Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki tud igaz szellemtörténe...

Valaki tud igaz szellemtörténeteket amik veled történrek meg?

Figyelt kérdés
CSAK NORMÁLIS EMBEREK ÍRJANAK
2011. okt. 20. 06:57
1 2 3 4 5
 41/45 Patricia9805 válasza:
100%
Mikor még anyuméknál laktam, a hugom (8éves volt akkor) állandóan beszélt valakihez este, hogy ne bántsa és hagyja békén a családját. Volt olyan hogy este kiült az udvarra, természetesen nem tudjuk hogy nyitotta ki az ajtót amikor nem volt benne a kulcs, és nézte az eget miközben beszélgetett azzal a valamivel. Másnap délután ketten voltunk otthon, én mosogattam, ő pedig a szobájában játszott, egyszer csak kijött és elkezdte törni a tányérokat üvöltözve. Utána lenyugtattam. Ez abba maradt egy hétig kb mikor anyu este felkiáltott és mutatta nekem a kezét amin 2 karom nyoma volt.akkor nem volt macskánk szóval az nem lehetett. Ezután nem történt semmi. De mikor meghalt a papám, tavaly elött karácsonykor,(ekkor már a mamámmal laktam ) volt egy roszz tévéje a szobában, és mindig bekapcsolt neki, egyszer a papa arc képe jelent meg rajta. Folyamatosan esténként beszélt hozzá. Mostmár a párommal lakom együtt. Itt egyszer a tévé bugott be azóta nem, de viszont mindig fel le megy a hang. És 1 éve vettük szóval rossz nem lehet. Nagyjából ennyi a szellemes kis kalandombol, de viszont ha szeretnél több igaz történetet akiket megérintett a természet feletti akkor ajánlom az IDx csatornát ahol most elközdödött egy műsor a "Szellemjárás" minden szombaton este 22:00 kor és kedden reggel olyan 3-4 óra között. Engem nagyon megviselt az első rész , én szerintem az volt a legdurvább, utána nem is néztem 2 részt. De most megint nézem és elég érdekes részek vannak. Pl ma reggel is párom munka előtt megnézett egy részt amit én is félig meddig hallgattam. Természetesen vissza aludni már nem mertem de még kimenni a fürdőszobáig sem. Ugyhogy ajánlom mindenkinek akiket érdekelnek az ilyen dolgok. 
2016. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
67%

Egyszer,kb 1 éve szilveszterkor haveromékkal csak úgy poénból a faluban mászkáltunk össze vissza,közben beszélgettünk,stb... Na de! A falunak abban az utcájában amiben mi is laktunk(csak mi az elejében) na szóval annak az utcának a végében van egy elhagyatott tehenészet.Kb 20-30 éve használták utoljára,azóta másik utcára költözött át az a vállalat.Tisztában voltunk mind az 5-en hogy ott senki sincsen,de láttuk hogy valami fény forrás van arra fele az ablakból.De az volt a furcsa hogy zöld fénye volt.Arra gondoltunk hogy valami féle bulit tartanak,így szilveszter alkalmából.De mivel az a terület elöl és hátul is nyitott,nem lehetett az,mert nem hallatszódott a zene.Már pedig zene nélkül nem igazán jó a buli. :D

Na ez még csak a kezdet,de van vele szemben egy régi varroda,régen édesanyám is ott dolgozott,de már nem működik.Annak az épületnek a lépcsőjére leültünk,beszélgettünk,ittuk a gyerekpezsgőt,ettünk nasit,stb... Felhozta egyik barátom a szellemes témát,és akkor vettük észre hogy mintha valami ott messziről a tehenészet felől az épület mellett áll,és felénk bámul.Lehet hogy csak beképzeltük már a sok horror sztori miatt,de pisi kaki egybefolyt mindannyiunknál,így hát felálltunk és elindultunk haza.Kb 800 méterre voltunk attól a helytől ahol elöbb ültünk(mivel ez egy nyil egyenes utca) hátrapillantottunk,és a villanyoszlop pont arra a lépcsős helyre világít rá ahol ültünk,ott láttunk valami foszlányt,nem láttuk teljesen jól,hisz este volt.DE esküdni mernénk hogy volt ott valami,azóta arrafelé biciklivel sem merek elmenni fényes nappal,nagyon megrémültünk! Most szilveszterkor inkább nem is mentünk a faluban semerre,inkább skypeon beszélgettünk.De mindenesetre nagyon megijedtünk,utána találtam rá az úgynevezett "Figyelő" névre halgató lényre Szefi videói között,és azután elkezdtem keresgélni utánna,hogy hogy néz ki stb...Remélem nem olyasmit láttunk ott,de valami hasonlót láthattunk a haverokkal,ebben biztosak vagyunk.Jöhettek azzal hogy csak kitalált,de még most is a hideg ráz amiközben ezt leírom,és amit láttunk azt láttuk sajnos,én tudom hogy ez így történt,jöhettek a kifogásokkal. Ez az én horror sztorim. :) Remélem nektek nem lesz ilyen élményetek! :D

2016. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
23%
Na! Kicsit megkésve, de azért én is hozzászólok ehhez a témához. Az ember csak beképzeli magának azt, hogy ismerős hangot hall. Van is erre mindjárt egy történetem! Bent vagyunk öcsémmel a szobában, fingok egy hatalmasat, majd bejön anyám "szólítottál?". Mondom neki igen! Ha így hívnak XD:D:D:D:D Szellemjárás a hálószobában 2 :D
2016. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
100%

1. Bar ez nem tudom hogy mennyire szellem altal tortent... Lehettem ugy kb 3-4 eves amikor minden este allandoan felsirtam es beszeltem. ezeket anyu mindig felirta de azt mondta hogy allandoan ugyanazt mondtam hogy egy neni all az agyam mellett es ezt kb 3 evig csinaltam minden egyes ejszaka es azaz erdekes hogy en ebbol az egeszbol csak egy alomra emlekszem amiben az volt hogy fekudtem az agyban majd arra keltem fel hogy egy feher ruhas arctalan no all az agyam mellett ekkor en ki szaladtam es probaltam felkelteni anyumat de nem kelt fel es az volt az erdekes hogy minden fekete feher volt es volt egy kutyank aki szines volt ugatott viszont nem lehetett hallani az ugatasat. Na en visszamentem az agyba es vissza fekudtem mikozben ez a no ott allt az agyamnal. Es olyan erzesem volt mintha mosolyogna ram. Na mar most megtalaltam anyum naplojat amit abban az idoben irt es leirta az almat ami ugyanez volt mint az enyem annyi kulonbseggel hogy o felt mert ez no fole hajolt es erezte hogy bantani akarja. Mai napig nem tudom hogy ez mit jelent.


2. Kb 13 voltam amikor 1-2 ejszaka hallottam ahogy valaki setalgat az ajtom elott fel ala es olyan hangok jottek mintha egy puskat folyamatosan felhuztak volna.


3. Batyammal eppen laptopoztunk amikor egy nemet dallamnak a futyuleset hallottuk a konyhabol (es csak mi voltunk otthon)


4. Ejfel utan 1 oran keresztul azt hallgattam hogy vmi karistolja a szobam falat.


Van meg tobb is de azokat mar hosszu lenne leirni :)

2016. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
100%

Ezt barátnőm mesélte...

Egyik éjszaka lefeküdt aludni, és azt álmondta, hogy a nagymamája felhívja őt telefonon, aztán elköszön tőle. Másnap telefon hívást kapott a nagymamájától, hogy valószínűleg meg fog halni, kórházába szállították, és már nem fognak találkozni többet. (A nagymama romániában lakott barátnőm meg pest környéki, mint én is.)

Az nap este nem álmodott semmit, viszont felébredt álmából, hallotta, ahogy valaki sétál a szobában, aztán átöleli őt. Látni nem látta, csak érezte az ölelést. Végül aztán a valami eltűnt a szobából, és megcsörrent anyukájának a telefonja a másik szobában, aki pár perc elteltével átment a barátnőm szobájába, és elmondta, hogy meghalt a nagymama. Barátnőm pedig elmondta, hogy igen, már tudja, mert elköszönt tőle. Idejött, és megölelte.

Szerintem ez nagyon aranyos kis történet. :)

2016. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!