Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veled megmagyarázh...

Történt már veled megmagyarázhatatlan dolog?

Figyelt kérdés

arra gondoltam, itt beszélhetnénk vmi olyasmiről, ami esetleg veletek történt, ijesztő, vagy csak elgondolkoztató, és nemtudod megmagyarázni.


velem nemrég történt egy ilyen dolog.


szóval a barátommal néztünk egy filmet.Igazából szeretem a horror filmeket, ezen nőttem,fel, de ez egyáltalán nem hatott meg, többször el is aludtam rajta.


aztán 2 nap múlva estefelé ágyaztam meg magamnak ahogy azt szokás, ésnem vettem elő a vastagabb takarót az ágyneműtartóból csak a vékonyat, mert még meleg volt, és még gondolkoztam is rajta h majd hajnalba megfázni fogok:D


aztán éjjel felébredtem,kimentem wcre, és inni.visszafeküdtem, megfordultam az ágyamon, és ott volt a vastag takaró, szépen összehajtva! alig kaptam levegőt, mert biztos voltam (vagyok) benne hogy nem vettem elő. és éjjel se, álmomba esetleg, mert akkor tuti nem hajtottam volna ilyen szépen össze.és azért se tudtam volna elővenni álmomba, mert az ágyam mellett ott volt egy szék, amit tuti fellöktem volna. senki nem tudta elővenni mert egy az h egyedül aludtam, a másik h ha valaki a családból esetleg átjött a szobámba, és látta h fázok... szóval ő se, mert az ágyon feküdtem, és ugye a takaró az ágynemű tartóba volt.persze aggasztott ez a dolog, de nagyon fáradt voltam, és elaludtam kb 15 perc múlva.

egyszer csak valami egész fura érzésre keltem.

azt éreztem h valami nyom lefelé, az ágyba.hogy nemt udok mozogni.éreztem h valaki/valami áll az ágyam mellett, és tőle jön ez az erő, de nemtudtam ránézni, b(ez fura lesz) belűl mozogtam, de a testem nem moccant. teljesen leizzadtam, mert meg akatam fordulni, odanézni, h ki az, de nemtudtam és fájt is ahogy nyomott lefelé. aztán ez egy fél perc alatt eltünt. villanyt kapcsoltam, és körbenéztem, persze sehol semmi.

akkor éjjel,ugyanez történt velem még 3x kb. egyszer annyira erőlködtem h végül kicsit odatudtam fordítani a fejem, és egy nagy fekete alakot láttam, aki a kezét felém tartja.


utána nem igazán mertem már visszaaludni.

meséltem szüleimnek, nem hiszik el, vagyis szerintük beképzeltem az egészet.

én pedig nem tudom mit gondoljak, álmodtam már rosszat, de sose éreztem még ilyet.


aztán napokig úgy éreztem néz valaki. persze ezt lehet már csak bebeszéltem magamnak.

mit gondoltok erről? mi lehetett ez? valaki ár találkozott hasonlóval?

oylan válaszokat várok, amik normálisak:)


(ha ezzel a történettel kapcsolatba esetleg eszembe jut még vmi, azt megírom.)


2010. szept. 28. 23:22
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
78%
velem olyan volt ami hasonlít a te sztoridhoz. este lefekvéshez készülődtem és az ágyneműbe egy vékony takaró volt belehúzva. reggel pedig a vastag dunna volt benne...valahogy kicserélődött éjszaka. arra emlékszem h fáztam éjszaka de nem emlékszem h felkeltem és áthúztam volna az ágyneműt. pedig reggelre kicserélődött. és nem tudom hogy hogy. lehet h alva jártam és megcsináltam magamnak de nem emlékszem.
2010. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
46%

hú persze...

egyszer annyira beb*sztam, hogy másik településen ébredtem fel és nem tudom hogy!

2010. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Damon Hill : direkt odaírtam h normális válaszokat. ha te erre nem vagy képes, sajnálom, de nemtudom miért vagy itt.
2010. szept. 28. 23:30
 4/50 anonim ***** válasza:
37%
Nem történt velem,mert túl értelmes vagyok,és ezért mindent meg tudok magyarázni,még a valóságosnak tűnő álmaimat is.És persze mindig tudom mit hova teszek.Pedig én is láttam már horror filmet.
2010. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
ha majd veled is történik vmi ilyesmi,nem lesz ilyen nagy a szád:)
2010. szept. 28. 23:37
 6/50 anonim ***** válasza:
7%
holdkóros vagy!
2010. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
te meg paraszt.
2010. szept. 28. 23:44
 8/50 anonim ***** válasza:
74%

Tudnal errol a "fekete alakrol" bovebbet irni?


A tartasarol, az oltozeterol?

2010. szept. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Akkor emberedre találtál, mert velem ezek a "megmagyarázhatatlan" események amióta tudom az eszem vannak.


Gondolhatod hányszor paráztam már úgy rendesen. Nekem is állt már ágyam mellett szellem, meg annyi mindent láttam már...

Nekem a mellkasomat szorította bele az ágyba és nem engedett mozogni, sőt nyitva volt a szemem és basszus nem láttam csak olyan fényes csíkokat, mint amikor káprázik.

Mindent bevetettem, hogy szabaduljak ebből, de semmi sem ment..a párom ott aludt mellettem és nem is vette észre, bezzeg amikor elengedett ez a lény azonnal felkelt, hogy jól-vagyok-e, mert úgy remegek meg mocorgok.

Ne tudd meg, hogy féltem utána.


Aztán új lakásba költöztem ott meg magától kapcsol be a tv...ez komoly. Ülünk a konyhában a párommal (egybe van a nappalival) beszélgetünk, egyszer csak bekapcsol a tv.

Olyan is volt, hogy a párommal ugyanígy ülünk mire megzizzen, hogy mi van ott??? odanézek és egy félig látható ősz hajú idős férfi átsuhan a lakáson...egy pillanat volt az egész.


Olyan is volt, hogy lefeküdtünk aludni és mögöttem az ágy végében éreztem van valaki...mondom nem érdekel inkább valahogy elalszok nem fogok parázni. Erre mit ad Isten álmomba láttam egy sötét alakot aki néz és már tudom is ez nem álom és megint nem tudtam felkelni mire mondott nekem két szót és hozzáfűzött még valamit. Az a két szó számomra ismeretlen volt nem is hallottam még. Mikor végre magamhoz tértem kimentem a sz.géphez és rákerestem...erre a baszus egy hegynek a neve ahol régen beavatásokat végeztek.


Volt még jópár dolog ami történt, de az nem ide való.

Az a szerencsém, hogy senki nem mondja azt, hogy beképzelem, valahogy tudják, hogy ezek megtörténnek és igazat mondok. A párom nem hitt ezekben és mióta velem van hát kényszerül hinni, mivel ő is tapasztalja.

2010. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

úristen, szóval nem csak engem nyomtak az ágyba...:\


az alakról ennyit tudok leírni: magas volt, valami hegyes kalap féleség volt rajta, és vállig érő egyenes haja volt.


ha nem kalap akkorlehet h valami csukja féle lehetett.



várom a többi történeteket is:)

2010. szept. 28. 23:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!