Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan hisztek 404-ben?...

Komolyan hisztek 404-ben? (lentebb kifejtem mire is gondolok)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon elszaporodtak ezek a 404-el kapcsolatos kérdések, így hát megnéztem, hogy ez az ember mégis ki és miket válaszolt. Szerintem ez a 404 valami unatkozó tizenéves, aki több felhasználót is regisztrált magának pl:Patkánykirály, így megerősítheti a saját válaszait, illetve volt 404 és Patkánykirály között egy veszekedés, aminek az lett a vége, hogy Patkánykirálynak mutatott valami földönkívüli fejet egy befőttesüvegben. Szerintetek ez nem röhejes? Ezen egyszerűen csak nevetni tudok. A legnagyobb bajom viszont azokkal az emberekkel van, akik valóban hisznek is neki. Félreértés ne essék én is hiszek abban, hogy léteznek földönkívüli civilizációk, akik még a Földön is jártak. De most komolyan pont a gyakorikerdesek.hu-n akarnák megosztani a tudásukat velünk? Szánalmas, aki hisz neki. Viszont a vicces válaszolók mindig megmosolyogtatnak. Nekik azt üzenem, hogy csak így tovább ne higgyetek neki. :) Valld már be 404, hogy csak hülyítetted a népet, mert sokan hisznek neked. Írjátok le, hogy mit gondoltok a véleményemről, de ha lehet, akkor normálisan. Annak örülnék, ha 404 is írna ide!
2011. aug. 21. 19:42
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/224 anonim ***** válasza:
75%

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2129..


Látszik kik gerjesztik a 404 témát, a hívei ! Vagy Feri is diator lenne ?

2011. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/224 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az tetszik ebben a legjobban, hogy némelyek ezt mennyire komolyan veszik, pl ufó szakértó nick (na milyen szakértő lehet) még hosszasan filózik is rajta, hogy vajon az a jel olyan benyomást kelt mint nálunk a romlott étel jele és ezért hagyják félbe az eltérítést :LOL Pedig le írta 404, hogy maga a jel félelmet keltő mivolta váltja ki az elrablási folyamat azonnali abbahagyását, ráadásúl olyan idegeneken akiknek állítólag nincsenek is érzelmei :LOL ....Nem esik le, nem !! És ez a komoly légkőr :D .....:LOL


A hülyeségeken is rosszúl filózofálgatnak el. Mert egy nálunk fejlettebb idegen civilizáció annyira megijed egy jeltől, hogy már tervüket sem hajtja végre, röhely ez ! Még az alacsonyabb szinten levő embernél sincsen ez így

2011. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/224 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen tök feleslegesen csinálod 404 a mi emberünk ha tetszik, ha nem :D
2011. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/224 anonim ***** válasza:
96%

"A legnagyobb bajom viszont azokkal az emberekkel van, akik valóban hisznek is neki."


fáj az neked ha valaki hisz neki?


"De most komolyan pont a gyakorikerdesek.hu-n akarnák megosztani a tudásukat velünk?"


az emberek akiket meglátogattak az idegenek nem azért írnak ide mert kényszerítik őket

2011. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/224 anonim ***** válasza:
6%
Engem nem erdekel se 404 se 5555 senki ... ha kerdeznek valaszolok ha akarok es ha hozzatudok szolni. 404 rol meg anyit hogy nem ismerem nem tudom ki az hallottam rola es az en 1 eves egyetemista agyam azt sugja hogy mind habszelet amit beszel ufokkal kapcsolatban...lehet vannak ertelmes valaszai is de azert az ritka!
2011. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/224 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemistáknak ilyen rossz a helyesírása? :O
2011. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/224 anonim ***** válasza:
4%
Sok a válasz itt... Amúgy itt mindenkit fölpontoznak?
2011. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/224 anonim ***** válasza:
24%

pontozzatok fel engem is lécci, mert a sok ufof@szcibáló lepontozott az álláspontom miat...


amugy csak az egyesült államok milliárdokban mérhető összegeket áldoz fel évente csak azért hogy esetleg rádiójeleket halljon a földön kívülről...


ezek meg itt naponta beszélgetnek fényévekre lévő földönkívüliekkel telepatikusan...

na de most komolyan...néminemű igazságtalanságot szimatolok...

valaki átb@sz engem...

sztem azok az emberek akiknek nem sok sikerük van az életben és benyomnak egy dózis kifogástalan minőségű és mennyiségű lsd-t esetleg tolnak rá egy kis látnokzsályát..

beájulnak és négy nap múlva ugy kelnek fel hogy elrabolták őket...

minimum 4 idegen faj teljes külső leírását, belső stílusjegyeiket, egész civilizációjának nagy ellentmondásat...háborúit tudja...


sztem ez egyszerűen nem lehet igaz...


meg most komolyan...a gyakoriról kell megtudnom hogy nemsoká világvége a radiátorok miatt???


nem akarok senkit sem bántani...

csak kifejtettem az álláspontomat...

amugy azért látogatom ezt a részleget mert itt több a hülye mint a napisz@ron, a mónika és balázs show-ban összesen....XD

és ez szórakoztató....

2011. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/224 anonim ***** válasza:
74%

"Teljesen tök feleslegesen csinálod 404 a mi emberünk ha tetszik, ha nem :D"


Nem az a baj, hogy te már agymosostt vagy, hanem hogy elüldözitek a normális embereket, akik értelmes vitákat akarnak lebonyolítani.

2011. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/224 anonim ***** válasza:
71%
SENKINEK SEMMI KÖZE HOZZÁ HOGY KINEK HISZEK!
2011. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!