Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemek léteznek? Igen!

Szellemek léteznek? Igen!

Figyelt kérdés

Látom a szellemeket , és beszélnek hozzám. Erre kb. 1hete jöttem rá amikor mentem hazafelé , egy kislányt láttam az úttest közepén álldogálni. Ment felé egy autó és én ordítani kezdtem h állj , álljon meg!!! de a kocsi ment tovább és "átment" a kislányon. Ő rám nézett és csak mosolygott. A többi ember totál hülyének nézett.

Haza mentem és kész voltam. Éjjel meglátogatott megint a kislány és mondta h kiválasztott vagyok. A történtek óta látom Őket és hallom Őket.

NE NÉZZEN SENKI HÜLYÉNEK. NEKEM IS NEHEZEN MENT H FELDOLGOZZAM.

csak annyit szeretnék kérdezni , h ezt hogyan tudnám kicsit...korlátozni? vagy ezt nem lehet? h ne lássam Őket mindenhol?


2010. okt. 20. 17:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim válasza:
10%
hát...ha zizi vagy,irány a doki.ha nem,akkor sajnállak,mert nagyon nehéz időszak elé nézel.küldd el őt,amíg nem késő!
2010. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
10%
Ez a leírás teljesen filmbe illő. A filmek pedig ugye nem valóságosak. :))
2010. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
7%

1.túl sok szellemekkel suttogót néztél

2. hülye vagy

3. lehet hogy olyan agyrákod van( nem tom a nevét) amitől képzelődsz

4. sokat szívtál

5.te jó mama!

6. krumpli

2010. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
8%
a 7.et kifelejtetted, a kétnyomásos olajozású keréktengelyes fűtcsőcsapágyat
2010. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
14%
oh igaz köszi :D
2010. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha valaki nem hisz nekem. aki hisz az hisz , és támogat is
2010. okt. 20. 20:11
 37/63 anonim ***** válasza:
26%
Hiszek neked, ha elárulod mit szívtál
2010. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
100%
Isten is szellemi lény, tehát ha van Isten, akkor vannak szellemek. Most már csak az a kérdés, Isten van-e.
2010. okt. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 18:14! Reklamálod, hogy a szkeptikusokra miért így reagál a kérdező. Csupán arra lennék kíváncsi, hogy aki szkeptikus, miért olvas itt kérdéseket. EZ AZ EZOTÉRIA KATEGÓRIA, AZON BELÜL A PARAPSZICHOLÓGIA. Aki csak azt hiszi el, amit a saját szemével lát, esetleg azt sem, mert a képzelete szüleményének gondolja, az miért válaszol egyáltalán. Jó, olvassa el, úgysem hisz semmiben, nevesse ki magát otthon, de NE VÁLASZOLJON!!! Teljesen felesleges, mert az ilyen válaszokra a kutya sem kíváncsi. Miért nem csak azok válaszolnak, akiket érdekel, esetleg volt részük paranormális jelenségben? Kevesen vagyunk, és lám, mindenki hülyének néz. Engem is, kivéve a nagyobbik lányomat, aki ugyanazokat megtapasztalja, amit én. Elsőre ijesztőek, de meg lehet szokni, és utána csak fokozódik a kíváncsiság. A lányom is, én is írtam már ide ki kérdést, szerencsére nem sok kétkedő válaszolt, a zöm értette, miről van szó.
2010. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
30%
I seee dead peeople!!
2010. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!