Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős hapsi vevő lenne egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős hapsi vevő lenne egy kis szexre, érdemes elmondanom neki, hogy szűz vagyok? 26/N

Figyelt kérdés
Eléggé egymásba vagyunk esve. Persze csak vonzalom, elmondta, hogy nem fog elválni, ami nekem tökéletes. Odaadó, nőnek érzem magam mellette, sokkal többet kapok így is tőle mint az eddigi szingliktől akiket kifogok. Mivel csak szexről lenne szó, valószínűleg egy nagyon jó dugásra vágyik, nem is feltételezné a magabiztosságom és a korom után hogy még nem nyúlt hozzám férfi.

2020. szept. 4. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
94%

De ha neked lesz egyszer normális kapcsolatod (ha egyáltalán lesz), te is örülni fogsz ha a pasid másba mártogatja a f***át, ugye? Hiszen jót tesz a kapcsolatnak, ahogy írtad.

Nem hiszem el, hogy ez valós kérdés, ha igen, téged sem az eszedért szeretnek, már ne is haragudj.

2020. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 A kérdező kommentje:
36! De te is értsd meg, hogy ugyanaz hajt minket. Szex, nem pedig szerelem. Önzőek vagyunk ezért nem érdekel, hogy csak magára gondol mert én is csak azt nézem ebből, hogy nekem mi jó. Ha mindketten jól érezzük magunkat akkor az nekünk nem hátrány. Nem célom elszeretni, szerintem lassan a babaprojekt is indul náluk.
2020. szept. 4. 12:44
 43/89 anonim ***** válasza:
96%

Ez a kérdés szerintem nem érdemel több választ, csinálj amit akarsz akkor.

Ettől függetlenül undorító dolog amit csinálsz, de neked kell magaddal együtt élni, nem nekünk. Hajrá akkor...

2020. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
92%
Milyen szép is lesz, mikor majd meséled az unokáidnak, hogy te hogy vesztetted el a szüzességed. :)
2020. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
97%

Azt tudod,hogy mivel szűz vagy több mint valószínű,hogy neked nem lesz túl jó?

Illetve szűzként a szex hajt amikor azt sem tudod milyen?

Valós.

Máskor jobban gondold át mit kamuzol.:D

2020. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj kérdező, ha 36 éves korodig tartogatnád magad, akkor is többre becsülnélek, mint így, hogy egy házasságot akarsz szétverni.


Érdekes, én férfiként is tudok várni pedig 30 vagyok. És lett volna már lehetőségem szexelni. De azért van egy határ.

2020. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
93%
Milyen vicces lesz, amikor kiderül menet közben h szűz vagy, mert hogy ki fog, az ugye nyilvánvaló. :D szegény csávó, azt hiszi h na majd kefél egy vadat veled, aztán helyette majd finomkodhat meg nézheti, ahogy szerencsétlenkedsz. :D mert nekem senki ne mondja, hogy első alkalommal akkorát szexelt h beleremegett a föld is. Az első alkalmat én is csak "elszenvedtem", pedig a szerelmemmel voltam, nem más férjével. Nem azért, mert annnyira fájt volna, hanem mert azt se tudtam mit csináljak, hogy nyúljak hozzá vagy most mi van, kellett pár alkalom h belejöjjek. Na mindegy, szóval megnézném a pasi arcát, amikor rájön, hogy ez nem egy vad éjszaka lesz végre a befásult asszony nélkül, hanem egy tanóra. :D persze kamu a kérdés, csak úgy elképzeltem a helyzetet.
2020. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 A kérdező kommentje:
47! De undorító, hogy ennyire leírtok valakit emiatt. Talán egy erőltetett házassága van, nem is szereti igazán a feleségét csak az apja, meg a család miatt szégyellné a válást. Az apja nagyon okos ember (zsidók) a 2. kerületben van a villájuk, rengetegszer vannak meghívott vendégek (persze ez csak az üzleti élet miatt) amit a fia is átvesz. Gondolom nem szeretne botrányt egy válás miatt.
2020. szept. 4. 13:14
 49/89 anonim ***** válasza:
94%
De azért lassan csinál egy gyereket a boldogtalan házasságába hátha majd a gyerek is szenvedhet.
2020. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
100%

De akkor meg a f@sznak van hazassagban? Szégyellné a válást? Nagy az isten állatkertje.

Milyen szép önálló felnőtt ember lett belőle akkor. (remélem érezni az iróniát)


Esetleg kiállhatna magáért, de ez csak egy tipp. Az ugye konfliktusok is szülhet, gyáva ember viszont kerüli azt.

2020. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!