Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt valaha veletek megmagy...

Történt valaha veletek megmagyarázhatatlan esemény?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi történt hogy történt?Normális őszinte válaszokat szeretnék!Köszönöm!
2011. márc. 4. 17:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"ha valaki ilyesmit tapasztal, és ez ismétlődik akkor már tudatosan történnek ezek a dolgok.ennyi "


hát persze mert minden áldott nap ilyenekre gondoltam, hogy essen a távirányító az ágyam közepéről meg kapcsolódjon be magától a hifi gombja... igen. :D


"ui.:ha most a törött üveggel jössz akkor arra nem tok mit mondani."


hát ilyenkor már nem jönnek a tudományos válaszok a kedves tudósaink által akiknek mindenre van magyarázatuk :) innentől kezdve nincs is mit hozzászólnom a dolgokhoz.

2011. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Aki erre jár az válaszoljon már légyszii az egyéb/egyéb kérdésekben a Mi a véleményetek erről megváltozhat ez még?Csak ennyit kérnék előre is köszönöm.
2011. márc. 7. 19:48
 23/31 anonim válasza:
Velem ritkán történnek ilyen élmények, és nem is nagy dolgok, tehát nem láttam még szellemet, vagy árnyékembert, vagy bármilyen más természetfeletti lényeket...DE! az utóbbi 1-2 év alatt összegyűjtöttem jópár energia-italos dobozt(mindegyik más és más, egymásra vannak pakolva egy polcon) és ezek teljesen véletlenszerű időközönként leesnek. Van egy dísz-íjjam is, amit 2db szeg tart a falon, néha ez is leesik, mindig máskor és máskor.Sokszor érzem úgy, mintha valaki figyelne, és néha elég furcsa hangokat hallok, ezek viszont elég észrevehetetlenek, mivel alig van olyan hogy nem hallgatok zenét. Van pár szám, amit kívülről tudok, a ritmusát is, minden részletet, és néha meghallom mikor valami más zaj beleszűrődik. Ez persze semmit nem jelent, mivel általában mindíg van valaki rajtam kívül itthon, de mikor egyedül vagyok akkor is hallok dolgokat...
2011. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem, a fizika kizárja ezeknek a létezését, ha mindenki abból indulna ki, hogy van rá racionális magyarázat, senki nem parázna semmitől.
2011. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Van pár történetem, pl 1.:

Amikor maghalt a dédnagy papám, akit a családban a legjobban szerettem, és fordítva. Temetése után visszajött hozzám szerintem elbúcsúzni, aludtam és nem szoktam felébredni, de egyik éjjel arra ébredtem, hogy valaki simogatja az arcom és az ágyam mellett áll, én természetesnek vettem ezt, mivel hirtelen nem tudatosúlt bennem, hogy ő már nincs, de utána már nem aludtam, csak másnap este.

2. történet:

Anno régen barátommal mindig sétáltunk ketten és beszélgettünk, néha megálltunk a temetőnél, mivel az nyugodt volt, pad is volt , ahová leülhettünk, sütött a nap délután, stb. Épp egymással szemben álltunk és fogtuk egymás kezét, amikor én a szemem sarkából láttam valakit és hallottam a levelek recsegését is, amikor rálép valaki. Egy idős alak volt, aki barna, hosszú kabátot viselt és nagy fekete kalapot az arcát nem láttam, mert sötét volt az a része. Mikor odanéztem eltünt. Picit megijedtem. Rá 2 percre kérdeztem a barátom, hogy ő is látta-e és mondta igen, és ugyan azt a kinézetű alakot mesélte el akit én is láttam.

Volt más érdekes történet is, de azok már hosszúak lennének.

2011. márc. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Velem ezek naponta szoktak történni! Este amikor az apám is elmegy lefeküdni, (elég későn van) akkor egy sípolást hallok a fülemmel, amit egy idő után megszokok, így már alig hallom! De amint bejött a sípolás, utána 5-6 perc után hallom az előszoba ajtó nyikorgását, majd megreccsen a parkettánk, utána meg az én szobámban, a radiátor ad ki egy hangot, de amikor elfordulok, érzem, hogy az ajtómban valaki figyel engem! Megfordulok, de nincs ott senki! A szellemek leleplezéséhez, érdemes, fényképezőt, telefonnak a kameráját, és videókamrát, továbbá távirányítot használni!
2011. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Még egyszer kiskoromban a testvéremmel kint játszottunk az udvaron amikor az apukám meg jött kocsival (benne ült meg minden). Kinyitottuk a kaput, hogy be tudjon állni az udvarra elindult befelé és eltűnt. Lenéztünk a garázsba és ott volt benn az autó, utána bementünk a házba és eszünkbe jutott, hogy ma az apa egész nap itthon volt. Nagyon be voltunk fosva. (Nem képzelődtem, mert ugyanígy eltudja mondani a testvérem, ő is ott volt)
2011. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Érdekes eset! A szellemek(már ha léteznek) szerintem infrafénnyel léteznek! Az infra fényét nem látja a szemünk! Bizonyíték: Fogj egy távírányítot és tartsd magad felé az elejét! Nézd meg kamera nélkül és nézd meg a telefonod kamerájával látod a villanást kamerával anélkül nem! A szellem is így működhetnek valahogy! Sőt, olyan is előfurdul velem, hogy amikor a suliban, vagyok éppen megy amit tudom én milyern óra, és a zsebemből hallok egy hangot! És a telefonom beszél hozzám! Érdekes!
2011. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
B@sszus velem is volt olyan de olyan szinten h mindeki hallotta az osztályban a tanár szólt is h kinek a telefonja ezért elvitem megnézetni a telóm h nincs-e vmi baja de azt mondták h nincs amikor ezt meg elmondtam tök furán néztek rám kb:mint arra aki agyilag nem százas.Nem tudom mi történt sztem biztos vmi tachnikai hiba volt vagy nemtom de nem fordult elő többször
2011. márc. 22. 18:29
 30/31 A kérdező kommentje:
ja nem írtam oda de biztos h senki nem hívott fel és én sem hívtam fel senkit mert kíírta volna ráadásul mikor elővettem világított és közel tettem a fülemhez és belőle jött furcsa beszélőszerű hang.Az egyik szó az volt tán h ágy de nem biztos de túl durva ahoz h igaz legyen biztos vmi technikai mincmanc lehetett szerintem.Hiszek a szellemekben de ez szerintem nem az volt.Csak nem értem miért nem vették észre mikor megnézettem?
2011. márc. 22. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!