Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemek léteznek? Igen!

Szellemek léteznek? Igen!

Figyelt kérdés

Látom a szellemeket , és beszélnek hozzám. Erre kb. 1hete jöttem rá amikor mentem hazafelé , egy kislányt láttam az úttest közepén álldogálni. Ment felé egy autó és én ordítani kezdtem h állj , álljon meg!!! de a kocsi ment tovább és "átment" a kislányon. Ő rám nézett és csak mosolygott. A többi ember totál hülyének nézett.

Haza mentem és kész voltam. Éjjel meglátogatott megint a kislány és mondta h kiválasztott vagyok. A történtek óta látom Őket és hallom Őket.

NE NÉZZEN SENKI HÜLYÉNEK. NEKEM IS NEHEZEN MENT H FELDOLGOZZAM.

csak annyit szeretnék kérdezni , h ezt hogyan tudnám kicsit...korlátozni? vagy ezt nem lehet? h ne lássam Őket mindenhol?


2010. okt. 20. 17:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
19%
Ha legközelebb eljön, nehogy teherbe ejtsd!
2010. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
24%
FAKE
2010. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
12%
Hallod te mit szívtál megint??? Én a fűtől se látok ilyeneket én kajak sárkányokat láttam de ilyet nem
2010. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

kajak láttál sárkányokat?? hozzám csak a kilincs beszélt amikor beszívtam :D


dde nem ,ez most komoly. és igaz!

2010. okt. 21. 19:50
 45/63 anonim ***** válasza:
82%

Sokat olvastam már a szellemekről/kísértetekről. Az én véleményem szerint csak képzelgés, melyet bármi kiválthat a környezetünkben vagy a testünkben. Lehet ez akár még betegség is, melyet a tudósok nem fedeztek fel. Én is láttam már "szellemet", méghozzá egy menyasszonyt, félig áttetszően a szobámban. Mivel én is úgymond "félszkeptikus" vagyok, nem foglalkoztam vele és lám... eltünt. Nem ölt meg és nem is bocsátott rám átkot.

Ennek ellenére nem mondom, hogy nem léteznek, csak kevés a bizonyíték(tudományos) rá.

2010. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
91%

a sok baromkodó miért itt olvas? akkor már valamilyen szinten őket is érdekli őket a dolog az tuti,mert ha engem nem érdekel valami nem kattintok rá!


évszázadokkal ezelőtt még azt mondták hogy a föld lapos,hogy a holdra nem lehet eljutni,akkor szellemek mi a P*CSÁMÉ NEM LÉTEZHETNEK???


én hiszek neked,de majd pls írd le hogy mi történik ha lesz még később vmi

2010. okt. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
56%

Az elején még adtam is lehetőséget a történetednek. Aztán jött a "kiválasztott vagyok" szöveg", és ennyi volt.

Ha valaki valóban ennyire különleges személy lenne, az nem GYK_n fog válaszolni. Mert kell hozzá némi emberi bölcsesség, hogy valaki kiválasztott legyen :)

2010. okt. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a 21 gramm az a levegö meg az ilyen mozgó szervek súlya? lehet hogy hülyeség de én erre gondoltam. a kérdés meg... uh... tényleg nehéz elhinni nem mondom azt hogy hülyeség mert lehet hogy akkor én is látni fogom öket és azt nem akarom! annyira nem hiszek a szellemekbe de szokott olyan érzésem lenni mintha követne valaki de kizárólag sötétbe... ez is lehet hogy csak a sötét műveli!! a paranormal actyvitiben a csaj megörült bár az démon volt... lehet hogy rossz szellemekkel is fogsz találkozni azokat pedig hagyd ott hamar nehogy bajod legyen! sok szerencsét!
2010. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
91%
Én hiszek a szellemekben, nem egy paranormális, és megmagyarázhatatlan jelenséget tapasztaltam már, de amit a kedves kérdező leír, teljesen abszurdnak tűnik nekem. Filmbe oillő leírás, ilyen a való világban nem történik. A szellemek teljesen máshogy mutatkoznak -szerintem. Épp ezért mondom én is, hogy csak az agy szüleménye az, amit a kedves kérdező látott-hallott.
2010. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
Na mi van már?
2010. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!