Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van bizonyítékod, hogy földönk...

Nigra kérdése:

Van bizonyítékod, hogy földönkívüliek jártak nálunk?

Figyelt kérdés
Ha van, hajrá, én ugyanis nem hiszem el, se a plejádokat, se a maja naptárat, bocs. Jöhet kép, videó, barlangrajz, bármi, de csak olyan amiről bebizonyították szakemberek, hogy nem hoax, nem manipulált és tényleg nem tudják mi az a képen.
2011. jan. 28. 11:55
 51/103 anonim ***** válasza:

Dien te milyen marhaságokat beszélsz?


Mi az az ellenbizonyíték? Ilyen fogalmat a tudomány nem ismer.


A bizonyíték az bizonyíték. Vagy meg tudják cáfolni és akkor nem ér semmit vagy nem tudják megcáfolni, akkor válik ténnyé.


Két, egymásra ellentétes állításra nem lehet megcáfolhatatlan bizonyíték...


De ilyeneken már fenn sem akadok. A magukat "kutatónak, tudósnak" neveű UFO kutatóknak általában közük nincsen a tudományhoz. Kinevezték magukat annak, 0 tudományos ismerettel "kutatnak", igaz fogalmuk sincs róla, hogy miként is kell kutatni és hogyan kell elfogadható eredményhez jutni. És ilyenkor jön ki az az eredmény, hogy vakon elfogadnak minden baromságot, amire a legkisebb ESÉLY is van és beállítják bizonyítékként. Ha pedig megcáfolja bárki - általában olyan szinten vannak, hogy még hozzáértőnek sem kell lenni az esetek 90%-ában a cáfolathoz - akkor jön a sírás, hogy minek szól bele aki "Nem akar hinni" - mintha a tudománynak bármi köze is lenne a hithez.


Nevetséges.

2011. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:

Diennek pedig teljesen igaza van.

Én sem foglalkozok olyannal, ami nem érdekel, amiben nem hiszek, ráadásul én még fiatalabb is vagyok, mégis megy. Az idősebbek meg általában érettebbek, szóval biztos a kedves kérdezőnek is menni fog.

De most komolyan... Én sem mondom hogy léteznek! De mégsem cáfolom foggal-körömmel meg hordom le azokat akik hisznek benne! Miért kell ezt csinálni? Kíváncsi lennék, ti miben hisztek, és hogy hány ember tartaná azt nevetségesnek!

Egyébként is mennyire földhözragadt gondolkodásmód már az, hogy egy VÉGTELEN univerzumban csak az emberek vannak! Komolyan ez már nem is tudom hogy vicces-e vagy szánalmas... Vagy ti csak azt hiszitek, hogy van a Föld, Nap, Hold meg még az a 8 bolygó ezeken kívül?

Várom a válaszokat... Ugyanis elképzelni sem tudom, ezek az emberek miket gondolhatnak..

2011. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
Utolso elottinek a zold pont :)
2011. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:

18:17-es. Én nem kevertem bele a tudományt a mondandómba. Egyrészt a "kutatás" szót mint igét használtam, ami nem feltétlen tudományosan értendő, valamint az "ellenbizonyíték" szó igen is létezik, még ha a "tudomány" nem is ismeri, de az emberek többsége igen. Másrészt én nem neveztem magam UFO kutatónak, vagy tudósnak, ahogy szerintem rajtam kívül a legtöbben sem teszik itt ezt. Aki pedig ezt teszi, annak biztosan megvan rá az oka. Talán ismered, hogy azt állítod, nulla tudományossággal csinálja azt, amit csinál? Ismersz személyesen ilyen embert?

Az pedig már más dolog, hogy akik hivatalosan is tudósok a témában, azok nem hoznak nyilvánosságra mindent (pl. SETI, de még itt is volt olyan közölt dolog, amit még most sem tudnak egyértelműen megcáfolni).

2011. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:

18:38


Ki mondta, hogy nem érdekli?


Engem is érdekel. Csak nem a plejádos - fényszövetséges- szeretetenergiás hablaty, hanem a földön kívüli élet kutatás.


Értelmes ember nem hiszi, hogy alakváltó repotidok épültek be az emberek közé csak azért, hogy elfoglalják a földet (mikor simán megtehetnék ha tényleg olyan hűde fejlettek...).

Vagy 404 baromságai a végtelen szeretet energiáról meg a csillagközi birodalomról, ahol bárki azonnal és gondolkodás nélkül feláldozza a saját életét egy állatéért cserébe is (és természetesen az ember maradi, agresszív viselkedése miatt nem veszik fel velünk a kapcsolatot..)


Összefoglalva úgy gondolnám, hogy engem a baromság nem érdekel, nem pedig a téma.

2011. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:

"alán ismered, hogy azt állítod, nulla tudományossággal csinálja azt, amit csinál? "


Persze, itt van mindjárt az UFO-kutató és a 404 becenevű kezelt beteg, akik váltig állítják magukról, hogy milyen kutatásokat végeznek.


Diatorról ne is beszéljünk, aki saját állítása szerint "több ezer írást" áttanulmányozott, mégis tök hülye.

2011. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
19:18-as. Személyesen ismered őket, találkoztál velük? Csak mert látatlanban olyat állítani valakiről, hogy beteg, vagy hülye, az elég primitív megnyilatkozásnak minősül. Ők minősítettek már Téged ilyen módon? Ha nem, akkor Te miért teszed? Valószínű, idegesítenek Téged a hozzászólásaik. Ha így van, akkor nem kötelező elolvasni őket, vagy reagálni rá. Gondolom, intelligensebbnek tartod magad náluk, viszont akkor nem értem a viselkedésedet.
2011. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:

@


Már 100+1-szer beégették magukat a saját hülyeségükkel. Ha követed a fórumot neked is tudnod kéne, ha nem követed akkor olvass vissza ebben a témakörben.

Innentől miért kéne ismernem ahhoz, hogy megállapítsam, hogy hülye?


Engem nem az Ő személyük idegesít. A hülyeség, amit irogatnak, az idegesít. 10-ből 9 kérdésbe nem is reagálok rájuk, mert már a kérdés is csak abszurd provokáció vagy hülyeség. De mikor véletlen előkerül egy értelmes kérdés és oda is elkezdnik irogatni a repotoid inváziós elméletüket, meg a galaktikus szeretet-föderációs agyszüleményüket akkor feláll a szőr a hátamon.

2011. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
19:41-es, ez egy fórum. Arról szól, hogy mindenki állást foglal a gondolata mellett, vagy kifejti azt. Ezek pedig különbözőek, ahogy a gondolatvilágok is. Neked is van véleményed, Nekik is, a vélemény pedig mindenkinek a sajátja, így senkinek sincs joga elítélni a másét. Ellenben mindenkinek joga van hozzá, hogy azt higgye, amit akar, de ahogy a Te véleményedet sem húzzák le, úgy helyes, ha Te sem teszed ezt.
2011. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
De hisz az élet is a világűrből érkezett a földre. Gondolkozz már logikusan. 404 és ufo kutatót nagyon intelligens és kedves embereknek ismertem meg, soha senkit nem bántanak, fikáznak, nem úgy mint ti! Azért jösztök ide hogy másokat bosszantsatok provokáljatok? Rátok itt senki nem kíváncsi! Alapítsatok egy UFO ellenző tábort és ott egymásnak magyarázhattok, de az tuti hogy mi nem megyünk oda mert NEM ÉRDEKEL MINKET, viszont ti ide jösztök szórakozni. Tünjetek a p_csába azt hiszitek ezeket érdekli az hogy bizonyítgassanak nektek? Senki nem akar bizonyítani itt csak beszélgetnek az idegen lényekről ugy hogy húzzatok a jó... XD
2011. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!