Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Mit tudnék tenni?

Mi lehet ez? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem felnőtt racionálisan gondolkodó ember vagyok. Nem hiszek a vámpírokban stb. Soha nem voltak kényszerképzeteim vagy bármiféle mentális gondjaim.

Van egy 2 éves lányom álmában folyamatosan sikoltozik, kiabál (csak éjszaka, a délutáni alvásnál nem). Először rossz álomnak tituláltuk a dolgot, de a gyerekem elkezdett egy "bácsitól" rettegni. Fényes nappal nem mert pl. bilizni, mondván, hogy a bácsi nézi őt. A szobában is meg tudja mutatni, hogy ha ott van akkor éppen hol tartózkodik. Észrevettem, hogy néhány napja este lefekvés után furcsa zörejeket hallok, mintha valaki megmozdítana valamit. Nagyon idegesít ez a dolog főleg, hogy nemsokára ismét gyermekünk lesz.


2011. okt. 25. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 x) ***** válasza:
33%
Tudod kedves kérdező, ennek az oldalnak az a lényege hogy nem csak a kérdésre kell válaszolnunk, hanem kijavítani azokat a dolgokat amiben a kérdező téved, bármennyire is nem az a kérdés. Neked teszünk szivességet ha már most elmagyarázzuk mi a problémád valójában.
2011. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves x)! A szabályzatban nem ez van benne! :(

Nem tudjátok ti sem és én sem, hogy mi lehet itt. Tehát ez nem pontatlanság hanem véleményalkotás, amit én tiszteletben tartok, de más is tartsa tiszteletben, hogy nem letorkollásra van szükségem hanem a kérdés alapján a normális válaszokra. Köszönöm, hogy szalonképesen válaszoltál.

2011. okt. 25. 17:47
 33/83 anonim válasza:
van valami fejlemény?lassan este van
2011. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
45%

Időszerű megkérni egy papot, hogy keressen ördögűzőt, esetleg keresni egy okkultistát vagy démonvadászt, akik leszűkíthetik a problémátok okozóinak lehetséges körét.


Ha a gyerek számára félelmetes, nyilván nem egy semleges vagy jó szándékú szellemi lény, talán megnyugtathatjátok, ha vele maradtok, vagy, amit én általában rossz szokásnak tartok, hagyjátok égve a lámpáját. Az elektromos fények sok esetben taszítják ezeket a teremtményeket.

2011. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
45%

Mivel van ismerősöd, aki képes érzékelni, a következőt is javaslom: járja be újra a házat, és ha nem érzi, akkor sóval minden bejáratot( kandallót, kéményt, falon lévő lyukat,... is hintsetek végig sóval, ami valós gátat szab szinte minden szellemi lénynek ( nem csak filmes baromság).


Ha pedig ő ért hozzá, esetleg lesz néhány használható tippje ezen felül is az otthon és a ti védelmetekre:)

2011. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 A kérdező kommentje:
Végre ismét segítő szándékú emberek! Egyenlőre semmi olyan este 10-11 felé szoktam hallani. A kicsi hajnalban át szokott jönni aludni ez megnyugtatja. A barátnőm csinált egy tisztítást de a sóval való védelem is jó lehet. Ártani nem tudok vele így megpróbálom! A kicsinej azt mondtam, ha újra látná szóljon és elküldjük innem. Ma egész nap nyugodt volt. Egyszer vagy kétszer mondt most, hogy a bácsi nem tud bejönni. A barátnőm egyébként **val foglalkozhk innen a képesség. Sok dolgot előre megmondott és segített ezzel. Jövő héten csinál egy olyan tisztítást ami állítólag 6 hónapig védi a házat. Ha érdekel valakit holnap megírom, hogy volt e valami.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. okt. 25. 18:55
 37/83 anonim válasza:
engem érdekel majd
2011. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor holnap meg fogam írni, hogy hogyan telt a kicsi éjszakája illetve, hogy én hallottam egy valamit.
2011. okt. 25. 19:12
 39/83 anonim ***** válasza:

Kérdező! Tudnál csinálni egy ilyen hangfelvételt vagy valamit a hangokról? Érdekelne lehet tudok segíteni!

18/F

2011. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 A kérdező kommentje:
A telefonom alkalmas rá. Ha lesznek zörejek akkor felveszem. De azt tudnod kell, hogy ha sikerül és belinkelem akkor lesz olyan aki meg fog gyanusítani, hogy csalás. Én azért remélem, hogy a kicsim horkolásán kívűl nem lesz más zaj.
2011. okt. 25. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!