Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van bizonyítékod, hogy földönk...

Nigra kérdése:

Van bizonyítékod, hogy földönkívüliek jártak nálunk?

Figyelt kérdés
Ha van, hajrá, én ugyanis nem hiszem el, se a plejádokat, se a maja naptárat, bocs. Jöhet kép, videó, barlangrajz, bármi, de csak olyan amiről bebizonyították szakemberek, hogy nem hoax, nem manipulált és tényleg nem tudják mi az a képen.
2011. jan. 28. 11:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 A kérdező kommentje:
nő vagyok és felnőtt, anya és feleség...és nem magamnak bizonygatom. imádok hoaxokat leleplezni...ennyi. és ez a 2012-ig tartó vicc életem legnagyobb fogása
2011. jan. 28. 13:06
 12/103 anonim ***** válasza:
de ha történik valami akkor ásd el magad :DDDDDDD
2011. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 A kérdező kommentje:
esküszöm amint meglátok egy plejádot, sziriuszit meg még mittomén miben hisztek ti, abban a minutumban vakonddá változtatom magam
2011. jan. 28. 13:09
 14/103 anonim ***** válasza:
oksa, és ha neked lesz igazad akkor kinevethetsz.
2011. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 A kérdező kommentje:
a kinevetésed az engedélyedtől független....még ha belehalnál a tiltakozásba akkor is könnyezve röhögnék rajtad
2011. jan. 28. 13:13
 16/103 anonim ***** válasza:

akkor egy felnőtt nővel veszekszek, egy a gond hogy ez nem hoax, nincs köze a valótlanhoz, egyébként ez az ezotéria témakör ami annyit jelent, hogy valótlan dolgokról beszélünk amit nem minden esetben bizonyították be.


Ez a dolog 2012-ben vagy még hamarább fog kiderülni.


remélem hamarabb...


És szép lány vagy mert akkor elvinnélek randira :DDDDD

2011. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 anonim ***** válasza:

"egyébként ez az ezotéria témakör ami annyit jelent, hogy valótlan dolgokról beszélünk amit nem minden esetben bizonyították be."


Egyrészt nem valótlan dolgokról, hanem be nem bizonyítottakról.


Másrészt az a baj, hogy úgy adjátok elő a "be nem bizonyított" marhaságaitokat, mintha valódi, bizonyított tény lenne. Közben meg csak a beteg elmétek fantáziálása.

2011. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 A kérdező kommentje:

1: a hoax, az hoax

2: pontosa, az ezoteria témakörben nagyrészt valótlan dolgokról van szó

3: az fog kiderülni maximum, hogy mennyire sok embert lehet meghülyíteni

4/a: ha olvasnál rendesen látnád, hogy férjnél vagyok

4/b: ha nem lennék férjnél sem kezdenék kiskorúakkal

2011. jan. 28. 13:21
 19/103 anonim ***** válasza:

Akit nem érdekel az minek olvassa? Én sem olvasom Herry Pottert ha utállom. Sztm itt annak van súlyos pszihés betegsége aki olyan helyen jár ami őt idegesíti. Ez nem normális dolog és érthetetlen.

Most meg az jön hogy fogják és idéző jelbe kimásolják amit ide írtam mintha én nem tudnám hogy mit írtam, aztán összehordanak mindennek mert elmondtam a véleményem aminek egyébként van alapja, és csak az lehet igaz amit ők mondanak, mindenki másnak kuss legyen.

Ez az UFO témakör mégis mit vártok miről legyen szó? Szerencsétlen emberek írna ide akik nem őrültek csak bíznak és hisznek az idegen lényekben mért bűn ez?

Másoljátok csak aki a mondataimat és illesszétek be idézőjelbe a válaszotokba, de attól még nem lesz igazatok.

Én sem megyek a vallás rovatba hirdetni hogy nincs isten! Mások hitébe gázolni ezek vagytok ti! Szégyeljétek magatokat!

2011. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 A kérdező kommentje:
más hinni és más valamiről ami nem bebizonyított eskü alatt vallani hogy márpedig így van. a másik különbség, hogy a keresztények legalább (én nem vagyok az) állítják, hogy az ő istenük x. év y. hónapjának z. napján eljön és már úton is van itt a bizonyíték tessék.... amit ők csinálnak nem hit....csak merő b@romság
2011. jan. 28. 14:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!