Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt valaha veletek megmagy...

Történt valaha veletek megmagyarázhatatlan esemény?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi történt hogy történt?Normális őszinte válaszokat szeretnék!Köszönöm!
2011. márc. 4. 17:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

- Hallottam és láttam szellemeket. Pl volt egyszer amikor hajnalban kimentem a fürdőbe és az előszobából hallottam egy szuszogó hangot ami egyre közelebb jött és még közelebb. Apa nem volt otthon, tesóm sem lakott már akkor nálunk, anya meg aludt. Akkor még kisebb voltam.

- Elsuhanó árnyékokat láttam magam előtt de ez csak mp-ig tartott. Csak hirtelen előbukkant. Viszont ez akkor is megtörtént mikor barátnőmmel voltam lent és mindketten láttuk.

- Egyszer estefele kinéztem az ablakon és láttam egy csészealjat ami egy helyben megállt vagy 20 mp-ig. És elhúzott balra egy kis fehér pontban tűnt el. Amíg láttam nem volt nagyon távol , se nem közel de még is kilehetett venni az alakját. NAgyon furcsa volt.

- Barátnőmmel egyszer volt olyan, hogy ugyanazt álmodtuk mindketten. Pedig messzebb lakunk egymástól.



Most ennyi jutott eszembe.

2011. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
Folyton ilyenek történnek velem, de ez nem vicc!
2011. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Bretso ***** válasza:
Nem.
2011. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nem történt. Elég normális és őszinte válasz volt? :)
2011. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

megálmodtam jövőbeli dolgokat,és néha mások gondolatát vissza tudom idézni,sokan elcsodálkoztak már,én is...

2011. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
48%

Igen történt. Pont most. Hogy erre a kérdésre válaszolok...

(ez csak vicc volt!)

Igazából:


Nem :D

2011. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Láttam kétszer szellemet.
2011. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Utolsó ha láttál kétszer szellemt elmesélnéd mi történt?Lehet röviden is csak érdekelne!
2011. márc. 4. 19:08
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Látom a szellemeket,és megálmodom a jövőt.

A szellemek társaságát már megszoktam.


-Amikor még nagyon kicsi voltam(5 év körüli)akkor láttam a házunkban egy szőke kislányt.Anyukám odanézett de nem volt ott senki/semmi.

-Nyáron voltam néhány osztálytársammal Balatonfüreden,éjfél körül elmentünk lefeküdni.Éppen próbáltam elaludni amikor hirtelen 3 kopogást hallottam a fejem fölött,a falon.Ilyen volt már itthon is.

-A nappali parkettázva vanés megreccsent a parketta.Odanéztem megláttam egy fekete alakot,+ezen kívül láttam még néha-néha elsuhanni a házban.Fekete kalap,fekete cipő,fekete hosszúnadrág,fekete bórkabát és az arca is fekete volt.

-Valamelyik nap bementem a fürdőbe,és éreztem,hogy van ott valaki.Hallottam a levegővételeket,szuszogásokat stb.

2011. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
26%

ennyire hülye embereket, istenem!

árnyakat én is láttam már meg szuszogást is este de nem is gondoltam szellemekre!

az árnyak egyszerű optikai csalódások, a szuszogás a saját szuszogásod csak annyira fáradt vagy hogy nem tudod felfogni.

a padló magától is megreccsenhet!

az a baj az emberekkel hogy azt hiszik csak valami nagyon élő dolog tud megmozdítani valamit, pedig ez csak egyszerű fizika, képzeld a levegő is gyakorol erőt a padlóra, de egér is lehetett!

am meg este csak magadat láttad a tükörben!xD

2011. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!