Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van bizonyítékod, hogy földönk...

Nigra kérdése:

Van bizonyítékod, hogy földönkívüliek jártak nálunk?

Figyelt kérdés
Ha van, hajrá, én ugyanis nem hiszem el, se a plejádokat, se a maja naptárat, bocs. Jöhet kép, videó, barlangrajz, bármi, de csak olyan amiről bebizonyították szakemberek, hogy nem hoax, nem manipulált és tényleg nem tudják mi az a képen.
2011. jan. 28. 11:55
 61/103 anonim ***** válasza:

ma 19:59


a gondolatmeneted szerint - mivel ez egy nyílt fórum - mindenki kifejtheti a véleményét. Ezt teszem. Az, hogy az a véleményem, hogy orvosi kezelésre szorulna pár illető az is egy vélemény.


utolsó:


Járjál még egy kicsit iskolába kisfiam és forgasd a Magyar Helyesírás Szabályai című könyvet. Jót fog tenni neked.

2011. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
49%
nézmááá de beképzelt valaki
2011. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
Hát kérdező el tudom képzelni otthon mit művelhetsz ha itt ilyen undorító a stílusod! Sajnálom a férjed!
2011. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
20:18! Ebben az esetben valakikről alkotsz véleményt, nem pedig a témáról. Ráadásul olyanokról, akiknek nem volt hozzád sértő szava. Akkor pedig megint csak ott tartunk, hogy nem értem, mi a jó neked abban, ha ítélkezel valaki felett. Intelligens ember nem néz le másokat.
2011. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
50%

Köszi 404, hogy írtál ide, egyébként én már feladtam ezt a dolgot, hogy bebizonyítsam nekik, hiába próbálkozok, többség csak akkor hiszi el ha látja, igaz én is láttam, és azért hiszek benne, de hát olyan mint ha a falnak beszélnék többnyire.


De azért vannak kedves és megértő hozzászólások, és sokan támogatják és tudatos hittel bátorítják az ufósokat, hogy igen is vannak idegenek, és igen is látogatják bolygónkat folyamatosan.

2011. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
Ellenbizonyitek nincs mert nem lehet bizonyitek nelkuk allitani ha nincs bizonyitekod akkor en mit bizonyitsak engem erdekel az urkutatas es a foldonkivuli elet de nem egy elfuseralt Sci Fi!Sajnalom es ha mar mentek 4en masik bolygora vigyetek egy kivulallot mert nektek a kutya sem fog hinni !!! :)
2011. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:

18.38.-as vagyok

hát mondjuk az igaz hogy engem is inkább a normális űrkutatás és földönkívüli élet érdekel, és nem ezek a mindenféle energiák. de nem tagadom, sőt, szerintem igenis van ami igaz benne.

de amúgy meg miért ne hívhatnák őket plejádoknak vagy reptoidoknak, stb? lehet hogy tényleg az a nevük, de egyáltalán nem biztos hogy ilyen csupa szeretet-energiás fénylények, meg mit tudom én.. lehetnek sima UFO-k is.

2011. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:

Nincs arra szükség hogy kívülállót vigyünk, hiszen a csapatunk csak olyanokból tevődik össze aki már rég óta itt vannak a GYIK.hu oldalon, és régóta hisznek az idegenekben tudatos szinten.


Ez az expedicó igazából nem arról szól, hogy meg tudjuk, hogy léteznek idegnek, mivel mi tudjuk, hogy léteznek.

Lényege az én eszemmel mérve, arról szól, hogy betekintést nyerjünk egy más civilizáció létforma életjelenségeire, technológiai szintjének felmérésére, életközösségük megismerésére, és érzéseik feltárására ( sok kérdés lesz amik majd csak ott fognak megfogalmazódni.)


Már alig várom az utazást.

2011. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
De ugyanmar mi lenne belole igaz ??? Plejad az egy csillagrendszer elvileg az emberszeru lenyek ott elnek de vajon ok hogy hivjak magukat sajat nyelvukon ! En magasrol l*szarom ezentul az egeszet.Latom van meg normalis ember avilagon a kedves kerdezo es sok valaszado van aki meg a tudomanyban hisznek nem egy kitalalt marhasagban !
2011. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
Igen diator nem fog neked senki sem! hinni kezd ez az egesz elszektasodni !!! Feny szovetseg stb... Negy ilyen sci fin neveledett embertol majd fogunk minden felet hallani de remelem en adiggra mar nem leszek itt vigyetek el majd hiszek nektek akkor !
2011. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!