik kanos 45 éves lúzer is megérkezett a #33-mas személyében.
2020. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
92%

Te magad értékeled le magad. Az a nő, aki belemegy egy szeretői szerepbe, leértékeli magát. Fogd már föl, hogy a legtöbb pasi csakis a saját egóját növeli a szeretővel, minden egyes szex róla szól. Ha élvezed a szexet, az is róla szól. Ha odafigyelsz rá, az is róla szól.

Ez a pasi ráadásul meg is mondta, ne számíts semmire. Innen te csak sérülten fogsz kijönni!

2020. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
93%

27es vagyok.

Rád rontottam...

Az szerintem nem ilyen.

Ha elolvasod a kérdésed újra és a rá érkezett válaszokat, akkor talán te is rájössz, hogy valami nincs rendben veled.

Nyilván nem egyforma a vérmérsékletünk, ezért igaz eltérő stílusban ,de próbálta itt néhány ember a figyelmedet felhívni ugyanarra ,hogy ez elég gáz...

Ettől függetlenül azt teszel amit akarsz.

És igen, nevetségesnek tartom, hogy 26 éves korodig vártál (nyilván nem ok nélkül) És így...???

Ezt most talán még nem érted, de eltelik néhány év vagy talán annyi sem és rájössz hogy ez mekkora butaság volt.

Akkor majd jusson eszedbe ez a néhány hozzászólás...

2020. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
0%
Ó, ezt a sok aggódó felebarátot! Hátha a privire úgy reagál ez a (nyilvánvalóan 16 éves fiú) csaj, hogy eljön velem szobára. Azért ez a kérdés egy jó esettanulmány.
2020. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
93%

"Ahogy kivettem a szavából ez a házasság is csak az apja nyomására lett meglépve, mivel 4en vannak testvérek és már mind házas volt, mikor neki még barátnője se."


Haha... Imádom amikor minden felelősséget másra próbálnak hárítani. És a legjobb, hogy vannak olyan naiv libák, akik ezt be is veszik. Apuci pisztolyt tartott a fejéhez, hogy megnősüljön? Ő képtelen felnőtt ember létére önálló döntésekre?

Tedd szét ennek az aranyembernek, aztán majd rájön, hogy kifogott egy szüzet.

2020. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
77%
#37 azt hogy csinálod, hogy a válaszodban van a reklám?
2020. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!