Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt most komolyan beveszi valaki?

Ezt most komolyan beveszi valaki?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=eUXYcYQNgUY&feature=related


Majd jön egy földönívüli és pont angolul fog beszélni, nem ? Remélem a nyelvizsgája megvan azért...


2011. ápr. 5. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:

nem. a földönkívüliek bolgárul beszélnek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1688..

2011. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TWIO válasza:
Biztos vagyok benne, hogy valaki beveszi. Nem én, attól tartok.
2011. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elhiszem amit mond, nem vesztek vele semmit, és ha igazat mond 2012-ben kiderül... És ha hazugság is akkor is nem vesztettem vele semmit, csak egy ember gondolatait hallattam meg... :)
2011. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez fordítás. Diator mit mondanak mi lesz 2012-ben ?
2011. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reptoid ármány. Egy szava sem igaz, csupán a megtévesztés a céljuk. Nem békés "idegenek" érkeznek majd '12-ben.
2011. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyerekek... hagyjuk már.
2011. ápr. 5. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez M@x és raDiátor kedvenc témája.
2011. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

na elmondanám, hogy elvileg hajók több ezreivel fog ide érkezni a galaktikus föderáció, nem hinném hogy a reptiliánok jönnének, ők inkább félre állnak, és ha támadni akarnának akkor is meteor csapásokkal kezdené...


Na szóval nem csak a plejádok fognak jönni, hanem több ezer fajta lény jön,,, amelyek hüllő szerűek, lesznek olyanok is amelyek a békákra hasonlítanak, vagy éppen az arcuk a fej formájuk a lóéhoz fog hasonlítani....


Tudni kell hogy ezek a lények egy föderáció tagja, és a jó oldalon állnak, egy reformálást fognak végrehajtani a földön... Lesz egy gépük , amelyben 3 napot kell majd az embernek tölteniük, ez a gép majd ha minden igaz megnyitja az emberi csakrákat, meg nyílnak testünkben az isteni kapuk , vagy valami ilyesmiben tudom elképzelni ezt az egészet.. Utána meg tanítják nekünk a múltunkat, hogy mért vagyunk itt, hogy milyen emberek élnek még szerte a galaxisokban... És még nagyon sok dolgot elfognak mondani,,, és tanulhatunk tőlük, hogy hazudni-e jönnek majd ide?


Kb 7 hónappal ezelőtt olvastam , hogy azt mondták hogy a földünk nagy változásokon megy majd át, földrengések szökőárak , cunamik lesznek, ezek a dolgok kezdenek valóra válni, Chile, japán, Tunézia, Magyarországon is volt földrengés... És még nagyon-de nagyon sok helyen lesz még...


Röviden ennyi...

2011. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pff nem! én nem!
2011. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!