Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van bizonyítékod, hogy földönk...

Nigra kérdése:

Van bizonyítékod, hogy földönkívüliek jártak nálunk?

Figyelt kérdés
Ha van, hajrá, én ugyanis nem hiszem el, se a plejádokat, se a maja naptárat, bocs. Jöhet kép, videó, barlangrajz, bármi, de csak olyan amiről bebizonyították szakemberek, hogy nem hoax, nem manipulált és tényleg nem tudják mi az a képen.
2011. jan. 28. 11:55
 81/103 A kérdező kommentje:

kösz Bata.

M@x nincs igazad, mert ha mondjuk Hawking állítaná, hogy meglátogatták minden további nélkül elhinném. De kétlem, hogy te 130-as IQ-val rendelkezel.... -.-"

2011. jan. 29. 10:15
 82/103 M@x ***** válasza:
Nem magamra értettem a 130-as IQ-t!
2011. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:

:o

Végigolvastam az összes kommentet.

Bizonyíték van sok.

Max-nak meg igaza van...

Nem muszáj hülyének nézni azokat, akik azt állítják láttak földönkívülit.

Én még nem láttam. Ezt sajnálom is. (élőben)

Remélem diatoréknak sikerül kapcsolatot teremteniük!

2011. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 M@x ***** válasza:
Kösz, hogy igazat adtál, Tomi. Én se láttam még élőben űrlényt legnagyobb sajnálatomra.
2011. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:

De bakker, NINCS egyetlen egy hitelt érdemlő bizonyíték sem. Homályos, gagyi fényképek, őrült / alkoholista / szellemileg sérült / drogos emberek vallomásai, semmitmondó videófelvételek.


Tárgyi bizonyíték semmi. Még a mélytengeri állatokra is vannak bizonyítékok, pedig nagyrészük úgy került elő hogy KUTYA SE KERESTE őket.


Az UFOkat több 10.000 ember keresi. Mégse találja...

Az összeesküvéselméleteitek meg a legviccesebbek.

2011. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 M@x ***** válasza:
2011. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 M@x ***** válasza:
2011. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim válasza:

nekem állásponttól függetlenül lenne egy kérdésem a kérdezőtől:


Azt írtad van gyereked, majd a gyerekedet is ilyen agresszívan neved le a képzeletéről, vagy gondolatairól? hagyni fogod hogy abban higyjen, amibe akar? Vgay majd szépen befolyásolod?:) Kérdezhetném guyan ezt a másik oldalon állóktól.


Engem az anyámék meg se kerszteltek, nem neveztek belém semmiféle téves eszmét ( msot nem tudjuk melyik a téves..a tiéd vagy az övé), hagyták hogy magam döntsem el. Ugyan ez visszatérve a keresztelkedéshez. Mondták, ha akarok megteszem, nem fognak rákényszeríteni semmire se.


Ti kedves válaszolók és Te kedves kérdező. Bármit is állítotok beszűkült látókörű egyének vagytok. Egyik se nyitott a másik gondolatára..


Ez szomorú.. Lehet lepontozni.

2011. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 A kérdező kommentje:
màs a nyitottsàg ès más a fanatizmus. ezek a videok meg 1-től 1-ig bizonyitottan hamisak, nem megdönthetetlenek.
2011. jan. 29. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!