Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős hapsi vevő lenne egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős hapsi vevő lenne egy kis szexre, érdemes elmondanom neki, hogy szűz vagyok? 26/N

Figyelt kérdés
Eléggé egymásba vagyunk esve. Persze csak vonzalom, elmondta, hogy nem fog elválni, ami nekem tökéletes. Odaadó, nőnek érzem magam mellette, sokkal többet kapok így is tőle mint az eddigi szingliktől akiket kifogok. Mivel csak szexről lenne szó, valószínűleg egy nagyon jó dugásra vágyik, nem is feltételezné a magabiztosságom és a korom után hogy még nem nyúlt hozzám férfi.

2020. szept. 4. 11:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
92%
Érdemes.
2020. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen mindegy. Szerinted, ha a gerinced hiánya nem zavarja, akkor a szűzhártyád miért zavarná?
2020. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 A kérdező kommentje:
2! 21. században vagyunk, sajnálom ha zavar a valóság, de manapság már ez már számít nem újdonságnak.
2020. szept. 4. 11:14
 4/89 anonim ***** válasza:
93%

Hogy lennél magabiztos, ha szűz vagy? Találj ki valami jobb kérdést!


"Odaadó, nőnek érzem magam mellette, sokkal többet kapok így is tőle mint az eddigi szingliktől akiket kifogok."


És ez mi szerinted?

2020. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
88%

21. században is vannak emberek, akiknek vannak elvei.

Nem muszáj kvának lenni, lehetsz normális is.

2020. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem kérdezd meg erről a feleségét. Ő mégiscsak jobban ismeri mint mi.
2020. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 A kérdező kommentje:

4! [link]


Az, hogy elmondta nem válik, szerintem nagyon korrekt. A szinonímák fel vannak sorolva. Nőnek érzem magam az pedig az, hogy végtelenül kedves, udvarias, nem úgy, mint sok bunkó szingli.

Ahogy kivettem a szavából ez a házasság is csak az apja nyomására lett meglépve, mivel 4en vannak testvérek és már mind házas volt, mikor neki még barátnője se.

2020. szept. 4. 11:23
 8/89 anonim ***** válasza:
91%
Aki ilyet tesz, nem férfi. 5 mondatot meséltél eddig róla, amiből az jött le, hogy végtelenül gyáva puhapcs, aki nincs tekintettel se rád, se a feleségére. Mindkettőtöket használ, majd ennyi. Ez aztán a főnyeremény! Emlékezetes dugást vele! Ezért megérte várni!
2020. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
87%

Vevő lenne? Tehát hivatásos prostituált vagy?

Attól, hogy azzal igazolod magad, hogy "21. század van", még csak egy szimpla k.rva vagy.

Ez nem korfüggő, k.rvák voltak a 19. században is. Ők is nyilván azzal igazolták magukat, hogy "ugyan már, 19. század van..."

2020. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájön.
2020. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!