Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan hisztek 404-ben?...

Komolyan hisztek 404-ben? (lentebb kifejtem mire is gondolok)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon elszaporodtak ezek a 404-el kapcsolatos kérdések, így hát megnéztem, hogy ez az ember mégis ki és miket válaszolt. Szerintem ez a 404 valami unatkozó tizenéves, aki több felhasználót is regisztrált magának pl:Patkánykirály, így megerősítheti a saját válaszait, illetve volt 404 és Patkánykirály között egy veszekedés, aminek az lett a vége, hogy Patkánykirálynak mutatott valami földönkívüli fejet egy befőttesüvegben. Szerintetek ez nem röhejes? Ezen egyszerűen csak nevetni tudok. A legnagyobb bajom viszont azokkal az emberekkel van, akik valóban hisznek is neki. Félreértés ne essék én is hiszek abban, hogy léteznek földönkívüli civilizációk, akik még a Földön is jártak. De most komolyan pont a gyakorikerdesek.hu-n akarnák megosztani a tudásukat velünk? Szánalmas, aki hisz neki. Viszont a vicces válaszolók mindig megmosolyogtatnak. Nekik azt üzenem, hogy csak így tovább ne higgyetek neki. :) Valld már be 404, hogy csak hülyítetted a népet, mert sokan hisznek neked. Írjátok le, hogy mit gondoltok a véleményemről, de ha lehet, akkor normálisan. Annak örülnék, ha 404 is írna ide!
2011. aug. 21. 19:42
 181/224 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért amiért egy nemes, csöves ruhában járkálna az emberkék között.
2011. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/224 anonim ***** válasza:
100%
jó, akkor győzz meg, hogy léteznek ufo-k
2011. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/224 anonim ***** válasza:
100%
és az ufo-k alatt a földön kívüli értelmes lényeket értem :D
2011. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/224 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit ezen meggyőzni. Ufok léteznek, ha tetszik ha nem.
2011. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/224 Neménvagyokaz ***** válasza:
100%

Kedves 00:20-as válaszoló!


Azt írtam(vagy legalább is akartam írni:D)hogyha neked van egy szép kocsid és fel-alá járkálsz vele a városban, akkor valaki(Pl.: Józsi) lehet hogy el akarja venni tőled, hogy aztán ő (Józsi) legyen a menő akinek szép kocsija van. Mondjuk ez nem egy életszerű példa de mind1:)

2011. aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/224 anonim ***** válasza:
82%

UFO-k, azaz "azonosítatlan repülő objektumok" valóban léteznek, hiszen sokszor nem látjuk mi az, amik az éjszaka közepén felvillannak, majd távoznak.

Ezzel ellentétben a földönkívüliek létezését kell neked bizonyítanod, nem pedig nekünk (szerencsére még épelméjűeknek) rácáfolni. Eltévesztetted a sorrendet.

A zöld emberke teóriáid a diliházban helytállnak, meg az ezotéria topicban is, de a való életben. Hát.. 10/9 ember kinevet, 1 pedig hülye.

2011. aug. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/224 anonim ***** válasza:
100%

"és az ufo-k alatt a földön kívüli értelmes lényeket értem :D"

Ott van miért UFO-k ként utaltam rájuk. ÉS ne játszd meg az agyad, hogy leírod mit jelent, meg értetlenkedsz és magyarázol, mintha nem tudnád pontosan, hogy ki hogyan érti az ufot jelen esetben. A magyar nyelvben az ufo mint fogalom nem csak az angol szószerinti jelentését jelenti, sőt, azt a leginkább nem.

2011. aug. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/224 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem kell ufokrol magyaráznia az embernek, hogy diliházba tosszák.
2011. aug. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/224 anonim ***** válasza:
4%
Hiszek 404ben, tudom h létezik, és neki is hiszek.
2011. aug. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/224 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Neménvagyokaz!

Így van, arra akartam célozni, hogy nem életszerű a példa :D


Wyrm, tudnál mutatni egy hiteles forrást, ami téged is meggyőzött az értelmes földönkívüli lények létezéséről?

2011. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!