Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van bizonyítékod, hogy földönk...

Nigra kérdése:

Van bizonyítékod, hogy földönkívüliek jártak nálunk?

Figyelt kérdés
Ha van, hajrá, én ugyanis nem hiszem el, se a plejádokat, se a maja naptárat, bocs. Jöhet kép, videó, barlangrajz, bármi, de csak olyan amiről bebizonyították szakemberek, hogy nem hoax, nem manipulált és tényleg nem tudják mi az a képen.
2011. jan. 28. 11:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:

16:38


Sajnos mi már nem mehetünk :D

Még kicsik vagyunk egy ilyen izgalmakkal teli úthoz...

Majd legközelebb.

2011. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:

"amúgy vigyázni fogok magamra örülök hogy aggódtok értem, 404, és könyvmoly is velem jön...


:)"


Szerintem 404 az Ukrán szervmaffia feje!

2011. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
Am lehet h tényleg a maffia mert most volt a rádióba h gyerekeket rabolnak el és hím prostituáltak lesznek németországba a homokosok rabszolgái de az is lehet h most olvassa amit most írtam nem baj. De am lehet h tényleg tartsa a kapcsolatot idegen lényekkel mert van olyan ember de én akkor se mennék idegen lényekkel, hova visznek ? és majd vizsgálgatnak szúrkálgatnának biztos! Menne a franc!! Örülök h békénhagynak!!
2011. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!