Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Mit tudnék tenni?

Mi lehet ez? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem felnőtt racionálisan gondolkodó ember vagyok. Nem hiszek a vámpírokban stb. Soha nem voltak kényszerképzeteim vagy bármiféle mentális gondjaim.

Van egy 2 éves lányom álmában folyamatosan sikoltozik, kiabál (csak éjszaka, a délutáni alvásnál nem). Először rossz álomnak tituláltuk a dolgot, de a gyerekem elkezdett egy "bácsitól" rettegni. Fényes nappal nem mert pl. bilizni, mondván, hogy a bácsi nézi őt. A szobában is meg tudja mutatni, hogy ha ott van akkor éppen hol tartózkodik. Észrevettem, hogy néhány napja este lefekvés után furcsa zörejeket hallok, mintha valaki megmozdítana valamit. Nagyon idegesít ez a dolog főleg, hogy nemsokára ismét gyermekünk lesz.


2011. okt. 25. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
Telefonnal inkább ne vedd fel szerintem. Amilyen minőségben tudnak azok rögzíteni, semmi hitelessége nem lenne a felvételnek. Csak vita keletkezne belőle.
2011. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
Hát :) Aki gyanúsítgat,hogy nem igaz stb azokkal nem kell foglalkozni csak azzal aki hisz neked ill. próbál segíteni!De gondolom nem vagy olyanra képes,hogy csak viccből írod ki ...
2011. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
26%

Na, ez vagy ezoterikus, vagy pszichológiai jelenség lehet.

Azért ezoterikus, mert pl. a gyerekek kb. 6 éves korukig érzékelik a szellemeket, és Te is hallottál valamit, de pszichológiai, mert képzelődés is lehetett. Nem tudom, hogy van-e számítógéphez mikrofonod? A miénk kínai, de szinte tökéletes hangminősége van. És több hely is van a gépen, mint a telefonon. A számítógépen beállíthatod, hogy éjszaka (valamennyi perc után) készenléti, hibernált állapotba kerüljön. Ekkor a hangrögzítő megáll és nem ér semmit az egész. Tehát ha van mikrofonod, kicsit értesz a géphez, éjszakára beállíthatsz egy hangfelvételt, amit feltölthetsz a data.hu-ra.

Ha nem tudod felvenni normális minőségben a zajt, akkor ki kell derítened, honnan jön. Ez lehet akár éjszakai térfogatváltozás is.

És keressetek egy papot és egy pszichológust.

2011. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 A kérdező kommentje:
Azért bekapcsolva hagyom a telefon felvevőjét, azzal nem árthatok. Más felvevőm nincs csak az mp5 lejátszóm és a fényképező. Nem értek hozzá de gondolom ugyan az a minőség. Tényleg nem viccnek szántam. Van jobb dolgom is, mint ilyesmiket kitalálni. 26 éves vagyok úton a 2. baba, lakáshitek és átszervezés a munkahelyemen. Jó lenne lenne legalább ezt az egészet tisztázni és nem hallgatni minden éjel szegény kis lányom kiabálását. Amúgx aki azt feltételezi, hogy kamu és ráadásul a picikémet is belevonnám egy ilyen hazugságba annak biztos, hogy nincs gyermeke. Utána olvastam és állítólag ezek a félelmeinkből táplálkoznak. A barátnőm mesélte, hogy az anyukájánál az ablakon kopogott valmi. Azonnal kinézett, de semmit sem látott.
2011. okt. 25. 21:35
 45/83 A kérdező kommentje:
Van 2 gépünk is de a mikrofon nem jó az asztali gépnél. Azért is írtam, hogy racionális vagyok, mert nem szoktam képzelődni. Tegnap éjel olyan hangot hallottam mintha valaki beleütött vola az ajtóba. Ezt a hőmérsékldt változással magyarázom. Tehát nem próbálok mindent természet feletti dolgokra kenni. Nem szeretnék ezzel foglalkozni, de a lányom miatt muszáj.
2011. okt. 25. 21:44
 46/83 anonim ***** válasza:

16:18-as válaszoló vagyok!

Az én nagylányom 3 éves mert hogy van egy 2 évesem is, szóval a nagylányom soha nem volt jó alvó. Velünk egy ágyban alszik csak mert fél a sötétben. Most éppen a világító szemektől! Megpróbáltam azzal nyugtatni most biztos baglyot vagy macsekot látott ettől megnyugodott, bár nem tudom meddig hiszi ezt el nekem/lakótelepi lakás 9 emeletén lakunk/.

Tényleg próbáld elküldeni ezt a Bácsit hátha elmegy! Szép és nyugodt éjszakát! Ja és próbálj nem félni mert azt szeretik állítólag. / ez is csak egy tanács én majd össze szoktam magam csinálni :D /

2011. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Az én kicsim már amióta haza jöttünk a kórházból egyedül, sötétben alszik. Sajnálom, hogy a te gyermeked is fél. Szerencsére ez nálunk nem mindennapos. Esetleg a fehér gyertya vagy a füstölő is segíthet. Azért is tettem fel a kérdést hátha valaki hasonló cipőben jár és esetleg valaki tud olyan segítséget adni amit bárki megpróbálhat.

Egyébként az éjszaka teljesen nyugodtan telt. Bár a pici átjött az apukája visszavitte a szobájába. Amúgy érdekes, hogy a bácsi csak nappal van megemlítve. Éjjel amikor átjön nem szól semmit.

Azt is olvastam, hogy imádkozni kell és az is segít, lefekvés előtt meg is tettem -bár nem vagyok vallásos- a kicsim nyugalmáért mindent.

2011. okt. 26. 07:21
 48/83 anonim ***** válasza:
nem azért, de valószínűleg nem most jött a kalapos srác. eddig se zavart senkit, csak leskelődik. akkor minek vele foglalkozni? majd megszokja a gyerek, még csak 2 éves
2011. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 A kérdező kommentje:
De fél tőle! Lehetséges, hogy nem most jött, de a kicsi csak mostanában tudja elmondani. Semmi keresni valója itt! Ez a nem foglalkozás olyan mintha valaki aki fél a kígyóktól azt tapasztalná, hogy van egy kígyó a házában. Nem mérgesígyó, nem mászik fel erre a valakire csak ott van. Engem nem zavarna ez a valaki, de a lányomat igen ezért kell érdeklődnöm hátha valakinek van ötlete ennek a dolognak a megszüntetésére.
2011. okt. 26. 09:43
 50/83 anonim ***** válasza:

Ha Android-os a telefonod, töltsd le az EMF EVP Entity Detector Trial-t, s azzal rögzísd a hangokat:


[link]

2011. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!