Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Mit tudnék tenni?

Mi lehet ez? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem felnőtt racionálisan gondolkodó ember vagyok. Nem hiszek a vámpírokban stb. Soha nem voltak kényszerképzeteim vagy bármiféle mentális gondjaim.

Van egy 2 éves lányom álmában folyamatosan sikoltozik, kiabál (csak éjszaka, a délutáni alvásnál nem). Először rossz álomnak tituláltuk a dolgot, de a gyerekem elkezdett egy "bácsitól" rettegni. Fényes nappal nem mert pl. bilizni, mondván, hogy a bácsi nézi őt. A szobában is meg tudja mutatni, hogy ha ott van akkor éppen hol tartózkodik. Észrevettem, hogy néhány napja este lefekvés után furcsa zörejeket hallok, mintha valaki megmozdítana valamit. Nagyon idegesít ez a dolog főleg, hogy nemsokára ismét gyermekünk lesz.


2011. okt. 25. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
0%
B@sszátokmeg a pszichológust, sz@rt sem tud tenni, Én bevallom, régebben én is rettegtem a szellemektől, olyan 7 éves koromban, most 12 vagyok, régebben én is ilyen Fejeket láttam a Fejem fölött, szüleim nem hitték el, és ez nekem fájt, most is a Padláson recseg az ajtó, Mozog, és be nem mennék oda..
2011. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Én sem látom értelmét a pszichológusnak, ezért nem viszem. Amint leírtam a szomszédomat is elvitték gyerekkorában és csak annyit tudott mondani, hogy az élményei valósak (tehát nem kitalálta, beképzelte, hanem megélte). Nem hinném, hogy az amúgy közvetlen gyerekem megnyílna egy idegennek. Elmondja az apukájának és nekem, 1x fordult elő, hogy a nagybátyám is nálunk volt és akkor volt az egyik ilyen bilis story. A nagybátyám megkérte, hogy mutassa meg hogy hol van és ő a hátsó szoba ajtófélfájára mutatott, persze csak messziről.

2011. okt. 27. 09:13
 63/83 anonim ***** válasza:
29%
Ha a kislányod megint látná, sztem hívd át a barátnődet, hogy egy éjszakát töltsön nálatok, hátha ismét látja és tud vele kommunikálni. Jobb ötletem nincs sajnos. :(
2011. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 A kérdező kommentje:

Este még nem mondta, hogy látta volna csak fényes nappal. A barátnőm 2 házzal mögöttünk lakik és azt mondta, hogy ez az alak valamiért ezen a telken ragadt (4 ház van egymás mögött kerítéssel elválasztva, de régen ez 1 nagy és hosszú telek volt). A közvetlen hátsó szomszédunk is érzékelt már valamit (Ő rejkizett régen) lehet, hogy ez a fószer volt az. Az a gond, hogy nem nagyon tud nálunk aludni, mert neki is van gyermeke egy 3 éves fia és a kis fiú nem tud máshol aludni csak otthon. Azért meg fogom kérni a barátnőmet, hogy jöjjön át és csináljon egy nagyobb tisztítást.

Köszönöm szépen az intelligens válaszod!

2011. okt. 27. 14:07
 65/83 anonim ***** válasza:
41%
szerintem már a te fejedben van a probléma
2011. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 sára04 válasza:
30%
ijen kicsi korban nagyobb az esélye annak hogy szellemeket vagy vápirokat lát ugy hallottam hogy a gyerekek sokszor látnak ilyet.
2011. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 A kérdező kommentje:

Ez a válasz 41%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 63% ami nem véletlen! Nos kértem, hogy értékelhető kommenteket írjatok. Miért is vagy ilyen bunkó? Mit ártottam én neked? Segítséget kértem, mert a lányom fél! Gondolom neked nincs gyereked, mert akkor tudnád, hogy az ember a gyerekéért bármit megtenne. Sajnálom, hogy lelkileg ilyen sekélyes vagy. Biztosan tégen nem szerettek soha és van egy rossz hírem: soha senki nem is fog!

2011. okt. 28. 09:46
 68/83 anonim ***** válasza:
45%
Én azt javasolnám, hogy fordulj egy olyan pszichiáterhez, aki pszichotronikával (parapszichológiával) is foglalkozik és kellőképpen tisztában van az ilyen dolgokkal. Nincs sok belőlük, de vannak. Ők ezeknek a dolgoknak nem tagadják a valós hátterét, sőt a kivizsgálás keretében gyakran parapszichológiai módszereket is alkalmaznak.
2011. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 A kérdező kommentje:

Kedves rudolf.th!


Köszönöm szépen a válaszod! Esetlegesen neked volt már tapasztalatod vagy beszéltél szakemberrel?

2011. okt. 28. 20:16
 70/83 anonim ***** válasza:
Igen, beszéltem már ilyennel, de az nem magyarországi volt. Kb. fél évig levelezgettem is vele még régebben. Ő hivatalosan egy pszichiátriai szanatórium főorvosa volt és “mellékesen” meg az országos pszichotronikai társaság és kutatóintézet egyik alapító tagja. Jelenleg már nyugdíjban van. Beszél magyarul is, de saját bevallása szerint nem túl jól.
2011. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!