Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki tud igaz szellemtörténe...

Valaki tud igaz szellemtörténeteket amik veled történrek meg?

Figyelt kérdés
CSAK NORMÁLIS EMBEREK ÍRJANAK
2011. okt. 20. 06:57
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
100%
Ami velem történt az nem igazán szellem sztori, de azért megosztom veletek. Úgy 10 éve lehetett 9-10 körül lehettem, de teljesen tisztán emlékszem a dolgokra. Kereszt anyumnál vendégeskedtem vidéken és egy régiesen berendezett szobában aludtam. Az nap este ott aludt kereszt anyum másik kereszt lánya is, szerencsére jó nagy franciaágyunk volt. Viszonylag korán lefeküdtünk aztán felébredtem éjszaka. Az ággyal szemben egy hatalmas ablak van, így mikor felébredtem az volt az első dolog, amit megpillantottam. Nem tudom ,hogy teli hold volt e, de nagyon erősen beszűrődött a fény, tisztán lehetett látni az ablakot, sőt még a szoba berendezéseit is. Aztán pislogtam egyet és minden elsötétült és nagyon furán éreztem magam. Nem láttam az ablakot, sem a bútorokat és úgy éreztem valami megváltozott. Abban a pillanatban a lány, akivel aludtam felébredt és felkapcsolta a lámpát. Én megfordulva feküdtem az ágyon, a fejem az ágy végében volt, holott mikor felébredtem normálisan feküdtem. Nem tudom mi történhetett. Mitől fordulhattam volna meg? Egy pillre arra gondoltam, biztos vissza aludtam (csak nem tűnt fel?) és álmomban megfordultam, de sem azelőtt sem azután nem csináltam ilyet.
2011. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
94%

ezt lehet,hogy csak beképzeltem,nem tudom


de egyszer egyedül voltam itthon a nővéremmel,és fürödtem,és


egyszer csak hallottam a nővérem hangját,ahogy a fürdőszoba ajtó előtt mond nekem valamit...és azt nem teljesen értettem,hogy mit mond,mert közbe ott bambultam is,meg minden,és kiordibáltam,hogy -Micsoda?


és senki nem válaszolt,mondom oké,lehet,hogy csak nincs kedve mégegyszer elmondani...erre amikor befejeztem a fürdést,felmentem a szobájába,és megkérdeztem,hogy mit akartál az előbb? és kiderült,hogy ő végig idefent volt


az fura volt...


meg vannak még ilyen furcsa dolgaim,pl rajzoltam,és asszem inni mentem le a földszintre vagy nem tom,és mire visszajöttem a szobámba,láttam,hogy az unokahugom egyik kis játéka ott van az asztal közepén o.O de én nem emlékeztem,hogy bármit odatettem volna o.O de ez is lehet,hogy odatettem,csak elfelejtettem..


meg ma du. a tesómék aludtak,én meg a szobámba ott rajzolgattam,meg ilyenek,és a földszintről egy tökre olyan hang hallatszott,mintha arrébb tolták volna az étkezőasztalt...és én meg megijedtem,hogy basszus,lehet elfelejtettem bezárni az ajtót,és bejött valaki? :s


és lementem megnézni,de az asztal a helyén volt,az ajtó is be volt zárva,de azért a biztonság kedvéért így körbenéztem a lakásban...hát szerencsére nem láttam se szellemet,sem egy símaszkos idegent láncfűrésszel a kezében


de így utólag belegondolva,inkább hitegetem magam,hogy csak beképzelem ezeket,mert ha kiderülne,hogy tényleg szellemek vannak a lakásban,és szívrohamot kapnék


13l

2011. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

21:22-es válaszolónak (elsősorban)...

De más számára is érdekes lehet, ezért nem írom privibe, bár ez nem szellemes, de elég különös anélkül is.


Nekem is volt a 21:22-es hozzászóláshoz hasonló, fura esetem:


Jó pár éve...Szokatlan álmom volt.A szobát bevilágította a telihold,én hanyatt feküdtem az ágyon, kezeim szorosan a testem mellett, lábaim összezárva.Csak bámultam a szobát, amiben minden a szokásos rendben volt, semmi különöset , álomszerűt nem tapasztaltam.Aztán egyszer csak valami "erő" hatására körbefordultam fekvő helyzetben az ágyban, mint egy óramutató,pontosabban, egy félkörívet tettem meg.Mondhatom, nagyon meglepődtem,sőt, inkább megrémültem.Most a lábam nézett a párna irányába.Csendesen szólongattam a párom, aki csodálkozva nézett fel és megkérdezte, mit keresek a túloldalon?Mondom, nem tudom....

A legfurcsább az, hogy a lepedő sem volt összegyűrve, pedig ilyen forgolódás után nem maradhatott volna elvileg sima.

Máig nem találtam magyarázatot a dologra!

2011. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:
100%

Tudok,többet is. Nem tudom,nekem miért jutott ennyi sztori...

Az első,amire emlékszem,még kisebb koromból való. Általános iskolás voltam még. Beteg voltam,így nem mentem suliba, egyedül voltam otthon. Egyszercsak mindenfél furcsa hangokat hallottam,meg fényeket láttam. Borzasztóan megijedtem, kiszaladtam az udvarra a kutyákhoz,és be se mertem menni,amíg haza nem jött valaki. Teszem hozzá,hogy tél és hó volt,csak a cipőmbe bújtam bele, ahogy kiszaladtam,de még a kabátomért se mertem visszamenni.

Rá pár évre egy táborban történtek furcsa dolgok két barátnőmmel és velem. De ezekre most nem térnék ki.

Aztán olyan 14-15 éves koromban egyik éjszaka arra ébredtem, hogy a kutya felugrott az ágyamra,és totál be volt ijedve valamitől(nem egy félős állat egyébként).Ahogy elhelyezkedett, utána folyamatosan egy irányba nézett,mégpedig az ablak felé. Addig nem néztem szét,mert vele voltam elfoglalva.De ahogy néztem,hogy mit lát,nagyon megijedtem. Az ablak előtt tisztán ki lehetett venni egy ember körvonalait(pont besötütt a hold,és nagyon jól lehetett látni). Egy férfi volt. Olyan volt,mintha a polcomon nézett volna valamit. Elfordultam,hogy felkapcsoljam a lámpát,de mire újra odanéztem,már világosban,nem volt ott senki.

Aztán 1-2 éve egyszer,amikor nálunk volt a barátom, akkor történt a következő eset. Emeletes házban lakunk,és anyum,tesóm meg én a konyhában voltunk,barátom az emeletre ment telefonálni. Aztán hallottuk,hogy meg lett nyitva a víz a fürdőben. Úgy gondoltuk,hogy elment zuhanyozni a barátom.(a konyhában nagyon lehet hallani,ha folyik a víz,mert fölötte van a fördő,és a csövek is ott mennek le). Aztán jó sokáig folyt a víz. Csodálkoztam,mert nem szokott ennyire sokáig zuhanyozni. A végén már anya is megjegyezte, hogy mennyi ideig zuhanyzik már. Végülis felmentem,és elkezdtem viccelődni,hogy jó sokáig zuhizott. Ő meg csak nézett rám értetlenül,hogy ő végig a szobámba volt,azt hitte mi voltunk a fürdőben. Furcsa volt,mert mindenki hallotta,és seki nem volt ott... Pár nap múlva hallotta anya, hogy meghalt az az ember,akitől vettük a házat.

Mostanában meg minden leesik körülöttem. Múltkor éppen fürödtem,amikor leesett a tükör,és ripityára tört. Aztán rá pár hétre pont léptem volna be a kádba,amikor a felette lévő csempékből leesett pár darab. Lehet,hogy csak szerencsétlen vagyok,és mindig rossz időben rossz helyen,de nem tudom... Előtte is nehezen hitték el,hogy hozzá sem értem a tükörhöz. A csempe óta meg a kutya se hiszi el,hogy nem én törtem össze őket...

2011. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 SonY12 válasza:
100%
Velem egyszer az történt,hogy meghalt nagyapám de én nem tudtam róla mert anyám volt bent vele a kórházban (este halt meg a nagyapám) Én mikor felkeltem elmentem zuhanyozni. Zuhanyzás közben recsegést hallotam a fürdőben meg ilyen hülye hangokat és nem tudtam mi az kijöttem a fürdőből és hallotam, hogy még párszor megreccsen a padló ott ahol a többi családtag aludt... Ezután felhívott anyum és közölte velem,hogy a nagyapám meghalt...
2011. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha már írtam ezt akkor bocs...

Nos,ez nem velem, hanem anyuval történt, de tudni kell, hogy ő eléggé szkeptikus és nem foglalkozik szellemekkel és hasonló dogokkal, nem is nagyon hisz ilyesmiben.

Szóval, egy öreg nénit ápolgatott,mert a néni férje már régóta kórházban volt.Egy délelőtt reggelizni készültek az előszobában, ahol a belső ablakpárkányra egy kis tükör volt fektetve.Egyszer csak a tükör nagy ívben lerepült az ablakpárkányról, de elég messzire.A padlóra esett, de nem tört el, ami szintén meglepő .Pár perccel később jött a telefonhívás, hogy a néni férje meghalt.

Anyu nem tudta, mire vélje a tükrös esetet, de a néni azt mondta, biztos így köszönt el az ura :)

2011. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
71%
Lehet, hogy ez valakinek majd nem lesz ijesztő, de mivel már rég óra beképzelek magamnak dolgokat, nekem nagyon ijesztő volt. Na de a történet: A nővéremmel elmentünk nyaralni a dédimamámhoz Miskolcra, és 2 szoba volt. Az egyikben a dédimamám aludt, a másikban mi a nővéremmel. Facebook kocka, ezért még késő este is telefonról nyomja. Aztán megkérdeztem tőle, hogy ő nem-e fél attól, hogy valaki órák óta figyel minket, és egyszer csak kiugrik a szekrényből. ( Miskolcon egyébként szokásos a napi betörés, lopás. )Aztán ezt válaszolta: - Ne ijesztgess már.! Teltek a napok, aztán mikor hazamentünk elmondtam ezt anyának, és azt mondta, hogy lehet, hogy azért volt, mert mielőtt még elhunyt volna szegény, abban a szobában, és ugyanabban az ágyban aludt, mint mi. ( Még a dédimamámmal. ) Mindenesetre nekem nagyon ijesztő volt. :s
2012. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:
* elhunyt volna szegény dédipapám..*
2012. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:
100%
Hát én nem tudom hova tenni a szellemhistóriákat, hiszek is nem is ...mondhatni inkább az olyan dolgokat hiszek el, amit látok, de mivel összetojnám magam ha látnék egy szellemest vagy bármi paranormális dolgot inkább hiszek benne vagy sokkal inkább csak érdekel...Barátom viszont nagyon fél az ilyenektől már rég pedig semmi ilyen nem érte...szerencsére...de nagy motoros és lelakott simsonokat vesz olcsó pénzért javítja őket és adja el jó áron, így nyer rajta és szereti is csinálni ...a lényeg hogy éppen egy motort ment megnézni, de csak a motor tulajdonosának feleségét találta otthon majd beszélgetésbe merültek és kiderült, hogy a nő már tapasztalt jelenéseket és érdekli a téma...és valami tanító féle sorsot szántak neki, ezt egy ingás nőtől tudja..(nem tudom ki ő pontosan így jegyeztem meg...)Elmesélte hogy az első szellem akkor jelent emg nála, amikor babát várt. Egy nő, aki terhesen halt meg, egy ló ráugrott. Egy este a férje pont dolgozni indult ahogy a férfi kilépett a szobából a nő alatt a szellemnő elkezdte dübögtetni az ágy alját a férfi hallotta és ahogy visszanézett a szobába, abba is maradt a dolog. Ezután elmentek az ingás nőhöz, aki levette róla a szellemet és azt mondta, hogy ha rajta maradt volna a baba születésekor elvitte volna a gyermeket, tehát a baba meghalt volna ugyanis ő azért ragadt a földön, mert akart egy gyereket.A másik egy kislány volt aki egy éjjel rázta a hörcsögketrecet, mintha játszani akart volna, az ingás nő azt mondta segítenie kell neki elmenni, de nemtudta ki ő az ingás erre azt mondta, hogy ezt meg fogja tudni, meg kell tudnia...ahogy hazament elmondta a történetet a szomszédnak az pedig azt mondta hogy akkor menjen vele ugyanis ez a kislány valahol a szomszédságában van eltemetve... vitt virágot a sírjára látogatta és a kislány szelleme eltűnt.Amikor ezeket hallottam majd a falra másztam ...félek az ilyesmitől, de én hiszek benne hogy nem fogok szellemekkel találkozni és így kicsit segít áthidalni a félelmemet. Ez a híd viszont ahogy besötétedik kezd halványulni mert a sötétben meg nagyon félek kislány korom óta...
2012. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
84%

Nekem is volt egy fura esetem.

A házunk úgy van ,hogy van külön egy szoba ahova az udvaron keresztül lehet átmenni.Ha belépsz az ajtón egy kis helyiségbe érsz.Az a helyiség vezet be a szobába ahol könyvek vannak régi ruhák stb.Én ott olvasgattam amikor egyszer csak hallom ,hogy nyílik az ajtó(Az ajtónk alja egy kicsit hozzáér a földhöz ezért erős, hangos hangja van)Várom ,hogy belépjen valaki a szobaajtón.Nem jön senki.Telnek a másodpercek....percek.....semmi.Ekkor felültem és kimentem a kicsi szobába(amin keresztül a másik szobába lehet menni) és csukva volt az ajtó(de azt nem hallottam ,hogy becsukják csak azt ,hogy kinyitják az ajtót)Kinyitottam és azt láttam ,hogy a kutyám erősen nézi az ajtót ,meg sem mozdul és a farkát sem csóválja ,pedig ha meglát egy embert rögtön elkezdi csóválni.De mintha észre se vette volna ,hogy kijöttem.Csak az ajtót bámulta.kedves hangon a nevét szólítgattam ekkor már rámnézett és csóválta a farkát.Amikor visszamentem a nagy házba mindenkit megkérdeztem ,hogy nem-e jött át a kis házba.Mindenki azt mondta ,hogy nem.A furcsa még az ,hogy a Shar Pei-em nagyon kis mafla és igazán semmit nem szokott észrevenni az embereken kívül.Van még egy.

Ez ugyanabba a házba történt.

Két emeletes a házunk.Az öcsém szobájában ,az emeleten kerestem valamit.Valamit felvettem elkezdtem nézegetni ,de egyszer valami miatt hirtelen hátra néztem.Egy fehér foltot láttam ,de csak úgy ,hogy gyorsan a földbe ment és amikor hátranéztem már csak egy kicsit láttam.

Ezeket a történeteket nem én találtam ki.Tényleg megtörténtek velem.Pedig ebben a házban senki nem hallt meg.Sőt akiktől vettük a házat a szomszédba költöztek(nem azért adták el mert furcsa dolgokat észleltek hanem ,mert nem bírták eltartani ezt a nagy házat)És ők voltak az egyetlen tulajdonosok előttünk.Nem találtam magyarázatot az esetre ,de kezdek nagyon parázni a házban.

Még egy dolgot szeretnék megosztani veletek.Ez nem velem történt sóval nem tudom bizonyítani ,hogy megtörtént-e ,de én elhiszem.

Az egyik osztálytársam megtalálta ezt a Bloody Mary idézést.És amióta megidézte és elvileg látta is egy pillanatra ,hangokat hall.Ezért én ezt a Bloody Mary idézést senkinek nem ajánlom.Ne csináljátok meg csak azért ,mert jó poén vagy ,mert menőnek hiszitek.Én nem próbáltam ezért nem tudom ,hogy igaz-e ,de az ilyen dolgokkal nem szabad játszani.

2012. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!