Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemek léteznek? Igen!

Szellemek léteznek? Igen!

Figyelt kérdés

Látom a szellemeket , és beszélnek hozzám. Erre kb. 1hete jöttem rá amikor mentem hazafelé , egy kislányt láttam az úttest közepén álldogálni. Ment felé egy autó és én ordítani kezdtem h állj , álljon meg!!! de a kocsi ment tovább és "átment" a kislányon. Ő rám nézett és csak mosolygott. A többi ember totál hülyének nézett.

Haza mentem és kész voltam. Éjjel meglátogatott megint a kislány és mondta h kiválasztott vagyok. A történtek óta látom Őket és hallom Őket.

NE NÉZZEN SENKI HÜLYÉNEK. NEKEM IS NEHEZEN MENT H FELDOLGOZZAM.

csak annyit szeretnék kérdezni , h ezt hogyan tudnám kicsit...korlátozni? vagy ezt nem lehet? h ne lássam Őket mindenhol?


2010. okt. 20. 17:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%

ne hallgass a többi idiótára akik azt írják fordulj orvoshoz stb.nincs jobb dolguk és csak itt okoskodnak :D

Ezt nem lehet korlátozni szerintem de azért nézz utána neten vagy kérdezz meg vkit aki foglalkozik ilyennel.

2011. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim válasza:

Mikor elolvastam ..hát bolondnak néztelek..na meg az hogy kiválasztott vagy...háát mit ne mondjak


Én azt mondom szellemek nincsenek..de ha ez megtörtént..akkor én már sokkot kaptam volna.. sírva fakadtam volna..

2011. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
Még mindig látod őket?irj privit
2012. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!