Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan hisztek 404-ben?...

Komolyan hisztek 404-ben? (lentebb kifejtem mire is gondolok)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon elszaporodtak ezek a 404-el kapcsolatos kérdések, így hát megnéztem, hogy ez az ember mégis ki és miket válaszolt. Szerintem ez a 404 valami unatkozó tizenéves, aki több felhasználót is regisztrált magának pl:Patkánykirály, így megerősítheti a saját válaszait, illetve volt 404 és Patkánykirály között egy veszekedés, aminek az lett a vége, hogy Patkánykirálynak mutatott valami földönkívüli fejet egy befőttesüvegben. Szerintetek ez nem röhejes? Ezen egyszerűen csak nevetni tudok. A legnagyobb bajom viszont azokkal az emberekkel van, akik valóban hisznek is neki. Félreértés ne essék én is hiszek abban, hogy léteznek földönkívüli civilizációk, akik még a Földön is jártak. De most komolyan pont a gyakorikerdesek.hu-n akarnák megosztani a tudásukat velünk? Szánalmas, aki hisz neki. Viszont a vicces válaszolók mindig megmosolyogtatnak. Nekik azt üzenem, hogy csak így tovább ne higgyetek neki. :) Valld már be 404, hogy csak hülyítetted a népet, mert sokan hisznek neked. Írjátok le, hogy mit gondoltok a véleményemről, de ha lehet, akkor normálisan. Annak örülnék, ha 404 is írna ide!
2011. aug. 21. 19:42
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/224 anonim ***** válasza:
37%

diator az isten szerelmére értsd már meg hogy nem kíváncsi senki arra ki hisz 404nek ez a te beteges hülyeséged! Aki hisz hisz, aki nem nem. Kész.


A KÉRDÉSEDNEK SEMMI KÖZE AZ UFO-K HOZ!


FEJEZD BE!

2011. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/224 A kérdező kommentje:
Az első 15:11-es nek üzentem.
2011. aug. 22. 15:15
 123/224 anonim ***** válasza:
88%

"Egyébként egy tizenéves nem tudna ilyeneket írni, mint 404, mert ő elég fajsúlyos dolgokról beszél"


Már sorry, de az "értelem", és a "fajsúlyos dolgokhoz való érzék" 18 éves kortól kezdődik?!


Amúgy itt most azon megy a vita, hogy ez a 404 nevű felhasználó itt gyakorikérdések.hu-n, ő az, aki beszél a földönkívüliekkel?

2011. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/224 A kérdező kommentje:
Szerinted az normális, hogy egy retardált (404) itt elrontja ezt a topic-ot a hazudozásaival, lehetne rendes UFO-s dolgokról is beszélni nem állandóan azt látni, hogy 404 így, 404 úgy. Azért tettem fel a kérdést, hogy legyen már vége ennek a 404 baromságnak.
2011. aug. 22. 15:19
 125/224 A kérdező kommentje:
Igen, de a vak is látja, hogy 404 egy szélhámos.
2011. aug. 22. 15:20
 126/224 Baracsi Ágota ***** válasza:
92%
Én személy szerint köszönöm a tippet, kedves Kérdező. Meg fogom neki mondani.
2011. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/224 anonim ***** válasza:
3%
de nem veszed észre hogy a kérdéseddel is csak népszerűsíted 404et még jobban ? Ember! Van neked agyad egyáltalán?
2011. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/224 anonim ***** válasza:
36%

Egyébként véleményem szerint, éppen a 404 fanok akik maximum 2 talán 3 emberből éllnak de elég csak 1 is, írja tele ilyen kérdésekkel a rovatot, hogy 404 hol van, 404 mikor ír, 404 mit iveott tegnap, 404 mi a véleménye a pénzről van-e nekik stb. Ami teljesen átjön elsőre, mert mint pénz csak itt fordúl elő a fölsön, én adekváltan fogalmazok és azt írtam volna, hogy 404 mond milyen cserekereskedés szokás a krixkraxoknál, ha lejönnek a papírról ? Egyébként 404 írta hogy pl a Lumbulániaknál királyság van, ami teljesen nonszensz, mert ezt is az ember találta ki ! :LOL


Véleményem szerint blogra kellene menni 404-nek ! És a baráti körének, mert ez nem forum kommunikáció, hogy állít egy teljesen valótlan és valóságtól messzire elrugaszkodott dolgot illetve ezek konbinált halmazát, utána ha érdeklődnek felőle, közöny és sértődés a válasz, ha nem hiszik el egyből neki bizonyítékok nélkül. 404 meglehetősen antiszociális egyed.


Azért tud ennyi választ generálni, éppen mert ennyire vad dolgokat állít és aki (404 és/vagy fanjai) teleírják vak hittel az oldalt, addig némi szkeptikus is ír és így gerjednek a dolgok. Egyébként szórakoztató még egy ilyen szkeptikusnak is mint én, mert az a hajas remete ember, aki a semmi közepén fejszével vadászik kajára....szóval ennyire merészen én sem hülyítek senkit és ez szórakoztató ! Lényeg : Egy idő után röhögni jár ide az ember :LOL


Egyszer volt valami helyi csetepaté, és 404 egy fanja azt írta, hogy inkább 1 ostoba hívő mint 1000 szkeptikus. Na !! Ez mindent elmagyaráz az itteni vak hitről és 404-ről. Lényeg az hogy lökje valaki a vakert, még akkor is ha hülyeség:LOL

2011. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/224 anonim ***** válasza:
84%

Szóval akkor ha én most elnevezem magamat George W. Bush-nak, és írok ide, akkor az emberek többsége valóban Bushnak fog hinni?

Amúgy ez a 404 Magyar?

Mert gondolom létezik egy ember a földön, aki elnevezte magát 404-nek, és beszélget a földönkívüliekkel. Ez eddig oké. Viszont gondolom egy ember elnevezte magát itt gyakorikérdéseken annak magát. Viszont ha az igazi 404 külföldi, akkor látszik, hogy a dolog fake... nem tudna magyarul, és sz@rna bele a gyakorikérdések témáiba...

2011. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/224 anonim ***** válasza:
16%

Úgy látszik 1 fogyatékossal beszélek. Nem érted hogy senki nem kíváncsi arra ki hisz neki és ki nem? Most ezzel az erővel tegyek fel egy kérdést hogy ki hisz neked? Hmmm? Jó lesz? és ha sokan válaszolnak hogy hisznek neked attól azt hiszed igazad van? Hmmm? hát tévedsz! Nem annak van igaza akivel sokan egyetértenek. Mindig annak van igaza aki hallgat és csendbe van. "A bölcs ember hallgat" nem hallottad még ezt a mondást?


Ha bölcs lennél lesz@rnád 404et de nem. Te egyenesen imádsz róla beszélni!

2011. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!