Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemek léteznek? Igen!

Szellemek léteznek? Igen!

Figyelt kérdés

Látom a szellemeket , és beszélnek hozzám. Erre kb. 1hete jöttem rá amikor mentem hazafelé , egy kislányt láttam az úttest közepén álldogálni. Ment felé egy autó és én ordítani kezdtem h állj , álljon meg!!! de a kocsi ment tovább és "átment" a kislányon. Ő rám nézett és csak mosolygott. A többi ember totál hülyének nézett.

Haza mentem és kész voltam. Éjjel meglátogatott megint a kislány és mondta h kiválasztott vagyok. A történtek óta látom Őket és hallom Őket.

NE NÉZZEN SENKI HÜLYÉNEK. NEKEM IS NEHEZEN MENT H FELDOLGOZZAM.

csak annyit szeretnék kérdezni , h ezt hogyan tudnám kicsit...korlátozni? vagy ezt nem lehet? h ne lássam Őket mindenhol?


2010. okt. 20. 17:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
41%
kedd
2010. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 Fraser ***** válasza:
41%
(Az esetben ha nem kamuzol) Szerintem menj el egy pszihologushoz aztan meg lelkészhez.......
2010. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
41%
ez mindenkinek magátol kell eldöntenine ezt mástol soha nem tudhatod meg ( vannak olyan könyvek amik ezt állítják meg vannak olyanok amik cáfolják )
2010. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező körülbelül olyan szinten kommunikál velünk, mint egy 13 éves. Na most amikor a kislányok kezdenek szellemekről beszélni, aztán duzzognak, mikor senki nem hisz nekik, alig tudom eldönteni, hogy sírjak-e vagy nevessek?
2010. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
45%
sírj én is azt teszem...
2010. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Nem semmi.És ez hol volt?és azóta mennyi idő telt el?nem láttad azóta?otthol nem tapasztalsz szellemes dolgokat?
2010. nov. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
fölösleges a lelkész meg bármi más tanácsadó. inkább fejleszd tovább a képességedet egy spiritisztánál és a szellemeket küld tovább itt nincs helyük.
2010. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

én tökre elhiszem amit mondasz!

én is látom a szellemeket! íj e-mailt!

2010. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
54%
Én is hiszek neked.mert tudom hogy vannak szellemek.Bár én nem szeretném őket látni.
2011. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim válasza:
Túl sokat nézed a szellemekkel suttogót :D Nem ... azért elhiszem. De ha tényleg ez van akkor nézd a Szellemekkel Suttogó sorozatot és meglátod hogy ott is ugyanez van .
2011. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!