Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Mit tudnék tenni?

Mi lehet ez? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem felnőtt racionálisan gondolkodó ember vagyok. Nem hiszek a vámpírokban stb. Soha nem voltak kényszerképzeteim vagy bármiféle mentális gondjaim.

Van egy 2 éves lányom álmában folyamatosan sikoltozik, kiabál (csak éjszaka, a délutáni alvásnál nem). Először rossz álomnak tituláltuk a dolgot, de a gyerekem elkezdett egy "bácsitól" rettegni. Fényes nappal nem mert pl. bilizni, mondván, hogy a bácsi nézi őt. A szobában is meg tudja mutatni, hogy ha ott van akkor éppen hol tartózkodik. Észrevettem, hogy néhány napja este lefekvés után furcsa zörejeket hallok, mintha valaki megmozdítana valamit. Nagyon idegesít ez a dolog főleg, hogy nemsokára ismét gyermekünk lesz.


2011. okt. 25. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm! Esetlegesen privátban meg tudnád írni, hogy minek a kapcsán kerested meg és hogyan tudott segíteni?
2011. okt. 29. 14:50
 72/83 anonim ***** válasza:
Küldj először nekem privát e-mailt, amiben közlöd a kérdést, mert máskülönben nem fogom tudni, hogy ki küldte és mivel kapcsolatban. Azért nem akarok elsőnek én e-mailt küldeni az infókkal, mert az első e-mail átmegy az adminisztrátorok kezén, a továbbiakat már közvetlenül egymásnak küldjük.
2011. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm a felvilágosítást!
2011. okt. 29. 15:21
 74/83 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. okt. 30. 09:18
 75/83 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha szerencséd van, kinövi a gyereked. Ha nincsen, akkor pszichológushoz kell vinni, mert skizofrén. esetleg próbálkozz táplálékmódosítással, mert a skizofrénia nem minden arra hajlamos személynél fejlődik ki és a táplálékozástól is függ.


Figyelj ! Tarts egy máj tisztító kúrát ! Nem viccelek, az megoldja ezt, vegyél neki gyógyteákat vagy gyógytablettát. Multivitamint rendszeresen adjál neki, lehet hogy nincsen elég b-vitamin a szervezetében és etess vele sok kolbászt, mert a hús az jó.

2011. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
55%

Figyelj ,én 4 éves koromban nagyon keményen elkezdtem playstationnel játszani.Beleéltem magam és azzal játszottam órákat. Egy este megláttam az egyik szereplőt a kedvenc ps játékomból. Zöld pikelyes volt ,lila ruhában. Anyukám és apukám ott feküdt mellettem ,mutattam hogy ott a Röcájf (annak neveztem a zöld pikkelyes figurát). Néha megmozdult ,de csak állt a sarokban. Gyakran álmodtam vele stb...

Aztán soha többé nem láttam ilyet ,miután leálltam a ps-sel.Valószinüleg a lányod nagyon megijedt valamitől amit a tv-ben látott vagy nagyon beleéli magát valamibe. Nézd meg hogy mit csinál gyakran ,vagy van e valami félelme.

2011. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 kovácsn válasza:
láttad a 6-ik érzéket?Bruce Willis
2011. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 A kérdező kommentje:
Ok! A gyerekem nem beteg elég a vitaminbevitele és nem játsztott soha játékkonzollal! Azt miért nem nézik őrültnek aki az állítólagos istennel beszélget? Pedig a szellemek létezésére megpróbáltak bizonyítékot találni! Mégis ha valaki azt mondja, hogy istennekl beszélget nem feltételez senki betegséget vagy vitamin hiányt! Én hiszek neki és ennyi elég is! Igen láttam a filmet többször is.
2011. okt. 31. 10:55
 79/83 ausonia ***** válasza:

hmm...én csak kis pszichológiát tanultam, szóval javítsanak ki a műveltebbek, ha tévednék, de:

a kislány odabújik anyucihoz, amikor fél, mert ezt már ismeri, tudja, hogy ölelést és figyelmet kap, ha így viselkedik,és épp most jön a kistesó...ez csak nekem gyanús?

nem érte trauma a gyereket?talán pont ez az.de legyen inkább szellem, mert az izgisebb,mint a pszichológia (egyébként aki tanulta az vitatkozna)

2011. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 A kérdező kommentje:

Tanultam vitatkozom!

A kistestvérét imádja folyton hurcolássza az ultrahangos képeket, felhúzza a pólóm és puszit ad a testvérének (anélkül, hogy kérném). A hasamat még csak nem is simogatom ha ott a lányom és ami a legfontosabb rendszeresen meg van ölelgetve, foglalkozva van vele. Minden nap meseolvasás, gyurmázás, közös rajzolás közös süti sütések (2 naponta). Ha az apa dolgozni megy a lányom átjön hozzám aludni, sok közös programot csináltunk még a tesó előtt is és fogunk is a tesó születése után. Hmm nem érdekes, hogy mindent megteszek a gyermekemért és a tisztítás után egyszer sem kiáltozott álmában vagy szólt a bácsiról??? Talán egy kicsit jobban ismerem a gyermekem ahhoz, hogy azt feltételezzem féltékenységből vagy figyelemfelkeltésből csinálná......

2011. nov. 3. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!