Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Látott már...

Mi lehet ez? Látott már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem igazán hiszek az ufo-kban,vagyis nem tudom eldönteni,higgyek-e bennük vagy sem.Ma este viszont kinézve meglepő dolgot láttam(keleten még mindig az égen van).Kb fél órája már,hogy kiszúrtam egy csillaghoz hasonló kis fényforrást,ami állandóan változtatja a színét,zöld,kék,piros,mikor milyen.Ráadásul az alakja is változik,néha kicsi pont,máskor pedig egy egészen érdekes,jellegzetes,cakkos alakot ölt.Van,mikor elhalványul és van,amikor megerősödik és színes lesz.Már az egész családnak(rajtam kívül 5 embernek)megmutattam,megnéztük távcsővel,egyszerűen hihetetlen.Létezik,hogy UFO?Vagy műhold csinálhat ilyet?Egészen alacsonyan van,látszólag a közeli erdő fái felett.
2011. jan. 28. 19:05
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
 391/510 anonim ***** válasza:
29%
Pedig épp Bodor Tomit szólítottam volna. De az ilyen Trollokkal nem is kéne foglalkoznunk.
2011. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 392/510 anonim ***** válasza:
most jön majd az, hogy hirtelen mindenki milyen álmos, és nem fog fogyatékosokkal foglalkozni, de ez elég olcsó kitérő. úgyhogy lássuk őket, adok időt, ittmaradok, szedjétek pontokba :)))) ha sikerül.
2011. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 393/510 anonim ***** válasza:
52%

2.A tűz levegő nélkül nem ég :D:D

3.A ruszki masina nem képes megváltoztatni az alakját, az a valami pedig igen.


Először is nem tábortüzet raknak, és nem szalonnát sütnek ott fent, hanem van egy űrhajó, amit el kell vinni A-ból Bébe.:) Konkrétan az ISS felé. És hát mivel menne az űrhajó? Valaki azt írta h a légüres térben simán megy, mert nincs ami akadályozza. Aha megy. De hová? Azt irányítani is kell b+.

Az alakváltozást a légkör miatt látod. Ugyanis a Földnek van légköre. Ezért látod a csillagokat pislákolni. De mivel az űrhajó sokkal közelebb volt, ezért nagyobb volt és konkrétabb a jelenség.

Még kérdés?

2011. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 394/510 Külföldi ***** válasza:
24%

Fenébe... Nem jól fogalmaztam xD Nem értettétek meg... :D útálok magyarázkodni. Főleg ha viccről van szó.

Valaki írta, hogy ideje lesz a kisgyerekeknek aludni menni, én meg úgy értettem, hogy akkor neki szép álmokat mert már aludni kell neki menni mert ő kicsi, nekem meg egy magyarórán kéne résztvennem, mert ha gyorsan írok akkor ilyen érthetettlen lesz az egész mint most ez xD

2011. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 395/510 anonim ***** válasza:
74%
Ha elolvastad volna az összes választ akkor lenne mire érvelni.Te vagy határtalanul buta mert csak herótozni tudsz.Aki szerint oxigén hiányos környezetben van tűz...hát nem tudom
2011. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 396/510 anonim ***** válasza:
24%
Nyugi 59 es Én értettem és ezek is.Csak direkt csinálják.Trollok
2011. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 397/510 Külföldi ***** válasza:
63%

Először is nem tábortüzet raknak, és nem szalonnát sütnek ott fent, hanem van egy űrhajó, amit el kell vinni A-ból Bébe.:) Konkrétan az ISS felé. És hát mivel menne az űrhajó? Valaki azt írta h a légüres térben simán megy, mert nincs ami akadályozza. Aha megy. De hová? Azt irányítani is kell b+.



Mondom, hogy nem dolgozom a NASA-nal, de honna veszed már, hogy az űrben is (ezt a szót nem tudom megfogalmazni) Tűzmeghajtású rakétával irányítják a hajókat? Van erre valami más módszer.

2011. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 398/510 anonim ***** válasza:

Nem mondom kíváncsivá tettél.

Milyen más módszerre gondolsz?

2011. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 399/510 Külföldi ***** válasza:
74%

Erre írtam, hogy nem dolgozom a NASA-nal, így nem tudhatom.

De azt tudom, hogy oxigénhiányoskörnyezetben nincs tűz. Érted már?

2011. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 400/510 anonim ***** válasza:
100%

elolvastam az összes választ, és nem tudom, hogy mire kellene érvelni.


1.) a teherűrhajót az észrevételek előtt lőtték fel, tehát már odafent volt, mire ez a rejtély előbukkant.

2.) az űrhajót, mint minden mást elér a fény odafent. és igen, a földünknek légköre van, ezért pislákolónak, színesnek tünik

3.) ami pislákol, és hosszú ideig nézzük, az biza mozgónak tűnik a távolban. ennek az a neve, hogy optikai csalódás.

4.) valamint elég valószerűtlen, hogy egy teherűrhajó fellövésével egy időben idejön egy idegen civilizáció (és ha idegen civilizávció, rájuk nem érvényesen a fizikai törvényei? mi világítana? szuperfejlett technológia?). tehát ha valódi lenne az UFO és az űrhajó, akkor két természetellenes dolgot kellene észlelnünk. de mi csak egyet látunk, amire van magyarázat.

4.) igen, ma már kisebb, mert távolabb került a földtől, és közelebb az űrállomáshoz. holnap estére már oda is ér, ha minden jól megy.


még valami?

2011. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!