Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős hapsi vevő lenne egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős hapsi vevő lenne egy kis szexre, érdemes elmondanom neki, hogy szűz vagyok? 26/N

Figyelt kérdés
Eléggé egymásba vagyunk esve. Persze csak vonzalom, elmondta, hogy nem fog elválni, ami nekem tökéletes. Odaadó, nőnek érzem magam mellette, sokkal többet kapok így is tőle mint az eddigi szingliktől akiket kifogok. Mivel csak szexről lenne szó, valószínűleg egy nagyon jó dugásra vágyik, nem is feltételezné a magabiztosságom és a korom után hogy még nem nyúlt hozzám férfi.

2020. szept. 4. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
95%
Remelem a felesége megtudja es jol megtep ahogy megerdemled te nok szégyene 😘❤️
2020. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
100%

Én abban egyetértek a kérdezővel, hogy akit lehet vinni, azt vigyék is. Ha a pasi kalandot keres, akkor mindegy a kérdezővel lép félre vagy mással, de meg fogja tenni.

Az más kérdés, hogy vannak akiknek vannak elvei és nős pasival nem kezdenek, de az más tészta..

Kérdező, neked viszont tényleg nem lenne ciki az egész?

1. Lehetőség: elmondod. A pasi 98% hogy erre azt mondja, hogy kösz nem, otthon az asszonnyal se jó a szex, de ha még a félredugás se jó, akkor minek.

2. Lehetőség: közben derül ki. Pasi nem érti mi van, helyben kiderül a sztori és hazamegy, hogy áh ez így szar.

Nekem égne a pofám, de az én vagyok.

2020. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
94%
Én is olvastam szűz lány ismerőstől azt, hogy a fickónak van felesége, talán el is vált már közben, mert barátnője lett, de a barátnőjét is megcsalja. Sokszor, ahogy a feleségét is előtte, közben. Erre a huszonéves szűz lány: "Dehát miért nem velem csalja meg a barátnőjét". Képtelen felfogni, hogy azt mondja neki a fickó, amit a lány hallani akar, hogy megfektethesse. Ennyi. Pont úgy ahogy eddigis hányszor eljátszotta ezt és a kis szűz lány, aki már nem szűz után is hányszor meg fogja csinálni. Gyakorlott benne. A kis szűz lány meg az orránál fogva van vezetbe, mert friss numera és kész. Aztán már mehet is. Amúgy eközben meg azt mondta nekem, hogy de ő komolyan gondolja és a pasi is.... Miiit? :D Hányszor gondolta már hány lánykával "komolyan", mert épp az a lány volt soron. :D És még a lány érezze megtisztelve magát, hogy egy lehet a sorban. De ezt fel sem fogja. És szó szerint lehülyézi és elküldi a francba azt, aki szól neki és figyelmezteti. Büszke lehetsz magadra!
2020. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
96%

Az,hogy 26 évesen még egy normális pasit nem tudtál összeszedni nem azt jelenti,hogy van tartásod,hanem azt,hogy valami gond van veled.

Amit most bizonyítottál is ezzel a kérdéssel és válaszokkal.

2020. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 A kérdező kommentje:

72! Nem az. Egyszer élünk, kutyát nem érdekli hogy Évike kivel dug. A feleség meg úgyse tudja meg, csak ügyesen kell csináli. A pasi meg el lesz felejtve. Ki előtt is kellene szégyellni?

73! Az a beetetés, az más.

74! De egy idétlen klisé amit leírtál.

2020. szept. 5. 15:48
 76/89 anonim ***** válasza:
100%

De, a legtöbbször kiderül, és pont azért mert egy idő után többet akarsz majd tőle. Most még csak d.gni akarsz, kesőbb majd követelőzöl, később majd borítod a bilit, mert nem tudja elviselni az egód, hogy csakis du.gásra kellettél. Ez mindig így megy. Most nagy a szád, de meglátjuk mi lesz akkor amikoris ez a díszpéldány jól s..ggbe kúr. Mert az kell neki, nem a te szűzies p.ncikád. Az már nem izgatja fel, ő ennél többet akar. A sima szexet megkapja otthon is. Mit gondolsz, miért akar annyira d.gni veled?

Inkább hallgattál volna, hogy ne derüljön ki mennyire buta vagy.

2020. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon kis bátor vagy szűz lettedre. Ja nem csak hülye. Majd ha ott verzel alatta szenvedve gondolj arra hogy mi mind megmondtuk.
2020. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 A kérdező kommentje:
Megmondom neki hogy mi a helyzet és ha nem tetszik neki akkor nem lesz szex. Ha meg lesz, akkor legalább olyannal veszítem el mint amit a netről rendeltem volna. Még a hajszála is úgy áll ahogyan azt a nagy könyvben megálmodtam. Igazság szerint bárkit megkérdezel erről azt fogja mondani hogy ez gáz és ne tedd, mert félti, hogy kiderül ő is bólogatna. Persze van aki nem, de higgyétek el mindenki félti a bőrét és inkább azt hazudja amit a társadalom elvár és normálisnak számít. Nem véletlen mennek ezek a dolgok titokban, ipari mennyiségben.
2020. szept. 5. 16:26
 79/89 anonim ***** válasza:
100%
Maradj mar csendben buksi, meg se szolalj inkabb buta vagy mint a föld, azt, hogy egy ribi vagy inkabb ne reklamozd
2020. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
100%
Te teljesen leértékeled magad azzal, hogy egy nős pasinak a dugópajtija akarsz lenni. Ennél lejjebb már nincs. Ja de, az aranyasás, de ott legalább kap valamit cserébe a nő. De te azt sem veszed észre, hogy később ez visszaüthet, önbizalomhiányos, értéktelen nő leszel, aki nem érti miért nem maradnak mellette a pasik. Mert a férfiak sem hülyék. Komoly kapcsolatot nem akarnak egy olyan nővel aki fűvel-faval ágyba bújik.
2020. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!