Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt valaha veletek megmagy...

Történt valaha veletek megmagyarázhatatlan esemény?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi történt hogy történt?Normális őszinte válaszokat szeretnék!Köszönöm!
2011. márc. 4. 17:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

"ennyire hülye embereket, istenem!

árnyakat én is láttam már meg szuszogást is este de nem is gondoltam szellemekre!

az árnyak egyszerű optikai csalódások, a szuszogás a saját szuszogásod csak annyira fáradt vagy hogy nem tudod felfogni.

a padló magától is megreccsenhet!

az a baj az emberekkel hogy azt hiszik csak valami nagyon élő dolog tud megmozdítani valamit, pedig ez csak egyszerű fizika, képzeld a levegő is gyakorol erőt a padlóra, de egér is lehetett!

am meg este csak magadat láttad a tükörben!xD"



Jaj te nagyon okos vagy hallod :D Te esküszöm most mindent megmagyaráztál gondolom te lósz@rt se láttál ezért jössz ide okoskodni.

Értem na ide figyelj azért külön tudom választani az árnyékot egy optikai csalódástól főleg ha ketten is láttuk. És a saját szuszogásomat a másikétól eltudom különböztetni.

A padló recsegés velem nem fordult elő.

És azt mivel tudod magyarázni, hogy egyszer nővérem lakásában éjszaka feküdt az ágyban a telefonjával basz@kodott, és egyszer arra lett figyelmes, hogy a szoba végéből valaki nagy léptekkel végigszaladt a szobán és beb@đzta a szoba ajtaját...Ja igen biztos ez is optikai csalódás. Meg csak a huzat volt. Főleg úgy, hogy egy ablak sem volt kinyitva. De nem kell megmagyaráznod , és megváltoztatnod azt amit más tapasztalt, látott. A te szavad úgy sem ér semmit.

2011. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezeke a jelensegek mindig körülöttünk vannak. Valaki észreveszi, valaki nem!!!!! De ne foglalkozz velük, mert bajod is lehet belőle. Te csak élj a világodban, és ha tapasztalsz ilyet ne félj, mert "ők" ezekből táplálkoznak....
2011. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Willisz ***** válasza:
46%
utólsónak teljesen igaza van nállunk olyanok voltak gépezek háloszóba ajtó kiynilt és a gyerek szoba ajtaja is meg valami lánc csörgést halottam azt hittem a kutya az udvaron és mikor mikor kimentem mert csöngettek apum volt a kutyával hát faterom elvitte a kutyát beoltadni... (egyedül voltam ) régen egyszobában aludtam nővéremmel érdekes hogy mindig ugyan akkor ugyan arra a zajra ébredtünk föl de mivel kicsi voltam igy nővérem azt mondta nem halot semmit asztán 1-2 éve kérdeztem rá és azt mondta csak nem akart meg ijeszteni... van még egy csomó dolog de most még egyett leírok és kész pl olyan volt hogy vala hol voltunk még osztályommal régebben 1 hétre és mindik nyotótak az ajtók valaki sétált árnyokot láttunk de mikor kinéztünk sehol senki a tanárok minket cseszegettek hogy aludjunk már... volt olyan haverokkal virasztottunk minden szobába hogy vajon ki szórakozik de ugyan ugy láttuk az árnyékot pedig mindenki aludt csak mi nem... de sose foglalkoztam velük... idő után inkább idegesítőek lesznek
2011. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

13:32


A kopogásra még mindig nem adtál magyarázatot :D

Lehet h veled nem történtek/történnek ilyen dolgok és nem hiszel a szellemekben,de akkor nem kell idejönni és olvasni a "hülyeségeinket".

2011. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

00:21 és 20:41 vagyok.

Azt kihagytam h egyik este nem bírtam elaludni.Úgy éreztem mintha valaki figyelne.Kinyitottam a szemem és megláttam egy nőt,olyan volt mint az anyám xD De ő nem lehetett mert épp aludt és amikor közelebb akartam menni eltűnt :D

2011. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

"És azt mivel tudod magyarázni, hogy egyszer nővérem lakásában éjszaka feküdt az ágyban a telefonjával basz@kodott, és egyszer arra lett figyelmes, hogy a szoba végéből valaki nagy léptekkel végigszaladt a szobán és beb@đzta a szoba ajtaját...Ja igen biztos ez is optikai csalódás. Meg csak a huzat volt. Főleg úgy, hogy egy ablak sem volt kinyitva. De nem kell megmagyaráznod , és megváltoztatnod azt amit más tapasztalt, látott. A te szavad úgy sem ér semmit."



attól hogy valaki nem hisz a szellemekben még lehet igaza és érthet hozzá.

képzeld engem is érdekelnek az ilyen "természet feletti" dolgok, csak én reálisabban fogom fel ezeket.

az ajtó "beb@szódásra" nem tudok jobbat mondani mint hogy hallucináció.

szerinted az emberek miért nappal élnek és éjszaka alszanak meg pihennek?

mert mi nem éjszakai lények vagyunk, az agyunk éjszaka kevésbé fogja fel a dolgokat, nem tudja értelmezni azokat.

mi emberek meg ráfogjuk valami szellemre meg ilyesmire, miközben az agyunk tehet mindenről.


velemi is történtek "megmagyarázhatatlan" dolgok éjszaka.

pl. félmeztelenül ébredek az éjszaka közepén.(és ez nem poén, komoly)de nem fogom sem az ufókra sem a szellemekre az egészet, egyszerűen annyit forgolódtam hogy lejött a felsőrészem, ennyi.


ha meg nem számít a véleményem akkor miért veszed ilyen komolyan?

2011. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

"

attól hogy valaki nem hisz a szellemekben még lehet igaza és érthet hozzá.

képzeld engem is érdekelnek az ilyen "természet feletti" dolgok, csak én reálisabban fogom fel ezeket.

az ajtó "beb@szódásra" nem tudok jobbat mondani mint hogy hallucináció.

szerinted az emberek miért nappal élnek és éjszaka alszanak meg pihennek?

mert mi nem éjszakai lények vagyunk, az agyunk éjszaka kevésbé fogja fel a dolgokat, nem tudja értelmezni azokat.

mi emberek meg ráfogjuk valami szellemre meg ilyesmire, miközben az agyunk tehet mindenről.


velemi is történtek "megmagyarázhatatlan" dolgok éjszaka.

pl. félmeztelenül ébredek az éjszaka közepén.(és ez nem poén, komoly)de nem fogom sem az ufókra sem a szellemekre az egészet, egyszerűen annyit forgolódtam hogy lejött a felsőrészem, ennyi.


ha meg nem számít a véleményem akkor miért veszed ilyen komolyan?"



Mert mondjuk olyan kérdésre válaszolok ahol nagyrészt olyan emberek vannak akik szintén hisznek valamiben.

Te meg idejössz és osztod az észt. Nem kell olvasgatni ha nem vagy rá kíváncsi.

Hallucináció hát persze... Tudod mit, mindegyik aki látott valamit, egy idi.óta h.ülye dr.gos akik állandóan hallucinálnak. Nem azért, biztos van olyan amikor az agy megtréfál de azt jóesetben feltudom ismerni és a legtöbb ember így van vele. Azért a józan észt, és a hallucinációt válasszuk már ketté.

Tesóm meg pont azért nem hallucinált , mert máskor is voltak vele ilyen dolgok..Ja és nem a fáradtságtól hallucinált.

Reálisan is fellehet fogni, én is azt teszem csak amikor már a 20. megmagyarázhatatlan dolog történik velem azért az ember már kezd kicsit kiakadni és keresi a választ, hogy vajon miért. Mert egy idő után már idegesítő.

És amúgy kimondta, hogy minden éjszaka történt? Nappal is előfordulnak az emberekkel furcsa dolgok, nem kell hozzá az éjszaka.

Az ajtó beb@szódásra hallucináció- erről jut eszembe, hogy megnézte az ajtót reggel és igen bevolt csukva, sőt még az üveg is kitört belőle egy kis darab az egyik részen. PErsze biztos csak hallucináció volt.

2011. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
55%

18.49 vagyok.


Az új házunkban töltött második este egy magas fiatal srác állt az ajtó mellett, akire először azt hittem a párom, de ő mellettem horkolt. Megszólítottam azt az alakot, de elfordult, tett 3 lépést és eltűnt. Én meg persze beparáztam és bebújtam a takaró alá. 1 percig ott agyaltam és éreztem, hogy néznek. Kinéztem és az ágy végében állt, csak derékig láttam, mert nem mertem felnézni. Becsuktam a szemem és magamban azt mondtam, hogy "OK, biztos csak kíváncsi és üdvözöl minket lakókat". Ezután már nem láttam.


1-2 hónappal később "átsétált" a szobán, de akkor csak fekete árny volt.

2011. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt ilyesmi, csak olyan, hogy álmomban láttam a nagymamám édesanyját és beszélgettem is vele. Mivel akkoriban nagyon érdekelt a családom története, sok olyan kérdést is feltettem neki, amire nagymamám már nem tudott volna válaszolni. A különös az volt, hogy miután felébredtem még mindenre emlékezte és leírtam. Később aztán újabb kutatásokba kezdtem és legnagyobb megrökönyödésemre olyan információkra találtam a dédnagymamám családjával kapcsolatban, amelyek teljesen megegyeztek az álmom alapján leírt válaszokkal és tényleg nem is tudhatott volna róla nagymamám se, mert akkor neki még híre-hamva se volt a földön. És ez később még az üknagyapámmal is megismétlődött!
2011. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"Mert mondjuk olyan kérdésre válaszolok ahol nagyrészt olyan emberek vannak akik szintén hisznek valamiben.

Te meg idejössz és osztod az észt. Nem kell olvasgatni ha nem vagy rá kíváncsi.

Hallucináció hát persze... Tudod mit, mindegyik aki látott valamit, egy idi.óta h.ülye dr.gos akik állandóan hallucinálnak. Nem azért, biztos van olyan amikor az agy megtréfál de azt jóesetben feltudom ismerni és a legtöbb ember így van vele. Azért a józan észt, és a hallucinációt válasszuk már ketté.

Tesóm meg pont azért nem hallucinált , mert máskor is voltak vele ilyen dolgok..Ja és nem a fáradtságtól hallucinált.

Reálisan is fellehet fogni, én is azt teszem csak amikor már a 20. megmagyarázhatatlan dolog történik velem azért az ember már kezd kicsit kiakadni és keresi a választ, hogy vajon miért. Mert egy idő után már idegesítő.

És amúgy kimondta, hogy minden éjszaka történt? Nappal is előfordulnak az emberekkel furcsa dolgok, nem kell hozzá az éjszaka.

Az ajtó beb@szódásra hallucináció- erről jut eszembe, hogy megnézte az ajtót reggel és igen bevolt csukva, sőt még az üveg is kitört belőle egy kis darab az egyik részen. PErsze biztos csak hallucináció volt."



ha nem érdekelne a kérdés és a válaszok nem pazarolnám itt az időt.

azt nem értem hogy ezt miért nem tudtad volna hamarabb elmondani?és akkor talán nem kellene itt magyarázkodnod!


Ebben az esetben, amit leírtál, nem tudom mi történhetett.

én olyan típusú személy vagyok hogy csak azt hiszem el amit ÉN tapasztalok.


"Tudod mit, mindegyik aki látott valamit, egy idi.óta h.ülye dr.gos akik állandóan hallucinálnak. Nem azért, biztos van olyan amikor az agy megtréfál de azt jóesetben feltudom ismerni és a legtöbb ember így van vele. Azért a józan észt, és a hallucinációt válasszuk már ketté."


nagyon tévedsz, semmit sem tudsz az agyadról, azt hiszed irányíthatod magad, de nem így van!

de hogy miért azt én sem tudom megmondani, éppen ezért.


"...Reálisan is fellehet fogni, én is azt teszem csak amikor már a 20. megmagyarázhatatlan dolog történik velem azért az ember már kezd kicsit kiakadni és keresi a választ..."


ez nagyon egyszerű.

az agyunk bonyolult szerkezet, nem értjük.

ha valaki ilyesmit tapasztal, és ez ismétlődik akkor már tudatosan történnek ezek a dolgok.ennyi


"És amúgy kimondta, hogy minden éjszaka történt? Nappal is előfordulnak az emberekkel furcsa dolgok, nem kell hozzá az éjszaka."


én nem cáfoltam meg azt hogy CSAK este történnek a "furcsa" dologok.

én csak azt mondtam, hogy ha megnézed az ilyen eseteket, akkor a legtöbb az éjszaka folyamán történik.


ui.:ha most a törött üveggel jössz akkor arra nem tok mit mondani.

2011. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!