Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan hisztek 404-ben?...

Komolyan hisztek 404-ben? (lentebb kifejtem mire is gondolok)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon elszaporodtak ezek a 404-el kapcsolatos kérdések, így hát megnéztem, hogy ez az ember mégis ki és miket válaszolt. Szerintem ez a 404 valami unatkozó tizenéves, aki több felhasználót is regisztrált magának pl:Patkánykirály, így megerősítheti a saját válaszait, illetve volt 404 és Patkánykirály között egy veszekedés, aminek az lett a vége, hogy Patkánykirálynak mutatott valami földönkívüli fejet egy befőttesüvegben. Szerintetek ez nem röhejes? Ezen egyszerűen csak nevetni tudok. A legnagyobb bajom viszont azokkal az emberekkel van, akik valóban hisznek is neki. Félreértés ne essék én is hiszek abban, hogy léteznek földönkívüli civilizációk, akik még a Földön is jártak. De most komolyan pont a gyakorikerdesek.hu-n akarnák megosztani a tudásukat velünk? Szánalmas, aki hisz neki. Viszont a vicces válaszolók mindig megmosolyogtatnak. Nekik azt üzenem, hogy csak így tovább ne higgyetek neki. :) Valld már be 404, hogy csak hülyítetted a népet, mert sokan hisznek neked. Írjátok le, hogy mit gondoltok a véleményemről, de ha lehet, akkor normálisan. Annak örülnék, ha 404 is írna ide!
2011. aug. 21. 19:42
 211/224 anonim ***** válasza:
87%

ez a 404 válaszolgat a szerelem szex témakörben is...

okoskodik ott is...közben meg már olvastam róla hogy valami 20 éve nincs senkije...és osztja az észt...pfff

nagy spíler a gyerek

2011. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/224 anonim ***** válasza:
29%

Igen, szkeptikus vagyok, mert meg se próbáltok meggyőzni, csak arra az érvre hivatkozva, hogy a világűr elméletileg végtelen, és "miért ne lehetne" élet


Wyrm, én nem report-oltalak, a világért se szeretném ha elhallgatnád az igazságot

2011. aug. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/224 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, ha ez neked nem elég érv, hogy felfoghatatlanul nagy a világűr, akkor gratulálok. Szerinted komolyan CSAK MIÉNK az egész világűr? Kicsit egoista felfogás...

100%, hogy van, a földön kívüli értelmes intelligencia. De ha olyan érvet akarsz hallani, hogy "Nagyapám lepacsizott egy űrlénnyel", akkor leírom neked szívesen, de úgysem hiszed el. Akkor mit akarsz? A kormány nyilván elhallgatja azokat az észleléseket, amik valóban földönkívüliek, mert tömeghisztériát váltana ki mindenkiből.

2011. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/224 anonim ***** válasza:
89%

A válasz megírásának időpontja: ma 10:33

Vagy meglazítaná a hatalom szoros tartott övét a nép gyönge nyakzatán.

2011. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/224 anonim ***** válasza:
91%
Most nem lesz 404 eg ydarabig mert elment közmunkára, de majd visszajön, sajnos.
2011. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/224 anonim ***** válasza:
63%
404 hívei annyira fanatikusak hogy még ölni is képesek http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2151..
2011. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/224 anonim ***** válasza:
29%

közmunkára kellett mennie egy ien elismert ufoszakértőnek? xD

szörnyű....de legalább sepregetés közben még kitalálhat pár fajt....vagy telepatázhat az ismertekkel....xD

2011. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/224 anonim ***** válasza:
29%
nem csak 404 "hívei" lennének képesek ölni :D
2011. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/224 hmnd0 ***** válasza:
100%
Mostanában nem is nagyon ír 404 sehova sem.
2011. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/224 A kérdező kommentje:
De! Pár napja a Szerelem, Szex témába írt. :D
2011. szept. 4. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!