Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemek léteznek? Igen!

Szellemek léteznek? Igen!

Figyelt kérdés

Látom a szellemeket , és beszélnek hozzám. Erre kb. 1hete jöttem rá amikor mentem hazafelé , egy kislányt láttam az úttest közepén álldogálni. Ment felé egy autó és én ordítani kezdtem h állj , álljon meg!!! de a kocsi ment tovább és "átment" a kislányon. Ő rám nézett és csak mosolygott. A többi ember totál hülyének nézett.

Haza mentem és kész voltam. Éjjel meglátogatott megint a kislány és mondta h kiválasztott vagyok. A történtek óta látom Őket és hallom Őket.

NE NÉZZEN SENKI HÜLYÉNEK. NEKEM IS NEHEZEN MENT H FELDOLGOZZAM.

csak annyit szeretnék kérdezni , h ezt hogyan tudnám kicsit...korlátozni? vagy ezt nem lehet? h ne lássam Őket mindenhol?


2010. okt. 20. 17:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim válasza:
55%
okk szolj ha majd beszeltel vele!
2010. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
79%

...

engem is érdekel a téma de nem hiszem el hogy megtörtént-e.

1. amit szemet szur nekem hogy mondja hogy : kiválasztott vagy.

más szellemlátos sztoriban nem szokott benne lenni hogy kiválasztot vagy.


szerintem jobb ha másik fórum rakod fel a kérdést a gyakorikérdéseken ugyis sok hülye válasz várható, de várható pár normális válasz is :)

2010. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :) majd leírom ha beszéltem vele.

hát...lehet h ettől igaz a történet h ezt mondta nekem...és hogy tényleg megtörtént. :)

lehet h sok hülye választ kapok..de kapok normálisakat is , mint pl. az utolsó pár válaszolo.

2010. okt. 20. 17:58
 14/63 anonim ***** válasza:
56%
Irány a pszichiátria barátom!
2010. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
hát sztem nem kéne psziiátriára mennem...
2010. okt. 20. 17:59
 16/63 anonim ***** válasza:
46%
akkor nagyon buta vagy
2010. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim válasza:
49%
Ez az eredménye annak, ha bezárják a pszichiátriákat és a betegeket szélnek eresztik a budai hegyekben...
2010. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
53%
Jaj istenem ti ezt tényleg beveszitek? A kislány valami horrort nézett gondolom és beindult a fantáziája, majd elmúlik:D
2010. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim válasza:
36%
segitséget akart kérni h segics neki atkelni a tulvilágra.kérdezd meg tole h mit akart toled!
2010. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

Sajnálom h ezt gondoljátok , azt kívánom nektek h a saját bőrötökön tapasztaljátok meg..és akkor majd nem lesz oan vicces.

lehet h segítenem kell neki...

2010. okt. 20. 18:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!