Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Mit tudnék tenni?

Mi lehet ez? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem felnőtt racionálisan gondolkodó ember vagyok. Nem hiszek a vámpírokban stb. Soha nem voltak kényszerképzeteim vagy bármiféle mentális gondjaim.

Van egy 2 éves lányom álmában folyamatosan sikoltozik, kiabál (csak éjszaka, a délutáni alvásnál nem). Először rossz álomnak tituláltuk a dolgot, de a gyerekem elkezdett egy "bácsitól" rettegni. Fényes nappal nem mert pl. bilizni, mondván, hogy a bácsi nézi őt. A szobában is meg tudja mutatni, hogy ha ott van akkor éppen hol tartózkodik. Észrevettem, hogy néhány napja este lefekvés után furcsa zörejeket hallok, mintha valaki megmozdítana valamit. Nagyon idegesít ez a dolog főleg, hogy nemsokára ismét gyermekünk lesz.


2011. okt. 25. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 turak91 ***** válasza:
Kedves kerdezo! Ha a hazatok uj epitesu akkor a "bacsinak" nincs semmi koze a helyhez. A lanyodtol szeretne valamit. Es garantaltan nem rosszat, mert azt mar megtette volna. Nem kell aggodni. A kislany meg nem tudja elfogadni a "bacsi" jelenletet es ezert retteg. Kerd meg a baratnodet, hogy vegye fel a kapcsolatot a "bacsival". Ha tenyleg kepessegei vannak akkor konnu lesz neki. Tisztitassal azt ered el, hogy atallitod a haz rezgesszintjet, semmisited az elozo lakok emlekeit, amire ebben az esetben nincs szukseg, mert a haznak ti vagytok elso tulajdonosai. A lenyeg az, hogy ki kell deritsetek, hogy a "bacsi" miert jott es mit akar. Ezt csakis komunikacioval lehet kifaggatni belole. Lehet segiteni akar a kislanyodon vagy valami informaciot akar atadni neki. Nincs ok felelemre. Ha valami valtozik irj, mert kivancsi vagyok, hogy mit akar a "bacsi". Udv
2011. nov. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:

"Nagyon szépen köszönöm amit írtál. Sajnos tudok erre ellen példát is mondani. A szomszédommal történt meg még gyermek korában (nem ilyen pici volt, mint az enyém) pszichológushoz is elvitték és a szakember javasolta a szüleinek, hogy próbáljanak utána nézni, kérdezősködni, hogy mi történt abban a házban, mert a gyerek élményei valósak. Amit megtudtak a házban lakó idős nénitől az döbbenetes volt. Remélem tényleg nem fog rá emlékezni.

A másik az öcsém egyik haverjának is volt hasonló élménye konkrétan üzent valaki rajta keresztül."..Mit tudtak meg tőle..??..:o..engem komolyan érdekelne..szerintem is szellem van a dologban..

2011. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 A kérdező kommentje:

Azóta nálunk nem volt semmi. Szerencsére!

Az egyik történet ami a szomszédommal történt meg kislány korában: látott két férfit egy vékony magasat és egy kövérebb alacsonyat. Többször is előfordult, hogy látta őket így a szülei elvitték egy szakemberhez. Kiderült, hogy az élményei valósak és a szakember javasolta, hogy kérdezzenek utána, hogy történt e ott valami?! Utána kérdeztek és kiderült, hogy ez a két férfi abban a lakásban laktak ahol a szomszédomék régen, valamint, hogy ott haltak meg abban a lakásban. Azt nem tudom, hogy egyszerre e.

A másik ami az öcsém haverjával történt meg: kisgyerekként (kb 3 éves lehetett) egyszer csak közölte a családdal, hogy "A Hanna üzeni, hogy puszil titeket!" Az öcsém haverja egy Hannát sem ismert akkoriban. Ezek után a család elmondta neki, hogy még a születése előtt évekkel volt egy kislányuk aki 1 éves kora előtt meghalt és Hannának hívták. A kislányról nem beszéltek, nem voltak képek stb. Így az öcsém haverja nem is tudott róla eddig az esetig.

2011. nov. 29. 14:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!