Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős hapsi vevő lenne egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős hapsi vevő lenne egy kis szexre, érdemes elmondanom neki, hogy szűz vagyok? 26/N

Figyelt kérdés
Eléggé egymásba vagyunk esve. Persze csak vonzalom, elmondta, hogy nem fog elválni, ami nekem tökéletes. Odaadó, nőnek érzem magam mellette, sokkal többet kapok így is tőle mint az eddigi szingliktől akiket kifogok. Mivel csak szexről lenne szó, valószínűleg egy nagyon jó dugásra vágyik, nem is feltételezné a magabiztosságom és a korom után hogy még nem nyúlt hozzám férfi.

2020. szept. 4. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
91%
#48 hány éves a csávó?
2020. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
80%
konfliktust*
2020. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
94%

Egyre jobb, ahogy kiderülnek a dolgok. Az egyik oldalon ott van egy vallásos, képmutató, konfliktuskerülő, hazug, gerinctelen csaló, aki gyáva módon úgy próbál lefektetni egy nőt, hogy másokra ken mindent (beleerőszakolták a hazasságba, jaj szegénykém). A másik oldalon pedig egy szűznek álcázott rib.nc, aki alig várja, hogy meg.d.ugja egy ilyen sza.rházi féreg.

Ismertem 2 ilyet, pont ahogy leírtad magatokat, annyi különbséggel, hogy ott a pénz erőssen bejátszott (ingyen utazások, ajándékok, ingyen lakhatás, 0 költség).


De ahogy látom, itt is bejátszik a pénz:

"Az apja nagyon okos ember (zsidók) a 2. kerületben van a villájuk, rengetegszer vannak meghívott vendégek (persze ez csak az üzleti élet miatt) amit a fia is átvesz"

2020. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
93%
#53 hát ezek világi gyerekek, tesó! A zsidó meg r.banc mindig jól kijött egymással.
2020. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 A kérdező kommentje:
Én azt talasztalom, hogy ez a házasság/gyerekvállalás egy társadalmi elvárás már manapság. Lehetnék okosabb, és gerincesebb vagy hogy fogalmaztatok, de most ha velem kikezd, akkor szerintetek mással nem fog? Hiszen még viszonylag friss a házassága. De már újabb kalandot keresne. Ezért nem velem van a baj, én max csak kapok az alkalmon, mert ha ilyen típus, akkor teljesen mindegy mit csinálok, lesz még baja a feleségenek vele nélkülem is. Nem így van?
2020. szept. 4. 14:22
 56/89 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjátok már. 😃 Annyira védi az erkölcstelen fszt, hogy csak na. Viszket a nem létező szűz pinája, amíg meg nem vakarja neki, addig nem lehet úgysem meggyőzni, hogy mind a ketten egy àllat szintjén leledzenek. Bár még az állatok némelyike is különb tőlük.
2020. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
95%

#55


A legócskább indoklás, amit írtál a saját gerinctelenséged védelmére.

2020. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
100%
Brigi, b.szdmeg! Mondtam, hogy erről ne beszélj senkinek. Erre itt kell olvasnom az interneten?! Na takarodj, látni se akarlak többet!
2020. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, írj privátot, én egyedülálló vagyok, mások szerint jóképű.

Majd én segítek rajtad.

2020. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
95%
Vagy kamu az egész vagy a kérdező végtelenül ostoba.
2020. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!