Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veled megmagyarázh...

Történt már veled megmagyarázhatatlan dolog?

Figyelt kérdés

arra gondoltam, itt beszélhetnénk vmi olyasmiről, ami esetleg veletek történt, ijesztő, vagy csak elgondolkoztató, és nemtudod megmagyarázni.


velem nemrég történt egy ilyen dolog.


szóval a barátommal néztünk egy filmet.Igazából szeretem a horror filmeket, ezen nőttem,fel, de ez egyáltalán nem hatott meg, többször el is aludtam rajta.


aztán 2 nap múlva estefelé ágyaztam meg magamnak ahogy azt szokás, ésnem vettem elő a vastagabb takarót az ágyneműtartóból csak a vékonyat, mert még meleg volt, és még gondolkoztam is rajta h majd hajnalba megfázni fogok:D


aztán éjjel felébredtem,kimentem wcre, és inni.visszafeküdtem, megfordultam az ágyamon, és ott volt a vastag takaró, szépen összehajtva! alig kaptam levegőt, mert biztos voltam (vagyok) benne hogy nem vettem elő. és éjjel se, álmomba esetleg, mert akkor tuti nem hajtottam volna ilyen szépen össze.és azért se tudtam volna elővenni álmomba, mert az ágyam mellett ott volt egy szék, amit tuti fellöktem volna. senki nem tudta elővenni mert egy az h egyedül aludtam, a másik h ha valaki a családból esetleg átjött a szobámba, és látta h fázok... szóval ő se, mert az ágyon feküdtem, és ugye a takaró az ágynemű tartóba volt.persze aggasztott ez a dolog, de nagyon fáradt voltam, és elaludtam kb 15 perc múlva.

egyszer csak valami egész fura érzésre keltem.

azt éreztem h valami nyom lefelé, az ágyba.hogy nemt udok mozogni.éreztem h valaki/valami áll az ágyam mellett, és tőle jön ez az erő, de nemtudtam ránézni, b(ez fura lesz) belűl mozogtam, de a testem nem moccant. teljesen leizzadtam, mert meg akatam fordulni, odanézni, h ki az, de nemtudtam és fájt is ahogy nyomott lefelé. aztán ez egy fél perc alatt eltünt. villanyt kapcsoltam, és körbenéztem, persze sehol semmi.

akkor éjjel,ugyanez történt velem még 3x kb. egyszer annyira erőlködtem h végül kicsit odatudtam fordítani a fejem, és egy nagy fekete alakot láttam, aki a kezét felém tartja.


utána nem igazán mertem már visszaaludni.

meséltem szüleimnek, nem hiszik el, vagyis szerintük beképzeltem az egészet.

én pedig nem tudom mit gondoljak, álmodtam már rosszat, de sose éreztem még ilyet.


aztán napokig úgy éreztem néz valaki. persze ezt lehet már csak bebeszéltem magamnak.

mit gondoltok erről? mi lehetett ez? valaki ár találkozott hasonlóval?

oylan válaszokat várok, amik normálisak:)


(ha ezzel a történettel kapcsolatba esetleg eszembe jut még vmi, azt megírom.)


2010. szept. 28. 23:22
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:

velem sokszor történnek megmagyarázhatatlan dolgok, de már megszoktam. a legdurvább a tévé esete volt. elmentem itthonról egy barátnőmhöz, pár óráig ott voltam, aztán mikor hazajöttem, a földön volt az óriásképernyős dögnehéz tévé, amit rendszerint 2-3 férfi tudott csak levenni a helyéről. ez az eset nálunk évek óta téma, már mindenre gondoltunk, de egyszerűen nem találunk rá magyarázatot. aki látta azt a tévét, az tudja, hogy tényleg nem lehet csak úgy leemelni, az a tipikus nagy, nehéz, régi tévé volt, és nagyon biztos helyen állt.


beleolvastam a hozzászólásaitokba, ezzel hátha megnyugtatok pár embert. amikor úgy érzitek, hogy valaki figyel titeket, és nyom bele az ágyba, azt alvásparalízisnek hívják. ilyenkor előfordulnak a látomások is, meg a mozgás korlátozottsága, és minden velejáró dolog. erről van egy érdekes olvasnivaló magyar nyelven. sokan ráismertek a velük megtörtént dolgokra, miután megmutattam nekik ezt. és megnyugodtak, hogy ez egy természetes jelenség. :)

ittvan: [link]

2010. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 00:52

Nekünk is volt már h. a macska nagyon nézett egy bizonyos pontot,majd követni kezdte a szemével. Párszor már elöfordult ez a szemkövetés...néz néz, majd mintha lenne ott valami. És én nem látok semmit.

Eléggé hátborzongató. Viszont érdekes módon nem félek,mert velem van a macska is.Valahogy biztonságot ad. Pedig szegénnyel néha olyan kiméletlen tudok lenni (allergiás vagyok rá,és muszáj kizavarnom/ kiraknom a szobámból).

2010. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 08:31

Kissé meglepődtem,mikor írtad,hogy a látogatód magas volt,vállig érő síma hajjal.Én is láttam egyszer egy ehhez hasonló alakot,megjelent éjjel a szobámban.Rajta nem volt kapucni vagy fekete öltözék.De magas volt,sima,fekete,vállig érő hajjal.Kék szemű,nagyon szép fiatal férfi volt.

Nem emlékszel kicsit részletesebben arra,akit láttál?Nem ugyanazt az "egyént" láttuk-e esetleg? :)


Nekem még tizenéves koromban volt egy furcsa esetem. Szintén egy magas, fekete vállig érö haju pasival.Sajnos a szemét nem láttam mert napszemüveg volt rajta. Barátnömmel könyvtárban voltunk, épp hazafelé buszoztunk, a forgórészben megálltunk,megpillantottam szemben velünk ezt a férfit.Egész idö alatt az volt az érzésem h. vmi nincs rendben vele,mintha nem evilági lény lenne,pedig a szemed mást mond.Mig együtt buszoztunk végig engem nézett,közben pedig éreztem analizál,a vesémbe lát(rem. értitek mit akarok kihozni).Mint mikor a filmekben a robot felméri az embert és leirja h milyen tulajdonságai vannak.Arra már nem emlékszem ö vagy mi szállt(unk)-e le hamarabb, és soha többé nem láttam a férfit,de még csak hasonló jelenséget sem éreztem.


Volt egy árnyas dolog is az életemben:nyár volt, nagyon meleg és épp zuhanyoztam.Nem volt becsukva az ajto a fürdöben mert a pára még csak rátett volna.Anyum a saját szobájában volt.Tudni kell anyum és az én szobám között van a fürdöszoba, folyoso köti össze a kettöt.A fürdövel szemközt pedig beépitett szekrény van,ami fehérre van festve. Gondolom lakkfesték féle lehet mert kicsit tükrözödik is.

Szal épp törölköztem mikor láttam egy árnyat a szekrényen tükrözödni.Megfigyeltem már a látott árnyjelenség akkor következik be, ha valaki belép épp a szobámba és az árnyéka mögötte jelenik meg a fényviszonok miatt. Rögtön meg is kérdeztem anyum ö jár-e nálam,de ö már rég lefeküdt és ágybol tévézett, öcsém pedig nem volt otthon.

2010. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Égi jelenségekkel hogy álltok?
2010. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
velem is történt 1-2 fura dolog.
2010. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Én láttam a szellemünk fejét, hát az orra helyén csak a lukak voltak, rohadt az arca és a szeme helyén üres fekete lukak voltak, tisztán feltudom idézni mert az arcomba nézett, ilyen hosszú munkás kék ruhába volt, leginkább a slipknot együttes tagjainak régi egyrészes kék ruhájára bírom hasonlítani de még ígyis más volt.
2010. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 Viki233 ***** válasza:
nálunk történt 1x egy olyan h hétvégére elmentünk otthonról párommal aztán vasárnap hazajöttünk és elsőnek én mentem be a házba.elsőnek azt hittem h beázott megint a lakás(mert akkoriban eléggé szar helyzetben voltunk és szó szerint egy putyerkában kellett laknunk)nah és kiderült h nem áztunk be hanem a tévéállványnak az üvege csillogott annyira(szét volt törve)tisztára mintha vki berúgta volna. nah és itt jön a bökkenő : tuti nem betörés volt mert akkor elvitték volna az xboxot vagy valami mást, de semmi nem tűnt el. a másik h senkinek nem volt kulcsa hozzá csak a tulajnak. és a tulaj mielőtt odaköltöztünk volna mondta h ott halt meg a felesége. nah és én erre gyanakszom h a feleség szelleme volt. azért is mert sokszor mikor este egyedül voltam otthon (párom akkoriban éjszakás volt) úgy éreztem mintha valaki nézne, nagyon féltem. lehet h azért mert bemeséltem magamnak vagy lehet h jól éreztem nem tudom, de mai napig nemtudjuk h mi törte be tropára az üveget.
2010. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:

egyszerű alvási paralízised volt, mármint onnantól mikor írtad hogy "egyszer csak valami fura érzésem lett"

nekem is volt, van és remélem nem lesz mert éltem már meg ezzel kapcsolatban ilyesztő eseményt.

2013. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
nekem mostanában az jött elő, h mikor már majdnem elalszok, akkor ilyen fél álomban ( gondolom ennek megvan a saját kifejezése ) még nem alszok, de nem vagyok teljesen ébren, és a testemet már nem nagyon tudom irányítani. A mozgást. MAximum a levegővételt. de olyan mintha valaki le akarna fogni, és ez nagyon ijesztő.Nagyon nehéz ebből kikerülni, teljes erőmmel próbálok ellenkezni, és " felébredni rendesen" Veletek volt már ilyen? pontosan mi a neve ennek?
2014. jan. 1. 10:31
 50/50 anonim válasza:

"egyszerű alvási paralízised volt, mármint onnantól mikor írtad hogy "egyszer csak valami fura érzésem lett"

nekem is volt, van és remélem nem lesz mert éltem már meg ezzel kapcsolatban ilyesztő eseményt."


Mondom hogy ezt alvási paralízisnek hívják, velem is volt ilyen csomószor!

2014. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!