Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veled megmagyarázh...

Történt már veled megmagyarázhatatlan dolog?

Figyelt kérdés

arra gondoltam, itt beszélhetnénk vmi olyasmiről, ami esetleg veletek történt, ijesztő, vagy csak elgondolkoztató, és nemtudod megmagyarázni.


velem nemrég történt egy ilyen dolog.


szóval a barátommal néztünk egy filmet.Igazából szeretem a horror filmeket, ezen nőttem,fel, de ez egyáltalán nem hatott meg, többször el is aludtam rajta.


aztán 2 nap múlva estefelé ágyaztam meg magamnak ahogy azt szokás, ésnem vettem elő a vastagabb takarót az ágyneműtartóból csak a vékonyat, mert még meleg volt, és még gondolkoztam is rajta h majd hajnalba megfázni fogok:D


aztán éjjel felébredtem,kimentem wcre, és inni.visszafeküdtem, megfordultam az ágyamon, és ott volt a vastag takaró, szépen összehajtva! alig kaptam levegőt, mert biztos voltam (vagyok) benne hogy nem vettem elő. és éjjel se, álmomba esetleg, mert akkor tuti nem hajtottam volna ilyen szépen össze.és azért se tudtam volna elővenni álmomba, mert az ágyam mellett ott volt egy szék, amit tuti fellöktem volna. senki nem tudta elővenni mert egy az h egyedül aludtam, a másik h ha valaki a családból esetleg átjött a szobámba, és látta h fázok... szóval ő se, mert az ágyon feküdtem, és ugye a takaró az ágynemű tartóba volt.persze aggasztott ez a dolog, de nagyon fáradt voltam, és elaludtam kb 15 perc múlva.

egyszer csak valami egész fura érzésre keltem.

azt éreztem h valami nyom lefelé, az ágyba.hogy nemt udok mozogni.éreztem h valaki/valami áll az ágyam mellett, és tőle jön ez az erő, de nemtudtam ránézni, b(ez fura lesz) belűl mozogtam, de a testem nem moccant. teljesen leizzadtam, mert meg akatam fordulni, odanézni, h ki az, de nemtudtam és fájt is ahogy nyomott lefelé. aztán ez egy fél perc alatt eltünt. villanyt kapcsoltam, és körbenéztem, persze sehol semmi.

akkor éjjel,ugyanez történt velem még 3x kb. egyszer annyira erőlködtem h végül kicsit odatudtam fordítani a fejem, és egy nagy fekete alakot láttam, aki a kezét felém tartja.


utána nem igazán mertem már visszaaludni.

meséltem szüleimnek, nem hiszik el, vagyis szerintük beképzeltem az egészet.

én pedig nem tudom mit gondoljak, álmodtam már rosszat, de sose éreztem még ilyet.


aztán napokig úgy éreztem néz valaki. persze ezt lehet már csak bebeszéltem magamnak.

mit gondoltok erről? mi lehetett ez? valaki ár találkozott hasonlóval?

oylan válaszokat várok, amik normálisak:)


(ha ezzel a történettel kapcsolatba esetleg eszembe jut még vmi, azt megírom.)


2010. szept. 28. 23:22
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
64%
Nyugtassatok meg! Attól én még lehetek normális, ha egyszerű szerkezetként működve - velem sohasem történnek meg az itt leírtak...?
2010. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

egy ideig velem se történt semmi ilyen. oké, régebben oylan h hallottam h kinyílt az szobaajtóm( aminek jellegzetes hangja van) és odanéztem, csukba volt. ki-be kapcsolt a tv.


örülj neki h nem történik ilyen veled.

nekem rettentő kellemetlen volt az egész.

2010. szept. 29. 09:54
 33/50 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy jártam hogy: tesómmal meg anyummal voltunk itthon apa elment dolgozni. És kopogtattak, a hátsó ajtón is (oda pedig csak úgy lehet jutni ha az egész ház alatt végigjönnek) többször is. Amikor kinéztünk sehol senki.
2010. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

én ritkán álmodok rokonokkal, de egyik éjjel azt álmondtam, hogy keresztanyám megszült. és másnap reggel jött a telefon, hogy tényleg. pedig előtte 2 hónapig nem is beszéltünk, nem is tudtam mikorra van kiírva, nem is beszéltünk róla.

de olyan is volt, hogy megálmondtam, hogy suliban a 2 tétel közül melyikből felelnem(még általánosban). szóvl volt pár ilyen álmodós sztorim.

2010. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim válasza:
Ez a fekete csuklyás valaki érdekes.Kb tavaly nyáron még tesómmal aludtam egy szobában és ugy vol elhelyezve az ágy hogy az én ágyamról a tesóm ágytámláját láttam csak.Arra keltem fel hogy tesóm rángat hogy keljek fel azonnal mert nagyon fél és már akkor mászott az én ágyamba.Elmesélte hogy aludt és arra kelt fel hogy valami ruha susogást hall, megfordult és látta hogy egy magas fekete ruhában lévő férfi áll az ágya elött és nézi,tesóm becsukta a szemét azthitte hogy csak képzeli kinyitotta és látta hogy az a valami fel és le járkál a szombába majd megállt az én ágyammal szembe és nézett engem.Valami volt a fején és piros volt a szeme
2010. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim válasza:
51%
Előző vagyok:ez most történt két hónapja meghalt barátnőm anyukája, másjusban még voltam náluk de már nagyon roszzul volt, ültem az ágyán é meg háttal nekem mert filmet nézett a gépen.Ugy beszélgettünk hogy hátra fordult picit.Mikor meghalt sajnos én nem tudtam elmenni a temetésérede tiszteletből meggyujtottam egy szál cigit és rendesen láttam hogy szivja a cigit.A temetés másnapján lefeküdni készültem emlékszem ránéztem az órára és 23óra32 perc volt.Lefeküdtem és álmombanazt mondta nekem hogy: gyülölöm azokat azembereket akik nem hallgatnak meg csak itélkeznek( sose felejtem el ezta mondatot)Felébrettem és csak bámultam a plafont hogy ez most mit is jelent.Fenn voltam és hallottam hogy horkol a szekrény és bekapcsolt a gépem és elkezdet filmet lejátszani de nem kapcsolhattam be én a gépet mert a szoba másik végében volt.Nem mertem elaludnireggel felhivott a bnőm hogy mitörtént vele ugyanez! filmet játszott a gépe magától.Nah akkor ugy megijedtem elkeztem sirni:(
2010. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
47%

Rengeteg ilyen dolgot tudnék írni.

Rendszeresen látok alakokat, akik utána eltűnnek, exeméknél mindig utáltam aludni, mert egy idős férfit láttam járkálni, sosem meséltem erről neki, aztán az exem unokaöccse, aki aki volt 3 éves, egyszer közölte, h van itt bácsi. Annyira erősködött, h végül hívtak egy látót, aki elküldte, szerinte az előző lakó kísértett ott.


Volt, h szellemet idéztünk, egy rózsafüzér volt a tábla közepén, ami egyszer csak a szemünk láttára felemelkedett, megállt egy pillanatra a levegőben, aztán iszonyatos sebességgel nekivágódott a falnak, majdnem eltalált engem.


Láttam nagyapámat, a halála után, ő cigizett, azt "álmodtam", h ül az ágyam mellett, cigizik és beszélgetünk.Reggelre ott volt egy csikk a hamutartóban, mellettem.


Láttam a halott nagymamámat, mikor hazahoztuk a fiamat a kórházból, három napig mindig ugyanabban a percben láttam felbukkanni egy pillanatra, az utolsó nap elmosolyodott, bólintott egyet, és nem jött többet.


Anyukám is eltávozott már tőlünk, pár héttel a halála után az előtte rendbe rakott szoba, míg mi ebédeltünk, teljesen felfordult, szanaszét volt dobálva minden, mindez hangtalanul.


Kisfiam időnként mosolyogva közli, h szia mama, és integet a nagy semminek, ha kérdezem, h látod mamát, akkor mosolyogva mutatja, h ott van.


Üvegpoharak állandóan összekoccannak, úgy, h már kínosan ügyelek, h legalább egy centi hely legyen köztük.


Van még, ez csak pár példa volt, én nem hiszem, hanem tudom, h van szellemvilág, és időnként felveszik velünk a kapcsolatot.Azt nem tudom, h miért nem mindenkivel, bár van vagy két barátom, aki teljesen szkeptikus, mégis látott dolgokat ő is, mikor együtt voltunk. Ugyanazt láttuk, de ő kiborult, nem is lehet felhozni ezt az esetet, mert bepöccen, és állítja, h márpedig az nem tudja, h mi volt, de szellemek nem léteznek...

2010. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
53%
jav:tehát van vagy két barátom, aki teljesen szkeptikus, ebből az egyik, aki kiborul a szellemvilág említésére, vele láttuk ugyanazt a dolgot.
2010. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim válasza:

Nekem csak olyan élményem volt, hogy egyik álmomban a halott mamámmal beszélgettem, simogatta az arcomat, hozzábújtam, és mikor reggel felébredtem szinte éreztem a melegséget az arcomon, minden kis apró ráncára visszaemlékeztem, pedig már több éve meghalt :( Éreztem az illatát is a szobában, kicsit csalódtam amikor felébredtem, de jó érzés volt, hogy legalább így találkozhattam vele :)


Kiskorom óta érdekelnek az ilyen dolgok. Érdekes mert a családban senki nem hisz benne. Mikor gyerek voltam, azt mondták, hogy ilyenek nem léteznek, ne beszéljek hülyeségeket, de mégis hajthatatlan voltam. Nektek milyen érzés, hogy szinte nap mint nap átéltek ilyen eseményeket? Féltek? Meg lehet szokni? Egyszer szeretnék én is átélni valami hasonlót.

2010. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
27%

Te, figyelj csak!

Ez nem az a újmexikói gyerek volt?

Tudod, az a ZORRÓ csávó!


Az is feketébe jár, nem?

Lódobogást nem hallottál?

2010. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!