Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős hapsi vevő lenne egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős hapsi vevő lenne egy kis szexre, érdemes elmondanom neki, hogy szűz vagyok? 26/N

Figyelt kérdés
Eléggé egymásba vagyunk esve. Persze csak vonzalom, elmondta, hogy nem fog elválni, ami nekem tökéletes. Odaadó, nőnek érzem magam mellette, sokkal többet kapok így is tőle mint az eddigi szingliktől akiket kifogok. Mivel csak szexről lenne szó, valószínűleg egy nagyon jó dugásra vágyik, nem is feltételezné a magabiztosságom és a korom után hogy még nem nyúlt hozzám férfi.

2020. szept. 4. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
90%

Akkor kapj az alkalmon,hogy egy undorító féreg ,házas ember veszi a szüzességed.

Hajrá,sok szerencsét.

Mond inkább,hogy nagyon nagyon szeretnéd már elveszíteni és teljesen mindegy kivel.Eskü azt jobban megérteném mint a hülye kifogásaid hogy, miért nem vagy hibás az egészben.


Hiába lenne más akivel megcsalja ez nem erről szól,hanem arról,hogy semmi erkölcsöd,tartásod,elved nincs ha ezt normálisnak érzed.

2020. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
74%

60-as.


Lehet, hogy mindkettő.:D

2020. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 A kérdező kommentje:

61! Erkölcs, tartás, elv? Mondd már Te nálad ez mit jelent?


Én épp ellenkezőnek érzem. Én azt veszem tartásnak hogy eddig nem a sok szemétládanak adtam magam. Most viszont amikor van egy őszinte férfi az életemben, aki kerek perec megmondta hogy mire számítsak, kedves velem, szívességet tesz, én pedig ezt viszonzom akkor már egy rohadék vagyok?! Hát igazán köszönöm.

2020. szept. 4. 16:04
 64/89 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg ennyire idióta vagy?

"Őszinte férfi" A felesége is ezt mondja vajon?

Eléggé el van törve a morális iránytűd.

2020. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
96%
Hát kedves Kérdező, ha ez nem kamu, akkor én nagyon sajnállak. Nem tudom hol és mi törhetett el az életedben, de rémisztő, hogy mennyire nem tartod magad semmire, önértékelésed az nulla. Teljes vakvágányon vagy, fingod sincs h mi a baj azzal, amiket írsz, ez a legdurvább.
2020. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
95%

Pfiii lyányom,viszked ám a pecked rendesen 😂😂 A pénz motivált ilyen jószándékú,segítőkész ribivé vagy a korod teszi? Vénülsz,eddig senkinek nem kellett a sunád most meg mindegy de valaki húzza fel? 😂

Hallod,én szégyellem magam helyetted is. Tudod te,hogy mibe készülsz beleszharni? Babaprojekt,házasság...

2020. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Az biztos együttérezne velem valamelyst akivel ez szintén megtörtént.

2020. szept. 4. 16:41
 68/89 anonim ***** válasza:
96%
Szuz is vagy 26 évesen de meg ku.rva is, van ennel lejjebb? Nevetni valo vagy "csajszi" 😃
2020. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
100%

"de most ha velem kikezd, akkor szerintetek mással nem fog?"


Tipikus vedőbeszéd, hogy ezt mennyiszer olvastam már, sőt hallottam is a saját fülemmel.

2020. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
100%
Az a különbség köztes meg a másik kérdező között hogy ő legalább tudja, érzi hogy nem helyes, te viszont mentegeted magad és a pasit is. Tényleg a többi férfi volt szemétláda? Az nem szemétláda aki megcsalja a párját? Az nem szemétláda aki kijelenti hogy nem hagyna el érted mert nem tart téged annyira de azért megdugna? Tudod ez önmagában is megalázó és nagy csalódás lehet a vége, de úgy hogy szűz vagy.. A vesztedbe rohansz. Miért akarsz kibszni magaddal? Az első szex nem olyan mint az első vezetés vagy az első alkohol fogyasztás. Ha lenne tapasztalatod sok mindent másképp látnál. De úgyis csak a saját karodon fogsz tanulni. Kár hogy közben másnak is kárt okozol. Pl a pasi feleségének. Remélem megtép.
2020. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!