Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van bizonyítékod, hogy földönk...

Nigra kérdése:

Van bizonyítékod, hogy földönkívüliek jártak nálunk?

Figyelt kérdés
Ha van, hajrá, én ugyanis nem hiszem el, se a plejádokat, se a maja naptárat, bocs. Jöhet kép, videó, barlangrajz, bármi, de csak olyan amiről bebizonyították szakemberek, hogy nem hoax, nem manipulált és tényleg nem tudják mi az a képen.
2011. jan. 28. 11:55
 71/103 anonim ***** válasza:
*addigra
2011. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:

tominak is mondtam hogy sajnos nem tudunk több embert vinni.


Téged is el viszlek majd akkor, hogy ha majd én is tudok velük itthon kapcsolatot létesíteni, ha ez sikerül akkor meg beszélem velük hogy hagy legyen betekintésünk az ő világukba.


De addig sajnos nem tudok segíteni sajnálom és sok ember vinnék de sajnos ez most így nem elérhető. Sajnálom...


Meg értem , hogy még sokan akarnának jönni, de nem tudok segíteni...

2011. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:

Én tartózkodok. Hisz vannak olyan barlang rajzok, egyéb ilyen alkotások, amiket a tudósok nem fejtettek meg, de hajaznak a földönkívüliekre. Viszont ez nem jelenti azt, hogy csak UFOnauták lehettek.


Viszont diator-ban hittem, hisz Ő annyira hisz bennük, hogy... beleszeretem na.


Csak ő meg mást szeret, és a szívem összetört. De attól még becsülöm a hitéért.

2011. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
Köszi, de az a igazság, hogy nem szeretek mást, de te ugye nem Móni vagy? ugye?? :)
2011. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
Egész biztos, hogy nem Móni vagyok. :)
2011. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
Diator azért vigyázz majd, ne menj el akárkivel mert még a végén Ukrajnában találod magad, ahogy egy pincében egy amatőr sebészcsoport szedi ki belőled a belső szerveket a feketepiacra!
2011. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 Bretso ***** válasza:
66%
Minden tiszteletem a srácoknak/lányoknak, akik megpróbáltak vitázni az UFO-hívőkkel. DE nektek mondom, ne tegyétek. Olyan emberrel vitatkozni, aki hisz, teljességgel felesleges. Az előző hozzászólásomban kifejtettem, az ő fanatizmusuk alapja a hit, ami megkérdőjelezhetetlen, irracionális jellemző. Erre épül épp ezért az egész vitakultúrájuk, ha nem értesz egyet velük, akkor neked kell bizonyítani az ő hamisságukat, viszont ez lehetetlen, mert ők egy bizonyítatlan dolgot fogadnak el abszolút igazságnak. És hogyan cáfolsz meg valamit, ami bizonyítva se volt? Képtelenség. A rózsaszín unikornis tökéletes példa volt erre, nagy kár, hogy ez sem elég jó példa a vak hit ellen.
2011. jan. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 A kérdező kommentje:
A férjemet nem kell sajnálni, vele nem ilyen stílusban beszélek. De! Valaki itt említette, hogy inkább foglalkozzak a családommal mert bla bla bla. Jön a kérdés: Közöd??? Foglalkozom a családommal, de mikor egyedül vagyok itthon / alszanak és épp marhára ráérek, hagy csináljak már amit akarok. Igen szeretek hoaxokat leleplezni. Tudod, ez hobbi. Ami nektek nincs mert minden szabad perceteket lefoglalja a plejádjaitokkal való sz@rakodás...meg hogy majd eljönnek értetek. Ez a plejádos, majás, világvégés izé pedig az évszázad hoaxja. Aztán eljön 2012 decembere és itt leszünk világvégétlenül. És akkor mit találtok ki? Hogy a plejádok megakadályozták a világvégét imádkozzunk hozzájuk? Tényleg értelmetlen dolog itt vitázni...mert hülyéknek próbálom megmagyarázni, hogy hülyék...ezt soha nem fogják megérteni, mert ha megértenék már nem lennének azok....nesze nektek paradoxon...de úgysem fogjátok fel. A másik fele...ha ide is jöttek az idegenek, nem gondoljátok, hogy az emberiség 1%-át kitevő 120-nál magasabb IQ szinttel rendelkezőkkel kommunikálnának? Mert ne állítsa nekem innen egy kis UFO-kutató palánta, hogy okosabb mint pl. Hawking aki ezt állítja az tényleg lipótról WIFI-zik... és az utolsó szó jogán, ha valaki hoz nekem egy plejádot ide házhoz de sürgősséggel, annak kezet csókolok és utána ország világ előtt jelentem, ki hogy egy gyökér vagyok. Addig viszont leszoph@t az itt felállított statáriumotok és csönd a szátoknak balf@szok... -.-"
2011. jan. 29. 08:23
 79/103 M@x ***** válasza:
Az a baj hogy akit meglátogatnak az űrlények azok szerintetek hülyék. Szóval ha van egy tudós 130-as IQ-val és azt vallja hogy meglátogatták az űrlények akkor a tudós egy hülye, 10-es IQ-jú...
2011. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
37%
Nigra es Bretso minden elismeresem a tietek es azoke akik vitatkoznak evvel a szektaval :P
2011. jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!