Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Mit tudnék tenni?

Mi lehet ez? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem felnőtt racionálisan gondolkodó ember vagyok. Nem hiszek a vámpírokban stb. Soha nem voltak kényszerképzeteim vagy bármiféle mentális gondjaim.

Van egy 2 éves lányom álmában folyamatosan sikoltozik, kiabál (csak éjszaka, a délutáni alvásnál nem). Először rossz álomnak tituláltuk a dolgot, de a gyerekem elkezdett egy "bácsitól" rettegni. Fényes nappal nem mert pl. bilizni, mondván, hogy a bácsi nézi őt. A szobában is meg tudja mutatni, hogy ha ott van akkor éppen hol tartózkodik. Észrevettem, hogy néhány napja este lefekvés után furcsa zörejeket hallok, mintha valaki megmozdítana valamit. Nagyon idegesít ez a dolog főleg, hogy nemsokára ismét gyermekünk lesz.


2011. okt. 25. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
30%
Én azt hallottam,hogy a gyerekek látják a szellemeket.Látnak olyan dolgokat,mit a felnőttek nem.Én hinnék a lányomnak.
2011. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:

Én is hiszek neki. Nem szokott dolgokat kitalálni. Nagyon értelmes és összefüggő kerek egész mondatokban beszél. Amikor látja a bácsit folyamatosan retteg. Bújik hozzám és látom a félelmet az arcán.

Tegnap volt itt a barátnőm akinek vannak képességei. Átnézte az egész házat és azt mondta, hogy bár jelen pillanatban nincs itt érzi, hogy itt járt. Náluk pl az teraszajtón néz befelé. Szerencsére én nem látom, de nagyon zavar, hogy a lányom ennyire fél. Tegnap a barátnőm tanácsára minden helyiségben gyújtottam füstölőt (azzal nem árthatok), de este megint hallottam a motoszkálást. A házunk új építésű, mi vagyunk az első lakók, de ki tudja mi volt itt 100, 500 vagy akár 1000 éve. Mit tehetnék?

2011. okt. 25. 13:30
 3/83 anonim ***** válasza:
50%
Vidd el egy gyermek-pszichológushoz mielőbb. És ez nem vicc, komolyan mondom.
2011. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
Miért is?
2011. okt. 25. 13:35
 5/83 anonim ***** válasza:

A gyerekek még látnak, főleg ilyen kis korban. Nem tudom,hogy miért fél tőle, lehet hogy hirtelen jelenik meg.

Próbálj neki régi családi képeket mutatni, hátha megismer valakit.

2011. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 Tom Benko ***** válasza:
53%
Ha racionális gondolkodó lennél, nem ide irkálnál, hanem már rég elvitted volna pszichológushoz, mert valami trauma érhette, amit így próbál felolgozni.
2011. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:

"Nem szokott dolgokat kitalálni."

A dolgok kitalálása és a pszichés trauma között van egy kis különbség.

2011. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
Első körben pszichológus. Ha nem segít akkor pedig jó eséllyel pszichiáterre lesz szükség. Nem érdemes halogatni, minél előbb jönnek rá mi a gond, annál jobb.
2011. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg beleköltözött egy goa'uld.


most komolyan, 2 éves a gyerek, nehogy már ne tudd lefoglalni valamivel a figyelmét, vagy annyira kifárasztani hogy fel se bírjon kelni éjszaka:D

2011. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:
Köszönöm pszichológushoz nem viszem. Hiszen semmilyen trauma nem érte. Nem halt meg senkink az apukájával tökéletesen élünk. Van, hogy annyira elfárad, hogy szinte elájul. Sajnos ekkor is felébred éjszak. Racionálisan gondolkodom, hiszen nem hiszek a vámpírokban, meg a reptoidokban. Kiegyensúlyozott, boldog, egészséges gyerek. Akkor nekem is el kellene mennem, mert hallok motoszkálásokat este?
2011. okt. 25. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!