Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van bizonyítékod, hogy földönk...

Nigra kérdése:

Van bizonyítékod, hogy földönkívüliek jártak nálunk?

Figyelt kérdés
Ha van, hajrá, én ugyanis nem hiszem el, se a plejádokat, se a maja naptárat, bocs. Jöhet kép, videó, barlangrajz, bármi, de csak olyan amiről bebizonyították szakemberek, hogy nem hoax, nem manipulált és tényleg nem tudják mi az a képen.
2011. jan. 28. 11:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:

404:


Attól, hogy emberek hisznek isten létezésében (ami legalább akkora baromság, mint a sziriusziak, a reptaliánok, a fény szövetsége és a többi agyament ötletetek) még nem jelenti azt, hogy igazi.


Nagyon egyszerű a válasz: Mindkettő fantázia csupán.

2011. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 M@x ***** válasza:
Akkor bizonyítsa azt a kérdező amit állít (tehát hogy nincsenek űrlények). Mert ha egy kicsit is utánanéz akkor meglátja hogy rengeteg videó, kép satöbbi, satöbbi!
2011. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 anonim ***** válasza:

Nem.


SOHA SENKI nem bizonyította hitelt érdemlően, hogy jártak a földön földönkívüliek.

Úgyhogy még mindig mutatni kéne valami kamu képnél vagy videónál több bizonyítékot, mert az semmit sem ér.


[link]


Látod, itt a bizonyítékom a láthatalan unikornisra. Abszolut hiteles kép!

Na, mostmár hiszel benne? ....

2011. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 M@x ***** válasza:
most már tényleg mindegy hogy mit írunk mindenre azt írjátok majd hogy ebben ez a rossz abban meg amaz! Úgyhogy teljesen mindegy! Mindent megcáfoltok!
2011. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 404 ***** válasza:

:) Nem olvastad vagy nem értetted mit írtam de nem baj. Én tudatosan hiszek, ezért én nem mondhatom azt, hogy lehet hogy léteznek idegen lények de nem biztos, ha tudatosan hiszek bennük, nem felszínesen, mert akkor hazudnék ezzel az állítással. Akár istenben is lehet tudatosan hinni, csak ahhoz meg kell látni vagy érinteni istent. Mindenki más aki nem látta vagy nem érintette meg, az felszínesen hisz. Amíg nem látsz vagy nem érintessz meg valamit amiben hinni akarsz addig csak felszínesen hiszel benne, mert a tudat alattid nem engedi hogy hidj olyanban amit az elméd még nem dolgozott fel. Az emberi elme ilyen, ami nem is baj, ez egy természetes folyamat, így védekezik.

A felszínes hit, amikor szeretnél hinni és már-már elhiszed hogy létezik az a valami de a tudat alattid nem engedi hogy feldolgozd, mert a meg nem történt dolgokat az elme nem tudja feldolgozni csak ami már megtörtént. Most már érted? Én tudatosan hiszek, így nem hazudhatom azt hogy idegenek nem léteznek, de nem is akarok meggyőzni senkit. Nem akarok bizonyítani sem, mert aki keres és akar keresni, a talál választ mint ahogy én is rátaláltam.


Ne a világban kerezsd az ismeretlent, hanem magadban s akkor megtalálod:

Ha Te meghalsz, más is meg tud halni, ha Te megszülettél, más is megszületik. Ha Te érted, más is érti, ha Te nem érted, más sem érti. Ha Te élsz más is él, ha Te mint egy faj létezel, akkor más mint egy faj, létezik. Ha nincs belső erőd, nincs külső erőd sem, ha van belső erőd az kihat a külsődre is. Ha másokat lenézel ők is lenéznek, ha másikra felnézel ők is felnéznek rád.

Ne hidd hogy az egész világmindenség csak miattad létezik, és csak érted van, mert nem minden van érted hanem Te vagy mindenért. Ha Te vagy, más is van! Ha más nincs, Te sem vagy.

2011. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:

És ismét láthattuk a tipikus idióta vitamódszert:


- Mondok valami baromságot

- Valaki megcáfolja

- Felhozzuk, hogy nem minden racionális, élén a vallással

- Valaki megcáfolja ezt is

- Előkerül a "bizonyítsd te az én hülyeségem" duma

- Rutinból leszerelem

- Sértődés, hogy "áh, ti úgysem értitek, mert igazából nem is akarjátok, de mi tudjuk"...


Ha annyi százasom lenne ahányszor láttam ezt a párbeszédet UGYAN így lezajlani... Már vettem volna saját űrhajót.

2011. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:

404 te orvosi eset vagy, már többször leírtad itt, hogy a szomszéd kiscsávót meg a kutyádat elrabolták az UFOk, te meg telepatikusan beszélsz velük, meg amúgy kiégették a szemed és most fényérzékeny lettél stb.


Attól, hogy valami zakkant tudósnak látszó tárgynak a higgadt - ámde összefüggéstelen hülyeséget beszélő - stílusát veszed fel nem tűnsz sem hitelesnek sem bölcsnek. Aki egyszerű, mint a faék (pl diator ) biztos hisz neked, de akinek köze van a valósághoz az csak röhög rajtad.


Ember, menj orvoshoz....

2011. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 404 ***** válasza:

Az a bölcs, aki érti a másikat. Én értelek Titeket, Ti viszont engem nem.


Rátok férne egy kis meditáció, mert túl sok harag és feszültség van bennetek ami kihatással van az egész életetekre. Szeretlek Titeket még ha gyűlöltök is, mert én akkor érzem boldogan magam ha szeretek mindenkit. Tegyétek Ti is ezt, és akkor nem vakít el Titeket a harag. :)

2011. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 A kérdező kommentje:

Igen M@x tudom cáfolni hogy rózsaszín egyszarvú van az ágy alatt....benézek és nincs ott....-.-"


rengeteg videó meg kép?

rengeteg videó és képszerkesztő van.

meg rengeteg idióta aki elhiszi hogy amit lát valós....

2011. jan. 28. 17:07
 40/103 anonim ***** válasza:

404:


Nem gyűlöl itt téged senki.


Csupán 2 verzió áll fenn:


- Nagyon is értelmes vagy és csak szórakozol velünk. Akkor viszont értettük, jó vicc lett volna - 1x. De hónapokig nyomatni ugyan azt a marhaságot unalmas.


- Komolyan gondolod mindazt, amit leírsz akkor viszont orvosi segítségre lenne szükséged.

2011. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!