Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van bizonyítékod, hogy földönk...

Nigra kérdése:

Van bizonyítékod, hogy földönkívüliek jártak nálunk?

Figyelt kérdés
Ha van, hajrá, én ugyanis nem hiszem el, se a plejádokat, se a maja naptárat, bocs. Jöhet kép, videó, barlangrajz, bármi, de csak olyan amiről bebizonyították szakemberek, hogy nem hoax, nem manipulált és tényleg nem tudják mi az a képen.
2011. jan. 28. 11:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:

ilyen sok van... :)



ez csak egy a több millióból: [link]

2011. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
nincs. minek jönnének ide? szerintem jobb dolguk is van annál. amúgy is, honnan gondolják hogy ők fejlettebbek mint mi? lehet hogy most ott is épp ezen vitatkoznak, hogy léteznek-e emberek..xD
2011. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 A kérdező kommentje:
a másodiknál a pont...a videót mindjárt lereagálom
2011. jan. 28. 12:24
 4/103 A kérdező kommentje:
Na megnéztem a videót...ez még véletlenül se egy idegen lány....látszik a perforáció ahogy kiöntötték szilikon és egyéb vegyületből....a szemed minek van? -.-"
2011. jan. 28. 12:27
 5/103 A kérdező kommentje:
lem lány...lény :D de nem lény
2011. jan. 28. 12:28
 6/103 anonim ***** válasza:

ok ok :DD


És hogy minek jönnének ide???????

Ennél könnyebb kérdésre csak egy még könnyebb kérdéssel tudok válaszolni:


na pedig az ember mért kutatja a világűrt? Az ember mért ment el a holdra? Az ember mért akarta megtudni hogy a hold évente 4 cm távolodik tőlünk? Az ember mért megy ki a világűrbe??? Az ember mért költ billiókat űr technológiákra?


ti tudjátok???

2011. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 A kérdező kommentje:
ezzel egy gond van...pl. ha engem rohadtul érdekel alaszka élővilága...attól még nem megyek oda -.-"
2011. jan. 28. 12:36
 8/103 anonim ***** válasza:

Ha érdekel fedezd fel, tegyél rá kísérletet, alaszkában nagyon gyakori az ember rablás


Nézd meg a negyedik típusú találkozott...

2011. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 A kérdező kommentje:
megnéztem már egyszer és ilyen jó vígjátékot még nem láttam. de nektek begyepesedett idiótáknak úgysem jó semmilyen ellen magyarázat, ti szentül hiszitek, hogy jönnek a plejádok...légyszi légyszi hadd röhögjek rajtatok jövő decemberben....mert akkor nagy ívben lapos lesz az arcotok amikor nem történik lóf@sz sem
2011. jan. 28. 13:03
 10/103 anonim ***** válasza:

Nigra te fiú vagy vagy lány, és felnőtt vagy-vagy kamasz?


Melyik?


Ha felnőtt vagy fölöslegesen viccelődsz ilyennel, magadnak akarod bebizonyítani hogy nem léteznek, de gondolom hogy belül tudod, hogy igazi és hogy léteznek idegenek!!! :DDD

2011. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!