Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemek léteznek? Igen!

Szellemek léteznek? Igen!

Figyelt kérdés

Látom a szellemeket , és beszélnek hozzám. Erre kb. 1hete jöttem rá amikor mentem hazafelé , egy kislányt láttam az úttest közepén álldogálni. Ment felé egy autó és én ordítani kezdtem h állj , álljon meg!!! de a kocsi ment tovább és "átment" a kislányon. Ő rám nézett és csak mosolygott. A többi ember totál hülyének nézett.

Haza mentem és kész voltam. Éjjel meglátogatott megint a kislány és mondta h kiválasztott vagyok. A történtek óta látom Őket és hallom Őket.

NE NÉZZEN SENKI HÜLYÉNEK. NEKEM IS NEHEZEN MENT H FELDOLGOZZAM.

csak annyit szeretnék kérdezni , h ezt hogyan tudnám kicsit...korlátozni? vagy ezt nem lehet? h ne lássam Őket mindenhol?


2010. okt. 20. 17:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 egy szabadkőműves válasza:
41%
Szerintem nézz kevesebb Szellemekkel suttogót és vegyél vissza a kender/heroin/speed/alkohol adagból.
2010. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
-.-"
2010. okt. 20. 18:11
 23/63 anonim ***** válasza:
75%
miért kell csodálkozni azon, hogy hülyének néznek? mégis mivel tudod bizonyítani hogy ez nem csak a képzeleted szüleménye? persze láttad, az egy dolog, de ez nem bizonyítja hogy nem csak az elméd akarattalan szüleménye! Elhinnéd ha veled nem történt volna meg, és valaki ezt mesélné neked? na szóval így mondd azt a szkeptikusok válaszára hogy hülyeség és nem ezt vártad!
2010. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
88%
A szellemekkel suttogónak is egy médium segít, aki ugyanúgy látja és hallja a lelkeket, mint Melinda a filmben, és az ő történetei alapján készült a sorozat. Volt egy érdekes "Hogyan készült?" a 4!Story tv-n és ott láttam. Egyébként pedig biztosan léteznek. Édesapám sohasem hitt ebben, mindig kiröhögte, ha valaki ilyesmit mondott neki, míg meg nem halt a legjobb barátja, és a temetés utáni éjszakán megjelent neki, áttetsző volt, és nem szólt semmit, de apám egy "hegyomlás" és beleborzongott, és azóta hisz a földön ragadt lelkekben, nekem pedig kedvenc sorozatom a szellemekkel suttogó.
2010. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
68%
és azt magyarázza meg nekem valaki, hogy a léleknek hogy lehetne már materiális megnyilvánulása? a tárgyak, érzelmek, fények, amik körül vesznek, mind anyagi létezések, de ezek csak eszközök ahhoz, hogy a lélek tapasztalathoz jusson, tehát maga a test és ez a világ a lélek egyetlen érzéke a végtelen közül. Miért gondoljátok, hogy a lélek itt ragad a földön a test pusztulása után?? a lélek szabad, és nem csak ennyiről tud, nem csak ennyit észlel, amit a ti elmétek.
2010. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim válasza:
71%
Azért, mert a lélek létezik, készült róla egy film is, az a címe, hogy: "21 gramm" mégpedig azért, mert miután meghalt az ember, közvetlenül utána is megmérték a súlyát és 21 grammal lett kevesebb, és minden lélek úgy jelenik meg, ahogy meghalt abban a ruhában, és ez nemcsak a filmekben van így.
2010. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
29%
sok volt az lsd. de a gombát is hanyagold
2010. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
14%
ruhában HA-HA-HA erre már tényleg nem mondok semmit, te úristen, nagyon eltérő a gondolkodásmódunk...
2010. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
72%

ugy látszik kérdező mindenki úgy fogja elhinni ha meg is tapasztalja akkor meg nagyon megfognak ijedni :)

attól hogy nem szoktátok látni nem is biztos hogy nincs !

túl magas a felfogás.

2010. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
14%

Áttetsző kislánykák, akiken átmegy az autó és az úton sétálnak csakis a FILMEKBEN léteznek. Meg persze az agyad képzeletében.

Ha te teljesen meg vagy arról bizonyosodva, hogy te ezt láttad, akkor valami betegséged lehet. Vagy szimplán bolond vagy. Mindenesetre jobbulást.

2010. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!