Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hisztek a szellemekben?...

Hisztek a szellemekben? Történt már veletek megmagyarázhatatlan dolog? Én nem is tudom.

Figyelt kérdés

Nézzétek meg ezt a képet.

Visegrádban készítettük a várban.

Kb 2008-ban.

Egy kis beugrónál.

Szerintetek?


[link]


2010. ápr. 15. 17:43
 1/10 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 15. 17:44
 2/10 anonim ***** válasza:

nemtom mi ez igazából.

Szellemekben nem hiszek, de biztos van valami ilyesmi dolog, mert akkor miért találták volna ki őket?

Meg amugy hallok este különös. megmagyarázhatatlan zajokat.De szerintem mindenre van kézzelfogható magyarázat.

2010. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A huzat felkavarta a levegőt.A "szellemjárás " mögött mindig van racionális magyarázat,csak nem mindig jövünk rá,hogy mi az.Ezt használják ki a sarlatánok.
2010. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan szinten nem hiszek bennük, hogy elhiggyem a képen szellem van. de történt már velem olyan dolog ami arra késztet, hogy higgyek valamiben, amit akár szellemnek is nevezhetünk.
2010. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én hiszek bennük,de a képet,nem nagyon értem...vagyis látom,de lehet,hogy csak az án felbontásom sz@r.

Velem nem igazán történt még különös dolog,remélem nem is fog!

De ha egyszer eszedbe jut szellemet idézni,akkor azt rögtön verd is ki a fejedből,mert ha olyan dolgot idézel meg,akkor abból csak neked lesz bajod!

2010. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A képen van egy elmosódott "alak" vagy mi,de érdekes módon máshol tiszta a kép...

Neeem sosem tennék ilyet.Én idézni?Áh tuti nem.

Én az a fajta vagyok aki fél az "ismeretlentől".

Mondanám hogy nincsenek,hülyeség,de közben ki tudja...

Valamiért kitalálták,és hát annyi embernek volt már élménye,nem hiszem hogy mindenki hazudna!

Azért engem érdekel a dolog:)

2010. ápr. 15. 21:32
 7/10 anonim válasza:

Én már többször idéztem szellemet.A pohár amin rajta volt 4-5 ember ujja, úgy ment körbe az asztalon, ha nem én látom, és nem vagyok ott ,nem hittem volna el.

Ki is írta mi lesz a férjem neve, hány gyerekem lesz.De nemcsak nekem, a barátnőimnek is, és mindenkinek 90%-ban bejöttek a dolgok. Amúgy a férjem neve stimmel, és a 3 megjósoltból 2 gyerek már van...

2010. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem valami más.remélem...
2010. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok:velem egyszer az történt,hogy este hajnali 3 körül olvastam egy könyvet,anyám már mondta h feküdjek le,de olvastam tovább,mindenki más aludt.A téve be volt kapcsolva,de csak azért ment,hogy világítson,hogy tudjak olvasni.Már épp befejeztem egy fejezetet,kezdtem volna a következőt,az első pár szót olvastam,mikor a tv hirtelen elsötétült,kikapcsolt.Nem szoktam azt az időzítőt használni,a tv-hez nem nyúltam,és a távirányító ott volt tőlem 2 méterre,hozzá sem értem,Utána mozdulatlanul ültem,és rettegtem.Pár pillanat mulva visszakapcsoltam,és nem kapcsolt ki,de ekkor már nem mertem elkezdeni azt a fejezetet,elhúztam aludni.Lehet h valamelyik elhunyt családtagom szelleme volt?Égi jel?Vagy odarepült mint szellem,és megnyomta a kikapcs gombot? :S
2010. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok cinikusnak tűnni de az én tévém ezt hónapok óta játsza...egyszerűen rossz a tv. de msot figyelj: az enyém be is kapcsol magától.
2010. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!