Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan hisztek 404-ben?...

Komolyan hisztek 404-ben? (lentebb kifejtem mire is gondolok)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon elszaporodtak ezek a 404-el kapcsolatos kérdések, így hát megnéztem, hogy ez az ember mégis ki és miket válaszolt. Szerintem ez a 404 valami unatkozó tizenéves, aki több felhasználót is regisztrált magának pl:Patkánykirály, így megerősítheti a saját válaszait, illetve volt 404 és Patkánykirály között egy veszekedés, aminek az lett a vége, hogy Patkánykirálynak mutatott valami földönkívüli fejet egy befőttesüvegben. Szerintetek ez nem röhejes? Ezen egyszerűen csak nevetni tudok. A legnagyobb bajom viszont azokkal az emberekkel van, akik valóban hisznek is neki. Félreértés ne essék én is hiszek abban, hogy léteznek földönkívüli civilizációk, akik még a Földön is jártak. De most komolyan pont a gyakorikerdesek.hu-n akarnák megosztani a tudásukat velünk? Szánalmas, aki hisz neki. Viszont a vicces válaszolók mindig megmosolyogtatnak. Nekik azt üzenem, hogy csak így tovább ne higgyetek neki. :) Valld már be 404, hogy csak hülyítetted a népet, mert sokan hisznek neked. Írjátok le, hogy mit gondoltok a véleményemről, de ha lehet, akkor normálisan. Annak örülnék, ha 404 is írna ide!
2011. aug. 21. 19:42
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/224 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van! Már mondtam csak azért hoztam létre ezt a kérdést, hogy megértsék a hívői, hogy ez egy marhaság. Na mindegy ezentúl tudomást se fogok venni a 404-es kérdésekről, egyszerűen figyelmen kívül hagyom őket. Tegyetek ti is így!
2011. aug. 22. 15:29
 132/224 anonim ***** válasza:
81%
De a végére ne írd h tegyetek ti is így mert te nem parancsolhatod meg nekik! Majd ők eldöntik mindenki magának hogy hogy tesznek.
2011. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/224 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező ! Igazad van.... már próbáltam :D


Így tőrtént : Nem olvastam 404 semmilyen hozzászólását sem, akérdéseket is figyelmen kívűl hagytam. ( Ha én kérdezek Árpád-felől vagy akárkitől törlika kérdést, és a modik azt írják, hogy ez forum oldal egy egyénhez nem lehet kérdést intézni ! Hoppá :) De ha megnézed 404-el tele van, hogy 404 mond meg stb.... hozzá lehet ! )


Megy a fórumozás, erre valami teljesen reális dolgoba amit írtam mindenki (pár ember) belém köt hogy ez bizony nem így van, pl hogy anyagi teleportálást, konkrétan embert már meg is csinálták és ne mondjam hogy nincsen stb. Erre visszakérdezek hogy, ezt meg honnan veszik ???? :O Erre dobnak egy gyk. linket.


Olvasom : ..... és 404 hozzászólása következik. Ő most elmondja a valóságot hogyan is tőrtént az ember betelepülése a bolygóra, aki hisz neki az hisz aki nem az pedig az ő dolga, egy két szépirodalmi könyvekből lopott szép szaftos idézettel megspékelve, hogy igaznak tűnjönminden. Majd ezek után eszméletlen, valóságtól elrugaszkodott mély skizoid ostobaságok halmazát olvasom, amit leír 404, úgy hogy az égnek áll a hajam, mert akkora ostobaság, hogy az OPNI betegeiről írt könyvekben nincsen ilyen brutál marhaság. Most nem idézek ide 404-től mert már unom, de olvashatod, ráadásúl ellentmondanak is, amit többszőr lelepleztek, de 404 tojik válaszolni rá. És benne van hogy 404 kijelenti, hogy többszőr teleportálták 350 trillió fényévre is a krixkraxok pld.


Lényeg az, hogy ez egy olyan társas fórum, ahova olyanok is járnak akik őt olvassák és egy idő után nem lehet velük beszélgetni.


SZERINTEM : Ha ez már UFÓ-s topik, valódi ufós észlelésekről kellene beszélgetni !! Mert ezzel 404 lejáratja az igazi ufó kutatást. Go to blog,my friend :D Or more explain !.

2011. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/224 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező! Szánalmas vagy.
2011. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/224 djd ***** válasza:
72%
404 teljesen igaz dolgokat mond, és most nem csak a levegőbe beszélek. Ezért hagyjátok őt békén, neki sem könnyű, mint ahogy másnak sem aki találkozott már velük.
2011. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/224 A kérdező kommentje:
Miért vagyok szánalmas? Ha kijelentesz valamit indokold meg.
2011. aug. 22. 15:51
 137/224 anonim ***** válasza:
70%
djd és azt honnét tudod, hogy mi nem találkoztunk ufókkal ? Én még tanítottam is őket és büszke is vagyok rá ! Fel is tudtam dolgozni. :D
2011. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/224 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kérdező, ezt mondom, megvédik a hülyeségüket, pedig vak hit csak !.
2011. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/224 anonim ***** válasza:
80%
Jó. Azért vagy szánalmas mert nem bírod elviselni ha valakinek magas a nézettsége. Ezt onnan látni, hogy ha igazán nem akarnál foglalkozni 404el akkor ezt a kérdést se tetted volna fel. Az ilyen emberek mint te, arra élveznek hogy másokat megaláznak.
2011. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/224 anonim ***** válasza:
21%

" hogy 404 mond milyen cserekereskedés szokás a krixkraxoknál, ha lejönnek a papírról ?"


Vannak itt értelmes, humoros emberek is. Én is ezért járok ide. 404 is szerintem csak hülyülni jön fel és már Feri is csak röhög magukon szerintem, ezért magas a nézettségük mert nem mindennapi butaságokat hordanak össze és erre mindenki kíváncsi. Már lassan 404 Anettka nyomdokain halad, olyan rossz, hogy látni kell :)

2011. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!