Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, és sajnos 1-2 éve nagyon lehangolt, korábban érő típus vagyok mint a többi ember, és már 15 évesen vágytam a kapcsolatra, de eddig nem, hogy nem sikerült egy kapcsolatot kialakítanom lánnyal, hanem még semmilyen viszonyom nem volt senkivel. És most már emiatt nagyon visszahúzódó, és magányos lettem, és nagyon nagy ürességet érzek belül, az étvágyam kezd elmenni, és nagyon nehezen tudok aludni, megörjít ez a magányérzet, és sajnos nem tudok kezdeményezni lányoknál,mert nem tudok kommunikálni idegen emberekkel, és félek, hogy depressziós leszek.Pszichológusra nincs pénzem, mielőtt valaki felvetné ezt a lehetőséget.
2011. okt. 18. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Van már online pszichológus,ha épp jó napja van,lehet ad pár jó tanácsot.Egyébként meg mit teszel azért,hogy legyen barátnőd és mit teszel azért,hogy ne legyen?Tedd mérlegre!Aztán gondolkozz el!
2011. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálom a külsőmből a maximumot kihozni.. ezt tudom tenni azért, hogy legyen barátnőm, mást nem.
2011. okt. 18. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Édes kevés.Mi van a belsőddel??
2011. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos! Tedd magad észrevehetővé. Ezt tudom tanácsolni. Ismerkedj, barátkozz. Szerezz haverokat járjatok el bulizni ide-oda, Meg fog szűnni az üresség és észre fogod venni a csajokat és ők is téged! Csapódj oda nagyobb társasághoz.
2011. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Belsőmmel kb annyi, hogy önbizalmam 0.
2011. okt. 18. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit teszel meg azért,hogy nőjön az önbizalmad?Van hobbid?Mit szeretsz csinálni?Mi az,amit szeretsz magadban?Vannak félelmeid(a kérdésed tartalmán kívül)?
2011. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Defender Archangel ***** válasza:
Szedd össze magad ember! Élj, férfi vagy! 17 éves vagy és még fiatal! Ha kiengeded a személyiséged a falaid mögül meglátod már bőség zavarod lesz. Törődj a külsőddel, igen ez egy jó ötlet, edződj, és kell a táplálék, hogy legyen miből regenerálódni. Állj készen ha megtalál a jel. Nem véletlenül kerültél te se erre a világra, ne hagyd magad lerántani a mélybe, nem szabad engedned, küzdj. Biztos, hogy van mire büszkének lenned. "Nézz tükörbe, és vedd észre, hogy lehetetlen, hogy ilyen szánalmasan elhagyd magad" Engedd, hogy legyen mire büszkének lenned. Teljesítmény nélkül nincs büszkeség. Az ürességet majd kitölti az a lány aki abban a pillanatban elkezd vonzódni hozzád amikor feltűnik a változásod. Rengeteg év áll még előtted, használd ki. Írj, üzenetet és talpra állítalak. Mindenre van megoldás. Sőt ha már itt tartunk megkérlek, hogy írj, rájöttem, hogy szükségem lenne egy ilyen ember segítségére mert veled segíthetek egy ugyan ilyen helyzetben lévő azonos korú lányon :)
2011. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legelső, és legfontosann dolog az, hogy ne görcsölj ezen, fiatal vagy, foglald el magad valamivel, valamikkel, sportolj, járj moziba, társaságba, sulin kívüli foglalkozásokra...próbáld meg jól érezni magad egyedül vagy barátokkal. Ha te nem érzed magad jól a bőrödben és rágódsz azon hogy egyedül vagy akkor azt sugárzod kifele is. Ez olyan, mint amikor a kutya ösztönösen megérzi, hogy félnek tőle. Ha jól érzed magad, kicsit jobba a kisugárzásod akkor majd javul minden. Nem ebből kellene álljon az életed, hogy depressziós vagy mert nincs senkid.
2011. okt. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!