Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van bizonyítékod, hogy földönk...

Nigra kérdése:

Van bizonyítékod, hogy földönkívüliek jártak nálunk?

Figyelt kérdés
Ha van, hajrá, én ugyanis nem hiszem el, se a plejádokat, se a maja naptárat, bocs. Jöhet kép, videó, barlangrajz, bármi, de csak olyan amiről bebizonyították szakemberek, hogy nem hoax, nem manipulált és tényleg nem tudják mi az a képen.
2011. jan. 28. 11:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 A kérdező kommentje:
a kimásolás meg azért van hoyg 1: tudd hogy neked szól vagy 2: tudd, hogy az adott reakció a (egyébként felesleges) mondandód melyik részéhez szól
2011. jan. 28. 14:02
 22/103 anonim ***** válasza:

Ok értem és én nem is akarok vitatkozni. Csak mondom, hogy az istenhívők márpedig eskü alatt tartják hogy isten létezik például ott vannak a papok akik leteszik az esküt. Pedig nincs bebizínyítva isten létezése (ami egyébként a biblia szerint is szellemi lény), az idegenek pedig mint fizikai lények nagyobb az esélye annak hogy lézetnek mint istennek.

Az igaz hogy vannak UFo hívők akik azt állítják őt már el is vitték, de nem tudhatjuk hogy ez igaz-e, mert elméletileg és gyakorlatilag is lehetséges. Viszont az hogy egy szellem eljön arra tudományosan nézve képtelenség, a vallásos embereket még sem nézik őrültnek. Viszont ha valaki találkozik egy idegen lénnyel ami tudományosan nézve lehetséges, azt a valakit mégis lehülyézzük belerúgunk, pedig ő csak elmondja amit látott.

2011. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 Bretso ***** válasza:
70%

Végre egy értelmes kérdés, és kérdező UFO témakörben, mióta várom már ezt :). Utolsó a vallás és az UFO elrablások nagyon különböző dolgok. A vallás alapja a hit. Alapból megmagyarázhatatlan és bizonyítást nem igénylő jelenség. Aki hisz azért hisz, mert alapból hisz (szép mondat), egy embert akinek nincs meg a hit képessége nem fogsz tudni rákényszeríteni, hogy higgyen, sehogy. Épp ezért ő badarságnak is tartja.


Ellenben a szellemi lény helyett, akiket isteneknek nevezünk és vakon kellene bennük hinnünk, úgy ahogy mondod, a földönkívüliek akár létezők is lehetnek. Viszont, ha léteznének és rabolgatnák az embereket, akkor azt bizonyítani illene tudni. Senki se tudja, hanem elvráják az ugyanolyan vak hitet az ufomániások, mint a vallási fanatisták. Ezért az egyébként akár bebizonyítható dolog spirituális maszlaggá válik, ami csak röhögést érdemel.


Plejádok, sziriusziak, krixkraszok, reptiliánok? Ugyanmár egy őrült ember fantáziái, amit a sok hülye benyalt. Rakj elém bizonyítékot és örömmel hinni fogok, vagy fogd be a szádat.

2011. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 A kérdező kommentje:
bretso ment a zöld pracli
2011. jan. 28. 14:31
 25/103 A kérdező kommentje:
elő fogom keresni azt az írást ami bemutatja a furcsa dolgokat ezekben az "elrablásokban" tanulságos nagyon
2011. jan. 28. 14:33
 26/103 M@x ***** válasza:
és te tudod bizonyítani az ellenkezőjét?
2011. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 404 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Én nem akarlak Téged meggyőzni, hisz minden ember abban hisz amiben akar. Tiszteletben tartom hogy Te nem hiszel az idegen lényekben, de Te is tarzsd tiszteletben azt hogy Én hiszek, mi több, tudatosan hiszek (remélem érted mi az a tudatos hit), és ha bizonyítékot keresel ne a világban kerezsd, mert akkor én is feltehetném a kérdést, van-e bizonyítékod hogy Jézus járt nálunk?


Ha Te ellátogatsz a szomszédodba 2011 novemberében, a szomszédod unokája hogyan fogja bebizonyítani 40 év múlva hogy Te ott jártál? Esteleg lefényképez ha épp abban a pillanatban kéznél van a fényképezőgépe, de az sem bizonyítja azt a tényt, hogy Téged a szomszédban fényképezett le. Igaz? Mert ki tudja hogy néz ki a szomszédod lakása 40 év mulva és hogy 40 év múlva visszagondolván hogy nézhetett ki 40 évvel ezelőtt, arra sincs bizonyíték. Ezért a kérdésre utaló bizonyítás a kérdés bizonytalansága végett bizonyíthatatlan, illetve nem bizonyítható hogy nem lehet a kérdés szemszögéből adódó és a bizonyítás tárgyilagosságának módját elemezni, vagy ha lehet akkor sem egyértelműen bizonyítva, mivel azt sem lehet bizonyítani hogy nem jártak még itt idegenek.


Ha pedig érdekelnek az idegen lények, ne legyen feldúlt érzelem a Te szívedben, mert érdeklődi kutakodni kerezsgélni lehet szép gesztusokkal is. Te nem érdeklődsz, hanem támadsz. Ha bizonyítékot kérsz, kérj. De ne úgy tedd hogy ezzel mások hitébe gázolsz. Én ha tájékozódom, mindíg kultúráltan és szépen teszem, mert attól ember az ember, hogy nem állat módjára viselkedik.

Most pedig pontozzatok le, hogy ne a birkák közt, hanem a farkasok közt legyek az első! Thank you!

2011. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
Hat latom 404 neked is kene helyesirasi szotar nem csak diatornak amugy en szerb vagyok tehat az anyanyelvem szerb szerbiai vagyok :) es kerdezo imadlak :) vegre egy ertelmes ember :D
2011. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 M@x ***** válasza:
Bata Zoard! El tudtad olvasni a hozzászólását? Gondolom igen. Akkor mit kötekedsz?
2011. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:

M@x:


Nem a hülyeséget kell cáfolni hanem azt bizonyítani amit ÁLLÍTASZ. Ez így működik.


Vagy szerintem az ágyad alatt lakik a láthatatlan rózsaszín egyszarvú. Na, tudod cáfolni?

2011. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!